Název novinky: eXodus :: NEPŘIJAT- Roar - Feral druid

Přidal Roar dne 05-09-2019 01:00
#21


Convix napsal:
No jakoby tvůj ideál fight, ale chápu že si starší. ( Z pohledu Ferala PLS )


Convix napsal:
Takže este jednou tvůj ideál ultrax z pohledu ferala, jak ten Flight proste zhrat


Nevím jestli chceš kočku nebo medvěda, tak raději napíšu oboje.

Medvěd: Počítám s tím že jedu solo tanka (tudíž žádné switchování do kočky). Prepotka, Enrage + Mangle, Faerie Fire (Feral), Lacerate 3x -> Pulverize, Demoralizing Roar. Berserk Mangle + Maul do toho si znovu nastackovat Lacerate 3x -> Pulverize, abych získával absorby z T13 setu. Po získání buffu od Thralla mohu používat deffky mnohem častěji (například Barskin na cd, vůbec to neuškodí zjednodušit healerům práci, ale to je víceméně situační věc a počítám s tím že to nebudu odpalovat když boss zrovna castí Hour of Twilight :D ). Pokud vybírám první Hour of Twilight odpálím si 50tku před tím než docastí Hour of Twilight. Poté začne ta sranda, kdy na každý Fading Light musím použít Heroic Will těsně před dopršením limitu a hned poté si tauntnout bosse a naložit mu co nejvíc dmg abych si získal co nejvíce aggra (Mangle + Maul, Lacerate) tohle opakuji do dalšího castu Hour of Twilight, kdy tentokrát nevybírám dmg od spellu, protože mám debuff. Další mezi fáze se opakuje a konečně zase mohu zůstat na další Hour of Twilight kde si odpálím zase 50tku. Toď asi vše k medvědovi.

Kočka: Na bosse nejde skočit (i kdyby to šlo tak asi spadnu :D ) a začínat ze stealthu mi nepříjde jako nejlepší varianta, protože Ravage jde použít jen v případě že jsem za bossem, což u Ultraxe nefunguje. Takže vymezíme i Shred, ten je taky z kola ven. :( Tudíž se musím spokojit s rotací, kde místo Shredu používám Mangle. Začínám prepotkou, Faerie Fire (Feral) - Mangle - Rake - Mangluji až na 5 combo pointů poté nahodím Rip, který společně s Rake držím celou dobu aby nespadl.Poté dám Mangle a použiju Savage Roar, Tiger's Fury používám před použitím finishe a Berserku, který mám společně s Savage Roar v Macru. Je jedno na kolika combo pointech použiju Savage Roar, ale když chci burstit tak si ho hodím na 5. combo pointech. Příjde mi to efektivnější a mám více času se věnovat Ferocious Bite, který v burstu dávám na 5. combo pointech. Řekněme že vybírám první Hour of Twilight s tankem, můžu udělat to, že si bosse na chvíli tauntnu a získám tak buff od Thralla, což mi sníží deffensivní CDčka a kdyby se cokoliv zvrtlo můžu hned reagovat a tauntovat bosse, nebo to budu hrát čistě jen na dps, což asi chceš, abych ti napsal. Takže si odpálím Survival Instinct a přežiji první Hour of Twilight. Mezitím samozřejmě držím rotaci toho, že na proc matrixu a těsně před koncem tohoto buffu refreshnu Rip, abych měl silnější Rip, než ten, který bych dal bez procu (ber v potaz že mám aktualně Matrix z Ragnarose, který je podle mě výborný, ale na druhou stranu jsem nevyzkoušel ještě Vialku ze Share lootu, která mi ještě nepadla). Vše jde jak má, nikdo neumírá na tlačítka ani na aggro a blížíme se k 60%, kdy má Feral z T13 setu execution fázi a může refreshovat Rip pomocí Ferocious Bite (tam je potom jedno na kolika combo pointech ten Ferocious Bite použiji, protože Rip, který jsem nahodil před Exe fází bude pořád silný). Při procu Matrixu kolem 60% a méně si odpálím druhou potku na agilitu, Tiger's Fury a hodím na bosse finální Rip, který držím do konce fightu pomocí Ferocious Bite.

Podle bosskillů nejsem zase tak marný, na to že nemám pořádný equip a groupu složenou z guild členů. :) Vůbec by mi nevadilo z toho vymáčknout maximum po nasbírání equipu a setupu pro melee. :) Dřív jsem se Softem topoval příčky (myšleno jako specific feral jo?? :D ) na Ragnarosovi HC. To byly časy. :D

Upravil/a Roar dne 05-09-2019 11:21