Wanted
 Druid Closed
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest Closed
 Rogue Closed
 Shaman Closed
 Warlock Closed
 Warrior Closed
 Paladin Closed
 DK Closed

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 610
-> Nejnovější člen: kolonicnyj
-> Na dovolene: 2
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Pravidla & Oznámení :: Pravidla
 Tisk diskuze
Aktualní pravidla
Dolce
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 25-11-2011 09:01
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Main char: Dolce

Příspěvek: 322
Založený: 05.11.10


PLATNÁ A ZÁVAZNÁ PRAVIDLA:


Obecná pravidla

1. Pravidla jsou platná pro všechny členy guildy.

2. Všichni členové guildy jsou povinni respektovat pravidla serveru Twinstar.cz.

3. Svým veřejným chováním guildu reprezentujete, proto se chovejte tak, abychom se za Vás nemuseli stydět. Zejména: žádné vulgarismy ve world/trade/battleground kanálech, pokřikování ve městech, žebrání, spam apod.

4. Ninjalooting jakéhokoliv itemu v guildovním i mimoguildovním raidu/dungu, okrádání jiných hráčů o goldy / postavy / hvězdy nebude tolerován a skončí kickem.

5. Členství může být ukončeno pro dlouhodobou neohlášenou neaktivitu (lhůta 25-30 dní) nebo v případě nováčků neúčast na většině raidů.

6. Každý hráč se snaží ve svém vlastním zájmu stále zlepšovat a zdokonalovat. Lepší gameplay každého jednotlivce zrychluje farmení i progress, snižuje počet wipů a zvyšuje kvalitu guildy. To, že se člověk do guildy dostane, neznamená že nemůže být vyloučen za nekvalitní gameplay.

7. Zájmy guildy mají vždy nejvyšší prioritu!

8. Guild master a officer se starají o chod guildy. Pokud se Vám zdají jejich rozhodnutí chybná, je možné to prodiskutovat. Poslední slovo má ale vedení a je potřeba to respektovat..

9. Hráč je povinen respektovat hierarchii guildy. Officer a Guild master mají právo vyloučit, či jinak potrestat člena, který uráží jiné členy nebo vedení guildy.

10. Je zakázáno vynášet informace, které mohou poškodit člena guildy, z guild chatu a guild teamspeaku/discordu.

11. Při přímání nových členů má hlavní hlas vedení, nasledováno hráči, kteří mainují classu, která se hlásí, a poté až ostatní membeři. Nováčci se mohou vyjádřit, avšak na jejich hlas nebude brán zřetel. Officiři a GuM mají při příjmání právo VETA, které automaticky uzavírá přihlášku jako nepřijat.

Guild banka

1. Věci v guild bance slouží pro potřeby guildy. Je přísně zakázáno vykrádat a prodávat tyto věci za účelem vlastního obohacení.

2. Zásoby určené pro potřeby raidu (potky, flašky, jídlo...) používejte pouze na raidu a zbytečně je neplýtvejte.

3. Na enchanty, gemy, potky a flašky ([url=/?item=62288]Cauldron[/url]) z Guild banky mají nárok všichni členové bez rozdílu, jak na main, tak i alt postavy. Do konce FL je přísutpný pouze Firelands slot

Raidy


1. Základním požadavkem účasti na raidu je funkční Teamspeak. Je důležité mít mikrofon a komunikovat.

2. Každý hráč musí mít nastudované taktiky. Během raidu budou zběžně zopakovány, ale je lepší být v obraze. Opakované projevení neznalosti taktik a abilit bosse bude trestáno.

3. Hráč musí být na raid vždy opraven a mít připraven dostatek financí na další případné opravy po vyčerpání ( aktuálně uzavřeny opravy z Gb) repair limitu z GB. Je nutné mít nakoupeno dostatečné množství reagentů a vše další co je potřeba.

4. Přísný zákaz chodit raidy s worldem tak, aby to bránilo ve složení guild raidu.

5. Pokud během raidu musíte nutně AFK, vždy to oznamte do raidu a snažte nepřítomnost omezit na trash. U bossů by se čekat na nikoho nemělo. V případě delší nutné (zavolat hasiče k požáru vánočního stromečku, aj.) absence, dejte vědět RL, který rozhodne o dalším postupu a případné náhradě za Vás. Neohlášené AFK bude trestáno.

6. Raid Leader má poslední slovo co se týče řízení raidu. Pokud máte pocit, že dělá chybu a máte lepší nápad jak se vypořádat s určitým problémem, tak to slušně oznamte. Problémy vyžadující více času řešte zásadně po raidu.

7. Při používání TeamSpeaku během raidu neskákejte ostatním do řeči a nepřekřikujte se. V krajním případě bude použit kick.

8. Všichni hráči by měli mít stáhnuté a zapnuté minimálně addony typu Boss Mods (např. DBM / BigWigs) a Threat Meter (např. Omen). Prohlédněte si sekci [url=/downloads.php?cat_id=1]Doporučené addony[/url].

9. Je PŘÍSNĚ zakázáno účasnit se raidu, RBG a Aren v čase, kdy se má skládat raid, který je vyhlášen minimálně 1 hodinu dopředu. Nárok na trest má v tomto případě i dedikovaný Raid Leader.

Loot

1. Na raidech se používá group loot systém, kde každý kdo chce item do main nebo off specu needuje. Následně se hráči domluví, kdo item získá.
Princip je následující:
- Main má přednost před off specem.
- Jeli main spec v BiSu, je považován off spec za Main spec.
- Off spec nemá v lootování přednost před altem, pokud není v BiS.
- PVP offspec má nejnižší prioritu.

2. Loot systém

V případě porušení pravidel, vzhledem k závažnosti provinění, může následovat guild / TS mute, či jiný trest, který je posuzován vedením.
Upravil/a Soft dne 25-03-2019 23:31
 
Přejít na fórum: