Název novinky: eXodus :: PŘIJAT- Phillis resto/ele shaman

Přidal Phill dne 09-07-2019 19:27
#1

 Nick: Phillis
Class a Spec: Resto sham
Item level v PVE: 406 +-
Odkaz na Armory (potřeba odlognout v PvE gearu):
http://armory.twinstar.cz/character-s...cn=phillis
Odkaz na Bosskills main postavy:
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?ch...alm=Apollo

Rotace / priority spellů + využití CD:
Když raid dostává bomby a rotace shock → rain → LB → LB ho neudrží.
V tom případě na single používám „rotaci“ riptide → GHW → GHW → free global dle potřeby (water shield, earth shield etc.), ale samo že se nesnažím overhealovat a taky trochu rád využiji svoji masterku takže to proložím LB pokud není nikdo na low…

Na AoE házím rain (s Focused Insight) → rozhazuji riptide → dávám GHW když má někdo low hp → občas hodím i chain přes končící riptide (když nemám tidal waves) mezitím refreshuji rainu (opět házím před tím shock, který házím ještě když běží CD na rainu… nejlíp global před rainou)

Samozřejmě házím v mezičase LB atd.

Před combatem a během pullu často házím rainu na dohealování, udržování extra hp, a pak nějaké ty procy jako je Ancestral nebo earthliving… supr věc na stompy/shrapnely atd.

Tohle je jen nástin. Je neskutečně těžké napsat nějakou rotaci, protože se healování odvíjí od dmg taken, encouterech a nevím čeho všeho…

CD:

Mana tide házím, když je čas a nic nebolí/nepotřebuji healing stream totem takže jsem to házel např. na začátku platform etc. (ano vím o set bonusu ale kdo by chtěl přijít v situacích, kdy by se ten bonus hodil o stream totem)

Linka většinou po domluvě s ostatními… (cauterize, černá fáze,roll atd.)

Grace tady jsem nováček… jelikož jsem na setovky neměl štěstí tak jsem s grace odhealoval snad jen jedno/dvě ID (než se nám rozpadla groupa) takže toto házím podle srdíčka… na madness většinou do Cataclysmu jednak na manu a jednak na healing. (Myslím že to vycházelo i že na open a pak cataclysmy, ale to tak vycházelo ještě s aurou...)

NS – lejko

Theorycraft (neodfláknout):
Vzhledem k naší „farmě“ jsem si dovolil jet build, který mám na sobě tedy spirit (hit cap jsem měl ze stack. trinketu) do mastery/haste. Myslím, že jsem s tím healoval poslední dvě madnessky a bylo to ok.
Resurgence jsem nejel proto, že jsem na žádné platformě nevykapal na manu a na začátku každé platformy jsem se doboltoval do 100%… takže ta mana z resurgence byla „zbytečná“. Často jsem se doboltoval už při cataclysmu díky spiritwalkeru.
Concussion jedu oproti Convectionu jednak kvůli dps ale i maně… pokud se nepletu tak LB stojí 1406 many tedy to je 140 many na jeden LB (díky Convection) a s buffuma/debuffama mi (bez Concussion, (podle Dr.Damage)) hituje za 14386 (avg. total) s Conc. Za 14950 (rozdíl 564) tedy to je nějakých 225 many na LB tedy podle mě to je o 85 many výhodnější (s cataclysmem, int procy, kalecem, zonem to bude víc) . Ale samozřejmě s horším eq je Convection lepší.
Co se týče ostatních spellů tak shock už sám o sobě vrátí 75% svého mana costu (takže proč ho řešit), a ten kdo šetří manu nebude házet LvB/fire novu a jiné srandy.

Ještě bych hodit jeden point z Blessingu do Conc. či Resurg. protože je talent, který člověk né vždy využije, ale zatím jsem si ho tam nechal jen tak pro jistotu...

Glyphy jsem měnil skoro všude. Talenty jsem měl na 6hc, spine a pak na madness. A vlastně se to hlavně celé točilo kolem dispellu… 1/3/0 (body v dispellu). Měnil jsem toho hodně… nemá cenu rozepisovat (jako můžu ale byla by to hodně dlouhá přihláška).

Mohl bych rozepsat i ostatní talenty (například hodně shamanů nejede Totemic Focus), ale to bych pomalu mohl psát i jak funguje healing rain.

Vyjmenuj své zkušenosti se speciálními úlohami v raidu - např.vybírání stompů/ shárdů, Zon ozz mezi fáze, Hagara lightning fáze, vybírání Hour of Twilight, vybírání plošek u Warmastra.....:
Vše znám, až na pár maličkostí jelikož jsem byl off heal tak jsem nehealoval morchocka na kupě a zona na dva a černou u zona jsme hráli trošku jinak (byli jsme kromě tří lidí (když jsme to ještě chodili na tři healery) na kupě, tam jsem hodil linku a healoval jsem retri na oku a dva lidi venku… ale jelikož byla většina raidu pod cd a AoE (rain etc) tak nevím jak to bude vypadat až budu healovat tři sám (či jak to jedete). Jen poznámka kdybych wipnul zona :D. Ale to se snad nestane…
Spine mám oddispelovanou.
Co se týče madness tak ji mám zatím jen odhealovanou, ale zvládal jsem tam snad vše od overheal parasita po nějaké to poplošněníčko fire novou (earthbind kdyby chyběl slow)

Jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu (samostatná a rychlá reakce na nečekané situace v raidu atd.):
Snad dobrýýý.

Screen UI v raidu (alespoň z BH, zajímá nás UI v combatu, dps si najdeme na bosskills):
https://ctrlv.cz/ZQef

FPS a rychlost internetového připojení:
60 fps. Net podle ročního období… Ale většinou kolem 20ms občas trošku latence.

Vyhovuje ti Raid Time Pátek, Sobota, Neděle 17:30 - 21:30:

ANO!

Četl jsi a bereš na vědomí TOTO? (jedná se o odkaz, ne o Raid Time!):
Ano

Předchozí Guilda a důvod odchodu:
Knights of Vengeance - raidoval jsem s nimi od botka až po progress madness hc (s menší pauzou v UR), bohužel momentálně přestala většina guildy hrát a je tudíž problém složit i jeden raid

Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování:
12 let a 12 let (+-), ale nějak „pořádně“ jsem začal hrát až na catě na twinu, wotlk/tbc (ať to byl jakýkoliv server) jsem si pomalu neuměl pořádně přeložit a mačkal jsem co se mi řeklo takže… ale progressoval jsem raidy, i když jsem neřešil, co mačkám.

Co od nás očekáváš:
Nějaký ten raid s Bayem.

Co nám můžeš nabídnout:

Obstojného shamana a nahrávky ozrateho bayesa

Kdo ti doporučil Exodus:
Bayes.

Něco málo o tobě (věk, škola/ práce, zájmy, apod.):
Je mi 21 let, chodím na IT výšku. Zájmy kromě wowka byl sport, ale od října jsem rád, že žiju takže… ale zajdu i na pivo / festivaly / koncerty atd. prostě normálka.

Upravil/a Soft dne 17-07-2019 22:55