Wanted
 Druid High
 Hunter Medium
 Mage Medium
 Priest Medium
 Rogue Closed
 Shaman Medium
 Warlock Medium
 Warrior Closed
 Paladin Medium
 DK Medium

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 603
-> Nejnovější člen: Pjotr
-> Na dovolene: 4
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
NEPŘIJAT- Galekrim - Uh Dk
Galekrim
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 02:30
Člen

Main char:

Příspěvek: 2
Založený: 12.01.20

Nick: Galekrim
Class a Spec: Dk, Unholy
Item level v PVE: 391(char je asi 3 id starý vše full pve až na zbraň která bohužel nepadla ani v rdf)

Odkaz na Armory (potřeba odlognout v PvE gearu): http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Apollo&cn=galekrim
Odkaz na Bosskills main postavy: Nemam jak poslat bosskilly, měl sem dva chary na ali kde sem dal 6,7 hc.

Rotace / priority spellů + využití CD: Nahodím dotky, bud po jedne nebo outbreakem, dám, uh frenzy,dám par scourge striků na runic power, popnu racilaku a s proclími trinkety davam goylu a death and decay, poté spamuju scourge strike, co nejdřív dam 5 death coil a zapnu Dark transformation, poté zase priorita scourge,deathcoil občas obnovim dotky festeringem, blood tap na cd,jakmile je nejaka addka dam pestilku a pak z te addky pestilku zpět na bosse aby tickali silnější dotky, a zaspamuju par blood boilů, empower rune weapon vetšinou davam až na low procentech bosse.

Theorycraft (neodfláknout) :

Na stompu mužu dat icebound, u zonzoze kickuju chapadla, u hagary mužu dat peta na move to abych spojil
a plošky u warmastera vybíram se Shellkou která mi dá imune a full runic.

Jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu (samostatná a rychlá reakce na nečekané situace v raidu atd.):
Nevím co chcete vám napsat, začínal jsem jako pvečkař na wotlku na serveru anathema kde sem se dostal do top guildy serveru Rapid evolution, kde jsem nahral 7 hc charů, poté jsem na nich nahral full pvp a pak jsem přestal hrat pve, hral jsem pvp na wotlk serverech a pak jsem začal hrat pvp zde a ted bych se rád připojil do guildy za učelem pvečkovat s mym dk na hordě.Myslím že v raidu vidím co se děje s combat resem nebo rychlými reakcemi sem nikdy neměl problém.

Screen UI v raidu (alespoň z BH, zajímá nás UI v combatu, dps si najdeme na bosskills):
https://imgur.com/a/NOLz6i1
Omlouvám se nemam tu teď screen z raidu, příhlašku napsat jsem se rozhodl teď a nemam tu žadny screen z raidu, zkratka jak vidíte ted jen priesta tak tam je pak 10 případně 25 lidi, když jich bude 25 icony si ještě trochu zmenšim abych viděl všechny v raidu a nepřekaželo mi to ve výhledu.V areně pak ikony ještě trochu zvětšuji.

FPS a rychlost internetového připojení:
fps 60 rychlost 50mb/s

Vyhovuje ti Raid Time středa - neděle (14:00 - 22:00)
Nevím jestli to - znamená jakože raidujete od středy do neděle nebo jen středa,neděle ale středa mi vyhovuje neděle trochu méňe.

Četl jsi a bereš na vědomí TOTO? (jedná se o odkaz, ne o Raid Time!):
Ano

Předchozí Guilda a důvod odchodu:
Předchozí guilda nevím jaká byla jen mi to dk přítelkyně vyexpila v naké guildě s exp boostem.
Náka low guilda to byla.

Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování:
Wow hraju 10let, dk a dalších 7 class hraju od té doby a všechny sem je různě střídal jak v pve tak v pvp,Dk byla moje třetí class když sme před 10ti lety začínal hrát na wotlku.
Měl jsem 7 full hc charů v top guildě serveru anathema Rapid Evolution, neskutečně přátelský kolektiv to byl :)

Co od nás očekáváš:
Očekavam raidy které budou ve vašim stylu, tudíž nebudu muset shanět dochazku na worldu každé id a bude mě to určite víc bavit, očekavam fast runy.

Co nám můžeš nabídnout:
Ted mi padli v bh legy a konečně mam 4set, padl mi i trinket ze spiny a a konečně mám expertise myslím že každym id mám lepší a lepší char ale samozřejmě vím že char je ještě low.Myslím že s lepším gearem vám mužu nabídnout kvalitní dps.

Kdo ti doporučil Exodus:
Nikdo, ale tak ste tu pve pojem, teď sem se tak zamyslel hrát zas s guildou a tak jsem si dal spontální přihlášku:)

Něco málo o tobě (věk, škola/ práce, zájmy, apod.):
Je mi 27 let, momentalně pracuju jako administrator sportovního webu, zájmy box,mma,wow.
Přikládám ještě screen pve specu https://imgur.com/b3bwTZK
Upravil/a Soft dne 13-01-2020 00:01

tanner
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 11:20
Člen

Main char:

Příspěvek: 41
Založený: 17.08.18

za me PROTI, unholy ani neni moc potreba a navic mas 391ilvl po roce DSsek to je podle me malo, kdyby si hral BDK, jsem pro test raid.(a ten whisp s SH co tam mas, mam podezreni ze toto je nejaky alt kteryho tu chces jen gearnout)a hrat pak pvp

nabz
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 11:30
Člen

Main char:

Příspěvek: 35
Založený: 19.01.19

PROTI
Todle opravdu nestačí.

Ghostsniper
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 14:09

Člen

Main char: Ghostsniper

Příspěvek: 45
Založený: 31.01.19

PROTI

Jak říká Tanyny, Unholy je celkem k ničemu .. Navíc ani ta přihláška není nic oslnivého.

Soft
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 14:24

Hlavní Administrátor

Main char: Soft

Příspěvek: 336
Založený: 21.05.17

Špatná spec, bez altů, bez splněných minimálních podmínek DS 6hc+. Nemáš nic čím by jsi mě přesvědčil, ze by jsi byl přínosem pro naší guildu. Brát unholy DK na pozici free slotu, kde už tak je na toto místo hromada dalších class (rog, mage, warr) je podle mě blbost. Za mě tedy taky PROTI.

PS: ty odkazy by mohli být lépe použitelnými
i.nahraj.to/f/220l.png

Galekrim
#6 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 14:28
Člen

Main char:

Příspěvek: 2
Založený: 12.01.20

391ilvl je pač postava byla doexpená 25.12. Unholy k ničemu určite neni s lepším gearem to topuje i na cataclysmě.Ale chápu že tu nikdo dk dps nehraje.tankovat mě nebaví je to nejnudnější věc na wow.A určitě bych neleavnul guildu po nabraní equipu chci s tím dk být na hordě a tam ani neni kam jít..Spíš bych si udělal jinou class a ukazal vám dmg klidně za x class.Btw do toho náboru si mužete dát rovnou jen DK- blood.
Upravil/a Galekrim dne 12-01-2020 14:29

Kimcong
#7 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 15:45

Člen

Main char: Kimcong

Příspěvek: 90
Založený: 25.11.18

Za mě proti, unholy bez offspecu naprd, low gear, nemáš to za ten char odchozené..

Fajmy
#8 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 19:01
Člen

Main char:

Příspěvek: 126
Založený: 07.06.18

Btw do toho náboru si mužete dát rovnou jen DK- blood.

Čemu by to pomohlo, je tam podmínka 6hc+, která tě niják netrápila. Hádám že by tě ani omezení na spec tím pádem nezajímalo. proti

Treckis
#9 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 19:44

Člen

Main char: Treckis

Příspěvek: 49
Založený: 30.06.18

Všecko špatně Proti

Soft
#10 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-01-2020 00:00

Hlavní Administrátor

Main char: Soft

Příspěvek: 336
Založený: 21.05.17

Hlásíš se za low unholy DK, což je sám o sobě bad spec do 10 man raidu, navíc nesplňuješ podmínky pro přijetí DS 6hc+ (které se sice dají obejít, ale ve tvém případě nevidím žádný důvod) a všichni co se zatím vyjádřili k přihlášce ti dali PROTI, takže nemá cenu to tu dále rozebírat a přihlášku uzavírám s jasným výsledkem:

NEPŘIJAT

PS:
Galekrim napsal:
Ale chápu že tu nikdo dk dps nehraje.

Náhodou by se tu pár lidí našlo, co hrají unholy DK - odkaz. A v další řadě nám většina našich BDK točí víc, než ty za to svoje unholy DK.

Děkujeme za podání přihlášky ale je nám líto.
Zkus štěstí v jiné guildě nebo později s lepšími výsledky.
Upravil/a Soft dne 13-01-2020 00:13
i.nahraj.to/f/220l.png

Přejít na fórum: