Wanted
 Druid High
 Hunter Medium
 Mage Medium
 Priest Medium
 Rogue Closed
 Shaman Medium
 Warlock Medium
 Warrior Closed
 Paladin Medium
 DK Medium

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 2

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 603
-> Nejnovější člen: Pjotr
-> Na dovolene: 4
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
PŘIJAT- Lomqe - Mage
Lomge
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-12-2019 21:01
Člen

Main char:

Příspěvek: 3
Založený: 17.12.19

Nick: Lomqe
Class a Spec: Fire / Frost Mage
Item level v PVE: 402
Odkaz na Armory (potřeba odlognout v PvE gearu):
http://armory.twinstar.cz/character-s...p;cn=Lomqe
Odkaz na Bosskills main postavy:
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?ch...=Apollo#ds

Rotace / priority spellů + využití CD:
Prepull: Cca na 4-5s prepot (podle vzdálenosti bosse) precast pyra, odpálení Mirroru a poté flame orbu před samotným pullem (popřípadě TW, pokuď nikdo jiný nedává).
Začátek: Po vycástěném pyru, nahazuji LB, kterou dále obnovuji po skončení, spam fireballu do openu, kdy mám procnuté trinkety / enchanty / ruce z eng. Pokuď procne instantní pyroblást, dávám ho instantně ke konci cástu fireballu. Na nějaký pěkný ignite házím CB, nehledě na stacky 4 setu (pokud je nemám před pullem z králičků / duellu) Jinak ostatní CB / Icy Veins se stacky 4 setu. Pokuď ignite není nijak zázračný, odpálím i nějaký menší kolem těch 17k+ na protočení CDčka.
Během pullu: Držení LB po bouchnutí, filter fireball, odpálení procu pyra po docástění fireballu. Pokuď je nějaký movement, odpaluji Mirrory / Orb, abych newastoval zbytečné GCD při tom, když stojím a můžu spamovat firebally. Taktéž během nějakého movementu schorch jako filter když není místo na to, se zastavit a cástit fireball.
Ostatní: Pokuď spreaduji a nemám ready impact, zkouším procnout přes Blast Wave > Cone of Cold. Pokuď nějako padají stacky, obnovení přes Arcane Blást, též kdybych náhodou dostal kick, tak cástění Arcane Blastu. U delších bossu nějaký mana management skrze mana gemy / evocation / mage armor.
Theorycraft (neodfláknout) :
Haste: 2005 pokuď nemám intent, jinak chodím převážně 1574+
Hit: Co nejblíže 1742
zbytek reforguji do critu. U frosta po dosažení 33.33% reforguji do mastery.

Vyjmenuj své zkušenosti se speciálními úlohami v raidu - např.vybírání stompů/ shárdů, Zon ozz mezi fáze, Hagara lightning fáze, vybírání Hour of Twilight, vybírání plošek u Warmastra.....:

Morchok: Vybírání krystalů, spreadování bossů.
Zon'ozz: Kickování očí, možný solo bounce.
Yor'sahj: Spreadování Addek
Hagara: Spojování elektrické fáze, u frosta možnost využití peta. Frost fáze blinkování skrze wave.
Ultraxion: Vybírání pomocí Cauterize / Ice block za Frosta
Blackhorn: Možnost vybrat barrage sám přes cauterize, popřípadě s jedním stackém pokuď je též ready cauterize, Solo soak onslaughtu pokuď je v ohních nebo se nestíhá > Cauterize + Ice block.
Spine: switch do Frosta, probijení gripů.
Madness: Za maga se rozkoukávám, Při pullu nastackování 4 setu a odpalování CB na corruption, druhý CB poté šetřím do ruky. Před switchem boltu si zkouším rychle procnout instantní pyro, rychlý cást firebalu a poté odpálení instantního pyra do boltu, dále firebally / scorch / impact podle hp. Stejně tak situace s blisteringy. Spread bloodu z parasita > Blizzard na tickání kalecgos buffu. při přeskakování nebo držení trinketů switch do mage armoru na mana management. Možnost evadnutí impalu přes Mirrory. Slow bloodu přes Blast Wave.
Jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu (samostatná a rychlá reakce na nečekané situace v raidu atd.):
V raidu se vždy orientuji bez problému, popřípadě jsem připravený reagovat na nějaké ty solo soaky pomocí cauterize.
Screen UI v raidu (alespoň z BH, zajímá nás UI v combatu, dps si najdeme na bosskills):
https://imgur.com/a/9YteNkd
FPS a rychlost internetového připojení:
60 FPS a kolem 37 ms.

Četl jsi a bereš na vědomí TOTO? (jedná se o odkaz, ne o Raid Time!):
Ano :)
Předchozí Guilda a důvod odchodu:
A L T E R N A T I V E - Fl nás přestalo bavit > rozpadnutí
Cynical - Rozpadnutí
Nisiar - Raidy jsou nic moc, atmosféra po nějaké době ještě horši.
Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování:
WoW Hraju cca 5 let, samotného mága tak 4. T11 13/13 HC T12 7/7 HC T13 8/8 HC. Velmi intenzivní raidování na T12 co se týče osobních BSS tak i Speedkillu v guildách jako HalfPerfection či A L T E R N A T I V E. Také spolu-leadrování guildy.
Co od nás očekáváš:
Kvalitní a zábavné raidy, nějaký ten Tryhard.
Co nám můžeš nabídnout:
Chození raidů za více postav, mám taktéž Locka Lomge, který je na tom o trochu lépe, nového druida a na Alli DK Lomgi + Rogue Lomqi, pokud bych to z Alli někdy převáděl. Taktéž hraji PvP.
Kdo ti doporučil Exodus:
Tak znám tu pár lidi jako Ysi, Kim, Druvi, Mad. Taktéž mi exodus doporučil Kimčong s Treckisem a trochu Asoalle svoji přihláškou :) + Nějaké ty vpomínky na boje o speedkilly na minulé sezóně.
Něco málo o tobě (věk, škola/ práce, zájmy, apod.):
Je mi 18, studuji elektrotechniku, rád chodím na různé akce, poslední roky mě baví zimní sporty, jako je snowboarding.
Upravil/a Soft dne 18-12-2019 22:47

Ysi
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-12-2019 21:23
Člen

Main char: Ysi

Příspěvek: 73
Založený: 08.06.18

Tak zaprvé, asi jo.. nalej.
Official Mascot of Exodus Harem

Kimcong
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-12-2019 21:36

Člen

Main char: Kimcong

Příspěvek: 90
Založený: 25.11.18

Tady pan Lomge mě naučil všechno co umím, je to kámoš a je sním prdel když zrovná nerozleje elektrolyt u Alakira a nečeká se na něj půl hodiny, PRO

Jasagodx
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-12-2019 21:40
Člen

Main char:

Příspěvek: 126
Založený: 17.02.17

Na Spinu by jsi měl mít místo Frosta určitě Arcana dá tam kotel dmg do Tendonu aby jsi co nejvíce pomohl raidu

rajky
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-12-2019 22:03

Člen

Main char: Rajki

Příspěvek: 15
Založený: 12.09.19

zna beylena a wintrade PRO
Upravil/a rajky dne 17-12-2019 22:05
image.prntscr.com/image/Os98tS1vRfSFKPX0ojjZMg.png

Treckis
#6 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-12-2019 22:33

Člen

Main char: Treckis

Příspěvek: 49
Založený: 30.06.18

more konečně dobrej mag Pro

Bayes
#7 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-12-2019 22:35
Administrátor

Main char: Bayes

Příspěvek: 114
Založený: 27.08.17

pro lebo vie ako robit archeology achievy
Ps: s frostom sa rozlúč, až tak zAuJiMaVe setupy nevedieme
Upravil/a Bayes dne 17-12-2019 22:36

Lomge
#8 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-12-2019 22:47
Člen

Main char:

Příspěvek: 3
Založený: 17.12.19

Jasagodx napsal:
Na Spinu by jsi měl mít místo Frosta určitě Arcana dá tam kotel dmg do Tendonu aby jsi co nejvíce pomohl raidu

Bayes napsal:
pro lebo vie ako robit archeology achievy
Ps: s frostom sa rozlúč, až tak zAuJiMaVe setupy nevedieme

Už mě s tím Kim seznámil :( na co narážíš s tou archaeology? b)

Madsblood
#9 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-12-2019 23:16
Člen

Main char:

Příspěvek: 22
Založený: 14.10.18

Dobrej trashgodx .. PRO

Soft
#10 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-12-2019 23:25

Hlavní Administrátor

Main char: Soft

Příspěvek: 336
Založený: 21.05.17

Včera jsem koukal na ten stream co jsi měl a musím říct, že tam byly chvilky, kdy mě fakt mrazilo, jako když jsi dával combu na open na Wingu, místo toho, aby jsi to radši dal do Mutated Corruption. A to plošnění těch Regenerative Blood bez toho, aby byl vůbec spawnutý parazit byl taky strašný pohled. Tak doufám, že to bylo tím, že jsi to šel poprvý za mága.

Každopádně tu máš velkou oparu, kde se tě tu hodně lidi zastává. A taky jsi byl prý top mage na T12 tak snad v tobě něco zůstalo :). Za mě tedy TEST RAID.
i.nahraj.to/f/220l.png

hubino
#11 Vytisknout diskuzi
Přidané 18-12-2019 00:04

Člen

Main char: Hubyn

Příspěvek: 128
Založený: 09.06.18

Soft napsal:
A to plošnění těch Regenerative Blood bez toho, aby byl vůbec spawnutý parazit byl taky strašný pohled. .

OH SHIT, HERE WE GO AGAIN
--------------------------------
TESTÍČEK
Upravil/a hubino dne 18-12-2019 01:29
i.imgur.com/mYOpLfu.png

Melice
#12 Vytisknout diskuzi
Přidané 18-12-2019 12:57
Člen

Main char:

Příspěvek: 26
Založený: 22.08.19

Jsem pro test raid, hodně lidí by tě tu rádo mělo. Za mě by to bylo s podmínkou, že bude arcane na spine.

Pete
#13 Vytisknout diskuzi
Přidané 18-12-2019 19:47

Člen

Main char: Pete

Příspěvek: 43
Založený: 04.06.17

V pohodě boi, jsem Pro/Test
"Never stay on the warlock portal."

R4iN
#14 Vytisknout diskuzi
Přidané 18-12-2019 20:09

Člen

Main char:

Příspěvek: 9
Založený: 09.09.19

PRO

Soft
#15 Vytisknout diskuzi
Přidané 18-12-2019 22:47

Hlavní Administrátor

Main char: Soft

Příspěvek: 336
Založený: 21.05.17

Není asi ani co řešit 2 raidy už si s námi byl a nebyl žádný problém. Takže přihlášku uzavírám s výsledkem:

PŘIJAT

S obecným infem, že v případě uvedení nepravdivých informací v přihlášce, neprokázání uvedených dovedností (špatné dps / časté failování / neznalost mechanik...), neaktivitě, špatné reprezentaci guildy, toxickému chování, dávání přednosti PvP (bg/areny) před vypsanými guild raidy... bude následovat -ep/demote/kick :)
i.nahraj.to/f/220l.png

Přejít na fórum: