Wanted
 Druid High
 Hunter Medium
 Mage Medium
 Priest Medium
 Rogue Closed
 Shaman Medium
 Warlock Medium
 Warrior Closed
 Paladin Medium
 DK Medium

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 603
-> Nejnovější člen: Pjotr
-> Na dovolene: 4
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
PŘIJAT- Dream pt. 2
sen
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-01-2020 00:09

Člen

Main char:

Příspěvek: 60
Založený: 13.02.19

Čus, dočtěte prosím do konce (spíš hlavně konec =D)

Nick: Avinna
Spec: 398 retrina
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-s...;cn=avinna
Bosskills: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?ch...alm=Apollo moje bosskills jsou pouze poslední šestka. jinak asi víte jak vypadá můj dmg a tak, kdyby něco tak https://cata-twinhead.twinstar.cz/?ch...alm=Apollo ofc pouze killy s Exodusem =P
Alti: BDK - Josefinka, na fresh realmu chci udělat rozhodně více altů a actually se je naučit abych byl taky víc useful pro guildu.

Rotace:
Prepull: Prepotka ofc + guardian s preequipem, na pullech kde nedavam guardiana dávám precast exo
Burst: S BLkem jedu jenom CS + Templar, pokud neni BLko tak jedu CS - Templar [filler] CS - Templar [filler]...
Jinak celej pull ofc držím Inquis a jedu normální rotaci při který se snažím nastackovat 3 HP pomocí CS a Judg (vyplňuju to fillerama) a pak templar.
Prio fillerů: Procnutej templar (Divine Purpose), procuntej Exorcism, Hammer of Wrath, Holy Wrath, při nejhorším conse (když vím, že mi bude vycházet mana) [Judgment už neberu jako filler jelikož dává HP].

Theorycraft: hit (961 rat) = expe (481 rat + glyph) > masterka > crit

Speciální úlohy v raidu: kick očí na zonozzovi, hagara self dispell (freedomka), ultrax vybrat hot, na lodi vybrat malou plošku přes 40, na spine točit bomby do tendonu =D, jinak ofc celej raid dávat support (sacky, selfess healer WoGy, hopka, layka - všechno mam mouseover)

Screen UI: https://ctrlv.cz/gQrn

Vyhovuje ti raidtime?: jj

Četl jsi TOTO: jj

Předchozí guilda a důvod odchodu: Vy, důvod je jednoduchý, občas (často) jsem se choval jako kokot a uvědomuju si to. Na onom osudném raidu jsem si o ten kick až říkal. Choval jsem se jak pubertální kokotko, asi jako všichni z nás někdy, a chtěl bych to změnit. Někteří z guildy už šancí dostali víc, tak jsem si říkal, proč bych ji nemohl dostat i já a snažit se jí využít co nejvíc. Už vím, že když mě zrovna přestane bavit na chvilku WoWko tak nebudu kazit zábavu ostatním. :) Pokud šanci dostanu budu se snažit být opravdu co nejvíc reformed a i být co nejvíc useful pro guildu (proto si chci pořídit více altů a učit se je)
Závěrem se chci omluvit všem které jsem urazil @Rajky @Vyrthur @Melice a určitě další, na které si zrovna nevzpomenu.
Upravil/a Soft dne 12-01-2020 23:53

Kimcong
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-01-2020 00:10

Člen

Main char: Kimcong

Příspěvek: 90
Založený: 25.11.18

Pro, chybí mi a donutil jsem ho se reformnout. Je to dobrej hráč a když by dělal bordel tak řešení je jednoduché

hubino
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-01-2020 00:14

Člen

Main char: Hubyn

Příspěvek: 128
Založený: 09.06.18

TO UI JE K ZBLITÍ.
Ja jsem PRO. Vlhkáč is back
Upravil/a hubino dne 10-01-2020 00:16
i.imgur.com/mYOpLfu.png

Bayes
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-01-2020 01:00
Administrátor

Main char: Bayes

Příspěvek: 114
Založený: 27.08.17

PRO

ale pre každého musia platiť rovnaké pravidlá a preto po vzore Ysiho môžeš byť už len 4 krát kicknutý/odísť z guildy

Treckis
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-01-2020 10:16

Člen

Main char: Treckis

Příspěvek: 49
Založený: 30.06.18

sen napsal:
reformed

Je mi zima, pošli balikos s nějakou melici čepici pls.
Doufám, že ses reformnul jak ysi a členy guildy nenecháš ve štychu. UIčko máš strašný co si budem.
PRO pod podmínkou, zahraješ traktůrek zetůrek když si řeknu.
Upravil/a Treckis dne 10-01-2020 10:17

Ghostsniper
#6 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-01-2020 16:37

Člen

Main char: Ghostsniper

Příspěvek: 45
Založený: 31.01.19

Asi PRO .. V případě další hormonální nevyrovnanosti je řešení jednoduché .. :)
Upravil/a Ghostsniper dne 10-01-2020 16:37

tanner
#7 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-01-2020 18:50
Člen

Main char:

Příspěvek: 41
Založený: 17.08.18

PROTI podle me dalsi retri neni treba. a to co delal............. stacilo me, uz to tu bylo nekolikrat.
Upravil/a tanner dne 10-01-2020 18:53

Fajmy
#8 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-01-2020 19:32
Člen

Main char:

Příspěvek: 126
Založený: 07.06.18

PROč ne, vzali se tu zpátky lidi co se chovali daleko hůř, ale to už zmínil Bayes. Pokud má zájem hrát catu s normálníma lidma a omezit chování za který dostal kick, tak proč mu to odepírat když je s většinou za dobře.

sen
#9 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-01-2020 19:40

Člen

Main char:

Příspěvek: 60
Založený: 13.02.19

Ahoj Tannere chápu tvé rozhodnutí ale i tak se ti to pokusím vysvětlit.
----------------------------
podle me dalsi retri neni treba.

-Retri mám teď pouze protože si za ní nejvíc věřím a vím, že je to můj main. Psal jsem i že si chci pořídit další alty ->

>
na fresh realmu chci udělat rozhodně více altů a actually se je naučit abych byl taky víc useful pro guildu.

>
i být co nejvíc useful pro guildu (proto si chci pořídit více altů a učit se je)

----------------------------
a to co delal............. stacilo me, uz to tu bylo nekolikrat.

-Chápu tvůj názor, ale byl bych rád, kdybych ti mohl dokázat, že jsem se ponaučil a opravdu změnil. :)
Upravil/a sen dne 10-01-2020 19:41

Tyw
#10 Vytisknout diskuzi
Přidané 11-01-2020 11:42

Člen

Main char: Tyw

Příspěvek: 32
Založený: 03.03.19

PRO
Připrav se na šťavnatý amount of GP <3
Upravil/a Tyw dne 11-01-2020 11:44

Soft
#11 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-01-2020 23:53

Hlavní Administrátor

Main char: Soft

Příspěvek: 336
Založený: 21.05.17

Přihlášku uzavírám s výsledkem:

PŘIJAT

S obecným infem, že v případě uvedení nepravdivých informací v přihlášce, neprokázání uvedených dovedností (špatné dps / časté failování / neznalost mechanik...), neaktivitě, špatné reprezentaci guildy, toxickému chování, dávání přednosti PvP (bg/areny) před vypsanými guild raidy... bude následovat -ep/demote/kick :)
i.nahraj.to/f/220l.png

Přejít na fórum: