Wanted
 Druid High
 Hunter Medium
 Mage Medium
 Priest Medium
 Rogue Closed
 Shaman Medium
 Warlock Medium
 Warrior Closed
 Paladin Medium
 DK Medium

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 2

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 603
-> Nejnovější člen: Pjotr
-> Na dovolene: 4
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
NEPŘIJAT- Narissel - BDK + alti
Narissel
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 11:50
Člen

Main char:

Příspěvek: 6
Založený: 12.01.20

Nick: Narissel, mám aj pár altov
Class a Spec: Blood DK
Item level v PVE: 388 - FL bis
Odkaz na Armory (potřeba odlognout v PvE gearu): http://armory.twinstar.cz/character-s...n=Narissel
Odkaz na Bosskills main postavy: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?ch...=Apollo#fl

Rotace / priority spellů + využití CD: Valis tam death strike / blood strike kým máš runy, tak aby všetky išli do depleted, vždy keď sú všetky runy depleted, začíná Rune strike rotácia, nakoľko obnovuje runy ale len ak sú v depleted - všetky minuté ( zjednodušene povedané ) , samozrejme pull s outbreak + taunt ( nakolko taunt u dk nema GCD, mozes to vycastit naraz ) a pocas celeho fightu obnovovat disease - outbreak na CD kedze ma 30 sec cd. to je vpodstate basic single target rotacia + držanie bossa, ku tomu treba správne časovať CDčka, nakoľko DK ich má brutálne veľa, najlepšie podľa taktiky pri bossovi, podľa DBMka.

Theorycraft (neodfláknout) : Vpodstate vyššie som už napísal basic single target v raide, tak vysvetlím aj niečo málo ku statom, nakoľko nemám úplne štandardný stat priority, ako má veľa DKčiek. Čo sa statov týka, na Blood DK je 1 hlavný cieľ - nastackovat masterky čo to dá, potom sa zvykne chodiť statt priority na dodge/parry, čo nie je zlé pre DKčka ktoré majú ešte slabý eq a potrebujú viac mitigation, ale keďže hlavný mitigation stat pre Bdk je mastery, v momente keď je na tom chare dosť dobrý ilvl, tým pádom dosť mastery, dk už nepotrebuje Dodge / parry, nakoľko úlohou DKčka je nechať sa hitnúť čo najsilnejšie a dať death strike po takomto hite - čím silnejší hit dostaneš tým viac sa healneš a tým silnejší máš shield z DS. Z tohto dôvodu som šiel po masterky hit / exp, na zvýšenie dps, dokonca som už aj rozdelil eq na mierne DPS eq s kopou masterky, bolo to z dôvodu že v momente kedy sme progressli na FL raga hc, stala sa z toho farma a boli sme schopný odbehnúť FL 10hc do 2 hodín, To je hlavný dôvod prečo mám trocha neštandardný eq.

Vyjmenuj své zkušenosti se speciálními úlohami v raidu - např.vybírání stompů/ shárdů, Zon ozz mezi fáze, Hagara lightning fáze, vybírání Hour of Twilight, vybírání plošek u Warmastra.....: Musím sa na začiatok narovinu priznať že v DS som ešte osobne nebol, na youtube som videl Vaše videa + mám prečítané taktiky z netu, ale sám som ešte nebol. Hrával som hlavne počas FL sezóny v guilde Genesis ako MT v Halgrenovej groupe, po prechode na ofik sa to tu rozpadlo tak som mal asi 3 roky pauzu a teraz som znova začal hrať a s worldom to odmietam :) čo sa týka špeciálnych úloh tak bol som tank, ten má pri každom bossovi nejakú úlohu :D

Jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu (samostatná a rychlá reakce na nečekané situace v raidu atd.): S prehľadom v Raide som na tom celkom dobre podľa môjho názoru, wowko už s prestávkami nejaký ten piatok hrávam takže mechaniky poznám, UI mám prispôsobené tomu, čo som skúsenosťami zistil že potrebujem, na prvý pohľad môže vyzerať komplikovanejšie ale mne to vyhovuje maximálne :)

Screen UI v raidu (alespoň z BH, zajímá nás UI v combatu, dps si najdeme na bosskills): https://ibb.co/LSJMtn6

FPS a rychlost internetového připojení: momentálne bývam na intráku kde mám optiku takže pripojenie nie je vôbec problém, FPS takisto

Vyhovuje ti Raid Time středa - neděle (14:00 - 22:00) : Raid time by mi vyhovoval, zatiaľ ale ešte neviem aký budem mať rozvrh na letný semester, takže to sa časom môže zmeniť, hlavne ten čas od 14 : 00 :D ale večery určite vpohode :D

Četl jsi a bereš na vědomí TOTO? (jedná se o odkaz, ne o Raid Time!): Ano a popravde veci ktoré ste tam napísali sú presne veci, ktoré som zažil u Genesis a chcel by som znova hrať v takom duchu.

Předchozí Guilda a důvod odchodu: Predchádzajúca guilda bola ako som už písal guilda The Genesis, guilda ako druhá na serveri progressla raga hc, pár týždňov sa to farmilo nahrabal sa bis eq a potom zničoho nič nám dali hromadný ban už neviem na ako dlho ... Dôvod bol vraj že náš Fmag chodí do molten core na raga pre debuff ktorý mu zvyšuje fire dmg ( úplná ko......... ), samozrejme vedenie sa nasralo a dohodli sme sa že ideme na ofik, tam som s nimi hral asi pol roka a potom ma to už nebavilo tak ako na twine tak som skončil, teraz asi po 2 a pol roku znova začínam hrať a potrebujem na to správnych ľudí

Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování: wowko s prestávkami hrávam už strašne dlho, od čias prvých TBC freečiek, na twine som hrával od wotlk TOC sezóny, ale to som bol ešte lamka to som sa učil :D dkčo ako také som hrával už na wotlku, vtedy síce frosta ale to nevadí :D potom na cate som chvíľu tiež hral frosta až kým som nezistil že blood je broken :D to bolo tak koncom T11 a T12 čiže FLka som už progressol s Genesis 7 / 7 hc

Co od nás očekáváš: Očakávam len to čo bolo sľúbené, pohodovú ale profesionálnu partu ľudí s ktorými by som si mohol zahrať wowko :D poprípade aj trošku tolerancie a ochoty niečo vysvetliť keďže ako som písal v DS som ešte nebol ale učím sa rýchlo :D

Co nám můžeš nabídnout: Ponúknuť môžem pohodový ale profesionálny prístup, ochotu pomôcť poradiť prípadne.

Kdo ti doporučil Exodus: Nikto, pozrel som si bosskills guild a pozeral som ako sa komu darilo, na exodus si spomínam ešte z čias pred prestávkou od wowka a videl som že sa Vám slušne darí tak som si povedal že si skúsim napísať prihlášku :D

Něco málo o tobě (věk, škola/ práce, zájmy, apod.): Volám sa Marek, študujem v Bratislave na STU - stavebná fakulta, škola je pre mňa momentálne prvoradá tým pádom jej teraz aj venujem veľa času, ale ak by sa podarilo tak prvé skúškové by za mnou bolo pozajtra a potom som na 100% ready to play :D okrem školy chodievam cvičiť, hrávam na gitare, sem tam chodím von s frajerkou a hrávam sa na PC :D čo dodať, dokonalosť sama :D
Upravil/a Soft dne 18-01-2020 00:06

archevil
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 12:02
Člen

Main char: Lyska

Příspěvek: 33
Založený: 03.09.18

nemel jsi nahodou 4.0.6 /4.2. resto tauren druida?

Narissel
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 12:12
Člen

Main char:

JJ mal som nick mal Narisel, bol tiež skoro FL bis, ale dal som ho kamarátovi ktorý tu hrával a netuším čo s tým charom momentálne je :D

tanner
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 13:25
Člen

Main char:

Příspěvek: 41
Založený: 17.08.18

pro test raid

R4iN
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 13:48

Člen

Main char:

Příspěvek: 9
Založený: 09.09.19

Nazdar, v rotačke píšeš, že váliš DS/BS, nieje poďla teba lepšie blood runu využívať na heart strike? Prečo by si šiel do depleted rún a tak sa snažil procnúť reset ... akurát tým docielíš, že si refrešneš blood runu ktorá ti je na nič, nieje podľa teba lepšie nechať tú 1 blood runu aby si resetol unh/frost a mohol hneď nahodiť ďalší ds? :)

ps: + píšeš bdk + alti prešiel som len na rýchlo prihlášku ale žiadných altov nevidím

Ghostsniper
#6 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 14:04

Člen

Main char: Ghostsniper

Příspěvek: 45
Založený: 31.01.19

Čus , přihláška vypadá v pohodě .. k BDK nic moc neřeknu, na to jsou tu jiní.. za mě test raid + by mě zajimalo, jaké máš použitelné alty.

Soft
#7 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 14:13

Hlavní Administrátor

Main char: Soft

Příspěvek: 336
Založený: 21.05.17

Co si budeme povídat mining neni zrovna top profka + hrát full tanka s Fallen Crusader na zbrani to je na pěsť. Nevím jestli po 2,5 roce pauza máš trochu zmatek, ale Blood strike se za blooda nahrazuje Heart strikem. Každopádně se toho moc nebojíš, že se hned hlásíš do téhle guildy, ačkoli máme nějaké základní podmínky, jako je mít DS 6hc+ zabité což tvůj DK rozhodně nesplňuje, když DS ještě ani neviděl.

Když už píšeš BDK + alti tak mi ty tvé alty prosím napiš nejlépe i s odkazami na armory a boskilly.
Upravil/a Soft dne 12-01-2020 14:14
i.nahraj.to/f/220l.png

Narissel
#8 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 14:14
Člen

Main char:

Ku otázke ohľadom depleted rún, áno v single target boss fighte sa 1 blood runa necháva aktívna aby sa resetovali frost / uh runy čím docieliš viac DS za fight, popísal som to trošku zjednodušene, na druhej strane vždy využitie rún závisí od situácie, príklad Ryolith / bethilac dole, kde musíš zbierať addky a držať aggro.
A áno, používam HS, nie BS, to bol preklep sry.

Čo sa týka použitelných altov, tak druida už ako som písal neviem kde mám, ďalej mám
holy priesta 382 http://armory.twinstar.cz/character-s...;cn=Nariss
Affli locka 383 http://armory.twinstar.cz/character-...cn=Lockbox
rogunu ktora od doexpenia moc hravana nebola http://armory.twinstar.cz/character-...esthettics
takmer doexpeneho warra http://armory.twinstar.cz/character-s...=Nariessel
a samozrejme druhe Bdk na alt runy :D : http://armory.twinstar.cz/character-...=Narissiel
Upravil/a Narissel dne 12-01-2020 14:37

Melice
#9 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 14:34
Člen

Main char:

Příspěvek: 26
Založený: 22.08.19

Ahoj,
jsi schopný utankovat celou 8HC? znáš podrobně taktiky na tankování? hlavně madness
pokud ano jsem klidně za test raid
pokud ne, nemáme se o čem bavit

Narissel
#10 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 14:42
Člen

Main char:

Taktiky aj mechaniky bossov poznám, ako som aj písal v prihláške z Youtube videí a z tauri veins fora s taktikami, druhá stránka je že ten char má 388 ilvl, čo je už dlho ďaleko od Bis gearu, tým pádom DS 8 hc by som vedel potankovať len si nie som istý či to ten char ustojí, ale myslím si že by mal

Melice
#11 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 15:32
Člen

Main char:

Příspěvek: 26
Založený: 22.08.19

Narissel napsal:
Taktiky aj mechaniky bossov poznám, ako som aj písal v prihláške z Youtube videí a z tauri veins fora s taktikami, druhá stránka je že ten char má 388 ilvl, čo je už dlho ďaleko od Bis gearu, tým pádom DS 8 hc by som vedel potankovať len si nie som istý či to ten char ustojí, ale myslím si že by mal

tak to se nejlíp pozná jestli to opravdu umíš :troll:

Kimcong
#12 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 15:48

Člen

Main char: Kimcong

Příspěvek: 90
Založený: 25.11.18

Já ti nevím.. když jsi tankoval v Genesis tak lopata asi úplně nebudeš, ale fakt nevím co s tebou když nemáš gear a DS jsi ještě nebyl... za mě max test raid abys ukázal co v tobě je..

Treckis
#13 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 19:51

Člen

Main char: Treckis

Příspěvek: 49
Založený: 30.06.18

Idk, jako asi si hrát uměl, ale to se po dvou letech může snadno zapomenout (jako když sem dostal v CSku silvera 4 když sem byl global xd) Hlásit se ihned do momentálně asi jedný z nejlepších guild je po dvouletý pauze hodně velkej skok, ale zase pokud to fakt umíš a nastuduješ si to fakt pořádně, tak bych tě zase neházel mezi worlďáky :D Dal bych ti Test Raid. Pokud předvedeš, že ti stále koluje DK Blood žilách, tak by se snad dala zkousnout i ta neznalost DSek. (S tím že se to samozřejmě co nejdříve doučíš) ;)
Upravil/a Treckis dne 12-01-2020 19:52

Narissel
#14 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 23:08
Člen

Main char:

Tak vôľu doučiť sa to samozrejme mám, viem aké je dôležité dodržiavať taktiky pri rôznych encounteroch, teóriu už aj mám prejdenu, viem čo jednotliví bossovia robia, ale všetci vieme že ku teórii treba aj trochu praxe. S raidom DS ešte tú prax zatiaľ nemám, ale s wowkom ako takým už veľmi dlhú, mám na obrazovke všetko čo potrebujem a viem si kontrolovať timer z DBM, CDcka a samozrejme všetky veci ktoré sa v raide dejú, keď chytím trošku prax aj v DS ( 1 max 2 IDcka) myslím si že budem pre svoju potencionalnu partu veľký prínos.

nabz
#15 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-01-2020 08:58
Člen

Main char:

Příspěvek: 35
Založený: 19.01.19

TEST RAID
At predvedes, kolik toho v tobe zustalo.
Mimochodem tato sance se ti dava jen protoze BDK, tak to neposer :)

Narissel
#16 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-01-2020 19:41
Člen

Main char:

Viem ako hrať svoj char, či už v ležérnom a pohodovom štýle alebo tryhard progress. Test raid je všetko čo potrebujem k tomu aby som to aj dokázal. Čo sa týka test raid time tak toto ID môžem vpodstate hocikedy okrem štvrtok cca 17 00 až do piatku cca 19 - 20 00, keďže idem zo školy domov na otočku vybaviť nejaké veci a vo vlaku toho moc nenahrám b)

Dabell
#17 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-01-2020 18:42
Člen

Main char:

Založený: 18.01.18

Po test raidě PROTI

archevil
#18 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-01-2020 19:10
Člen

Main char: Lyska

Příspěvek: 33
Založený: 03.09.18

Proti
Už jsem se ptal v postu předtím nahoře.
Nemel jsi nahodou 4.0.6 /4.2. resto tauren druida?
Ano jsi to ty. Pockal jsem si na test raid nez to napisu. Nechtěl sem brát v potaz věci z roku 2014/2015.
Pamatujem si tě, že jsi za toho druida strašně failoval, nebyl jsi schopný ani u nefa vyplavat na pilar. PS: možná se mýlím, ale na 4.0.6. si byl v genessisu něco jako "Guild friend", nejspíš se to na FL zmenilo.
Upravil/a archevil dne 16-01-2020 10:48

tanner
#19 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-01-2020 19:39
Člen

Main char:

Příspěvek: 41
Založený: 17.08.18

po teste PROTI + videl sem ze mas lichburna a za cely raid ani jednou si nepouzil pokud sem dobre videl

Lomge
#20 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-01-2020 21:23
Člen

Main char:

Příspěvek: 3
Založený: 17.12.19

Po test raidu PROTI
Snad u každého bosse, až na Yor'sahje, byl nějaký fail.

Přejít na fórum: