Wanted
 Druid High
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest High
 Rogue Closed
 Shaman Medium
 Warlock Closed
 Warrior Closed
 Paladin Medium
 DK High

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 2

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 577
-> Nejnovější člen: rajky
-> Na dovolene: 8
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
Vyrthur - BDK
R4iN
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 09-09-2019 22:07
Člen

Main char:

Příspěvek: 7
Založený: 09.09.19

Nick: Vyrthurion
Class a Spec: Blood DK
Item level v PVE: 404
Odkaz na Armory (potřeba odlognout v PvE gearu):
http://armory.twinstar.cz/character-s...Vyrthurion
Odkaz na Bosskills main postavy:
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?ch...alm=Apollo
Alt:
Ysildur Arms/Prot 400/396
Vyrthur Balance/Feral 398/397
Mám ich viac ale DS vidia zatiaľ pomenej
Rotace / priority spellů + využití CD:
Udržanie dotiek na bossovi (najlepšie stále, niekedy čakám pár sek na dancing runu pre double dotky), držím 80+runic power väčšinu fightu, a spam Deathstrikov popr. hearth strikov ak mám blood runy na použitie, ďalej sa snažím udržať čo najčastejšie bone shield, v niektorých prípadoch chvíľku počkám než ho použijem ak viem, že má prísť horšia fáza bossa, Dancing runu používam podľa potreby buď na aggro alebo ako defku
Theorycraft (neodfláknout) :
1. Strenght – zvyšuje parry + AP
2. Mastery – väčší shield z deathstrikov (aktuálne mám 4704 Mast. Raiting bez procov)
3. Hit + Exp cap (neznášam hrať tankov bez hit 8% a exp 26 capov je to celkom cítiť hlavne na warovi)
4. Parry a Stamka - síce to nereforgujem (parry), ale mám ich dostatok z itemov a gemov
5. Haste – rýchlejší rune regen sa hodí stále

Vyjmenuj své zkušenosti se speciálními úlohami v raidu - např.vybírání stompů/ shárdů, Zon ozz mezi fáze, Hagara lightning fáze, vybírání Hour of Twilight, vybírání plošek u Warmastra.....:
Morchok stompu vyberám za skoro všetky postavy či uź ako tank alebo dps, tankoval som to už aj na 2 skupiny aj spolu na 1
so shardami tiež nieje problém, treba len počkať na stompu
U zan zozz-a to záleží kde kam idem popr. akého healera a koľko ďalších ľudí pri sebe mám ako bdk tam odpaľujem vampiric a snažím sa uhealovať aj sám aby ma healer nemusel riešiť, za dps kickujem oči
Yorsahj keď chaneluje adky stakujem shield
Haggara väčšinou len čakám kým mi naloží a následne opätujem Deathstrikom (focus assault) vo fáze používam vampiric/ams podľa potreby 50tku nechávam keď je healer v kocke
Ultrax všade kde to je možné vyberám HoT
Warmaster za dk vyberám čo najviac plošiek

Jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu (samostatná a rychlá reakce na nečekané situace v raidu atd.):
S týmito vecami veľký problém nemám, akurát s CR väčšinou čakám ak je na okolí nejaký druid pre ress so 100%hp (vínimka je ak som druid, vtedy to rovno točím)
Screen UI v raidu (alespoň z BH, zajímá nás UI v combatu, dps si najdeme na bosskills):
Screen je z Rhotka... ak by s tým bol problém tak skočím nejaký raid
https://ctrlv.cz/vpW1
FPS a rychlost internetového připojení:
S týmto problémy už nemávam + o chvíľku mi začína škola kde je to pripojenie skvelé
Vyhovuje ti Raid Time středa - neděle (14:00 - 22:00)
Až na niektoré nedele áno

Četl jsi a bereš na vědomí TOTO? (jedná se o odkaz, ne o Raid Time!):
Áno

Předchozí Guilda a důvod odchodu:
Limited Edition koniec raidovania a odchod niektorých členov z guildy a chuť pre niečo nové

Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování:
Na twine som asi 4. rok z toho na horde od vytvorenia hadesu vtedy skapal na ali pes.

Co od nás očekáváš:
Pravidelné raidy, miesto kde sa môžem priučiť.

Co nám můžeš nabídnout:
Pohodového človeka čo chodí pravidelne na raidy s veľkou chuťou raidovať.

Něco málo o tobě (věk, škola/ práce, zájmy, apod.):
22, končiaci študent, záľuby wowko, pc hry atď.
Upravil/a R4iN dne 10-09-2019 08:47

Madsblood
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-09-2019 00:18
Člen

Main char:

Příspěvek: 20
Založený: 14.10.18

Zaujíma ma čo si predstavuješ pod pojmom spam DS a HS .. pretože nemyslím si že takýmto spôsobom sa hrá DK. Poprosím ťa takisto o uvedenie priority statov ( napr. haste>crit>mastery a uveď prosim prečo ) . Ďalej by som ťa poprosil o vysvetlenie toho prečo hráš wormov.

Inak prihláška ma zrovna neoslnila ale ani moja prihláška sem neboja nijak slávna tak chcem vidieť či sa svojej class rozumieš trochu viac ako tieto všeobecné informácie ktoré si nám podal.

nab
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-09-2019 08:39
Člen

Main char:

Příspěvek: 32
Založený: 19.01.19

TEST/PRO
Když jsem s nim ještě raidoval, tak schopny člověk, co nefailuje a schopné BDK se vždy hodí.

R4iN
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-09-2019 09:37
Člen

Main char:

Madsblood napsal:
Zaujíma ma čo si predstavuješ pod pojmom spam DS a HS .. pretože nemyslím si že takýmto spôsobom sa hrá DK. Poprosím ťa takisto o uvedenie priority statov ( napr. haste>crit>mastery a uveď prosim prečo ) . Ďalej by som ťa poprosil o vysvetlenie toho prečo hráš wormov.

Nazdar takže pod pojmom spam DS a HS beriem asi to, že spam HS je na využívanie Blood rún, kedže jediné spelly kde ich je potreba sú pestilence na dotky, armáda alebo Rune Tap ... ten je skoro free ak padnem pod 35% hp ... nevyužívanie týchto rún by bolo zbytočné ... ak treba viem si nechať runu ak by bolo potrebné použit RT/potreba armády. A spam DS .. no ten klasický spam DS používam u joža keď casti ozzy, keď si chcem nafarmiť blood shield na max, inak to beriem v zmysle, že čakám kým dostanem dmg nech sa jednak lepšie healnem a urobím si lepší shield alebo u ultraxa, kde častejšie používanie DS je potrebné na udržanie agra (solo tank) :)
Priorita statov Str>hit 8% > exp 26 > mastery > parry > haste > crit >dodge
hit a exp cap aby som nemissoval útoky a mal v pohode agro, mastery uprednostňujem kvôli shieldu z ds (zvyšuje to aj objem max shieldu a aj objem vytvoreného shieldu z použitého ds)
haste je super na regen run, z toho je lepší runic managment, crit už nechodím, na FL sezóne bol fajn pre zburstenie kuriat ale teraz je to zbytočne.
Čo sa týka wormov.. popravde nevedel som kde by bolo lepšie použiť tie talenty ... ak by som ich použil do d&d alebo bb tak to by bolo skor na aoe tankovanie čiže skôr rh/rhot nie na boss fighty, skúšal som tie talenty v blood-caked blade na tie "lepšie" autoattacky ale prišlo mi to ako úplna strata talentov a teraz skúšam healing tých wormov, kedže mi to prišlo o čosi lepšie ako butchery pre 2Runic Power za 5s v combate + tých 20RP ak niečo zabiješ čo my prišla ako horšia voľba. :)

Bayes
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-09-2019 10:28
Člen

Main char: Bayes

Příspěvek: 84
Založený: 27.08.17

Preco mas v priorite parry tak vysoko a dodge uplne down? Btw vacsinou sa nechava 1 blood runa aktivna (nespamujes 2 hs po sebe), co myslis preco?

R4iN
#6 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-09-2019 12:06
Člen

Main char:

Bayes napsal:
Preco mas v priorite parry tak vysoko a dodge uplne down? Btw vacsinou sa nechava 1 blood runa aktivna (nespamujes 2 hs po sebe), co myslis preco?

Nzadar parry je v priorite tak "vysoko" pretože stále chcem mať aspoň 15% parry zatiaľ čo dodge vôbec nerieśím, nereforgujem ho ani na low postavách. Čo sa týka tej blood runy a HS tak 2x HS nedávam skoro nikdy po sebe, väčšinou sa snažím mať tú voľnú runu, popr. ju mať k dispozícií do 1-2s na rýchly Rune tap ak by som sa nestíhal vyhealovať, aj keď v niektorých prípadoch si radšej rovno zjem ghoula. :)

Bayes
#7 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-09-2019 12:22
Člen

Main char: Bayes

Příspěvek: 84
Založený: 27.08.17

Aky je rozdiel medzi 15% parry a 15% dodge? Co sa blood run tyka tak asi netusis ako funguje rune strike, blood runa sa nechava aby ti rs neprocol blood (aka useless) runu.
Upravil/a Bayes dne 10-09-2019 12:25

R4iN
#8 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-09-2019 13:45
Člen

Main char:

Pre mňa tam rozdiel nieje len 15% parry dosiahnem na DK rýchlejšie ako ten dodge.

Yomin
#9 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-09-2019 15:04

Člen

Main char: Yomin

Příspěvek: 132
Založený: 07.04.17

Sleduješ si nějakým způsobem za kolik se healneš a na jak dlouho máš ještě absorb z mastery? Ze screenshotu to nejsem schopný na první průlet odhalit.

Jsi schopný popsat možná využití Army of the Dead za DK tanka?

Jak spolu funguje Outbreak a Dancing Rune Weapon?

Kdy je nejlepší vyvolat ghoula pro maximální DPS?

Nastuduj si, jak funguje "Diminishing returns" a pak popiš, co to pro tanka znamená.
I'm a pack animal, and pack needs to be strong to be able to survive and thrive.

R4iN
#10 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-09-2019 16:18
Člen

Main char:

Yomin napsal:
Sleduješ si nějakým způsobem za kolik se healneš a na jak dlouho máš ještě absorb z mastery? Ze screenshotu to nejsem schopný na první průlet odhalit.

Jsi schopný popsat možná využití Army of the Dead za DK tanka?

Jak spolu funguje Outbreak a Dancing Rune Weapon?

Kdy je nejlepší vyvolat ghoula pro maximální DPS?

Nastuduj si, jak funguje "Diminishing returns" a pak popiš, co to pro tanka znamená.

1. Nazdar na ten healing z ds a veľkosť absorbu mám addon je tesne nad barmi so spellmi ukazuje +- veľkosť healu a aj "nazbieraný" shield + dobu trvania tohoto shieldu

2. Tak armáda ma celkom dosť použití, počas castenia armády dáva redukciu dmg, následne vyvolané ghouly mi dovoľujú použiť death pact na self heal, tauntujú všetko okolo + bonus dps :)

3. Outbreak + DRW - DRW mirroruje spelly ktoré použijem v najbližších 12s takže výsledkom sú double dotky

4. Pre max dps by som ho vyvolal s potkou a procnutým crusaderom, ak používam trinkety na str. tak by som si počkal ešte aj na tento proc/plné nastakovanie trinketu.

5. V podstate to je imunita na taunt/cc ktorú dostane boss pri nadmernom používani týchto spellov v krátkom intervale. To isté by malo platiť aj pre dodge a parry, čím vyššie % týchto statov mám tým horšie/ťažšie sa získavajú ďalšie % preto je najvýhodnejšie ich mať +- na rovnako.

Yomin
#11 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-09-2019 17:17

Člen

R4iN napsal:
1. Nazdar na ten healing z ds a veľkosť absorbu mám addon je tesne nad barmi so spellmi ukazuje +- veľkosť healu a aj "nazbieraný" shield + dobu trvania tohoto shieldu

To mi uteklo, díky. Sleduješ si nějak i jiné absorby, např. od Holy Paladina, nebo Disco Priesta?

R4iN napsal:
2. Tak armáda ma celkom dosť použití, počas castenia armády dáva redukciu dmg, následne vyvolané ghouly mi dovoľujú použiť death pact na self heal, tauntujú všetko okolo + bonus dps :)

Víš, jak velká ta redukce DMG taken je? Jakého DMGe se týká?

R4iN napsal:
3. Outbreak + DRW - DRW mirroruje spelly ktoré použijem v najbližších 12s takže výsledkom sú double dotky

Super, a šetříš si Outbreak k DRW, případně snažíš se to alespoň časovat tak, ať to vyjde spolu? Mirroruje DRW všechny spelly, pokud ne, uveď (typově), které se mirrorují.

R4iN napsal:
5. V podstate to je imunita na taunt/cc ktorú dostane boss pri nadmernom používani týchto spellov v krátkom intervale. To isté by malo platiť aj pre dodge a parry, čím vyššie % týchto statov mám tým horšie/ťažšie sa získavajú ďalšie % preto je najvýhodnejšie ich mať +- na rovnako.

Dobře, v tom případě, jaká je tedy podle Tebe priorita statů, když uvážíme tohle? Čistě teoretická otázka: pokud uvážíme, že máš hit a expertise cap + jinak klasické rozdělení statů za DK tanka, jak bys reforgoval item, co má mastery + dodge a jak bys reforgoval item, co má mastery + parry?
I'm a pack animal, and pack needs to be strong to be able to survive and thrive.

R4iN
#12 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-09-2019 18:14
Člen

Main char:

1. Hodnotu absorbu si sledujem len ten absorb z masterky, absorb z trinketu/od healera si sledujem štýlom len či ho ešte mám alebo už nie, len výnimočne si pozriem hodnotu daného absorbu.
2. Tá redukcia by mal byť súčet dodge + parry v %, žijem v tom, že sa jedná pre všetok dmg taken čiže aj melee aj magic
3. Snažím sa to dávať spolu ak je to možné, ak ešte mám CD na DRW a končia mi dotky tak ich nahadzujem cez Ice touch a palgue strike aby bol outbreak ready ku DRW. Mal by mirrorovať útočné spelly nie defky.
4. AK by som mal staty s ktorými by som bol spokojný tak by som parry aj dodge reforgoval do hastu na regen rún. :)

Yomin
#13 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-09-2019 22:25

Člen

Nu, z toho, co tu vidím, jsi po dlouhé době první BDK, které není po mrtvici, nebo tak něco. Teorie by šla, s přihláškou ses pohrál a dal tam i nějaké barvičky a hyperlinky, tak máš tedy moje bezvýznamné PRO.

Soft
#14 Vytisknout diskuzi
Přidané 11-09-2019 20:43

Hlavní Administrátor

Main char: Croftak

Příspěvek: 287
Založený: 21.05.17

Stale jsem nejak nepochopil proc jsi chtel mit 15 % parry, kdyz ocividne vis, jak co funguje. A tedy, kdyz vis co jak funguje tak mi taky nedava smysl ta priorita parry vuci dodge. Dle toho, co jsi potom psal Yominovi, tak je to puvodni, co jsi napsal holy nesmysl.
Upravil/a Soft dne 11-09-2019 20:45
i.nahraj.to/f/220l.png

R4iN
#15 Vytisknout diskuzi
Přidané 11-09-2019 22:59
Člen

Main char:

Z toho čo som s DK tankoval mi príde 15% parry tak akurát,
s tou prioritou bola moja chyba, bral som to z hľadiska, že mám viac parry ako hastu preto by to v priorite malo ísť nad haste ale v reále parry vôbec nereforgujem (teda nechcem získať reforgom, kedže väčšinu parry ajtak získam zo str) tým pádom by to malo byť s dodgom na konci stat priority. :(

Kimcong
#16 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-09-2019 09:35

Člen

Main char:

Příspěvek: 71
Založený: 25.11.18

Podle bosskillů nemáš dole spine a madness, ale podle tvych odpovědí asi nebudeš úplně bad, byl bych pro test raid a uvidíme jak si povedeš

Fajmy
#17 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-09-2019 12:56
Člen

Main char:

Příspěvek: 116
Založený: 07.06.18

Vyrthura si pamatuju jako jednoho z mála rozumných lidí na twinu, dlouho sem se s ním nepotkal v raidu od t12, ale nehrál špatně.
Test raid

sen
#18 Vytisknout diskuzi
Přidané 14-09-2019 02:38

Člen

Main char: nevim bracho

Příspěvek: 55
Založený: 13.02.19

test raid podle bosskills asi dobrej

Ghostsniper
#19 Vytisknout diskuzi
Přidané 14-09-2019 10:04