Wanted
 Druid High
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest High
 Rogue Closed
 Shaman Medium
 Warlock Closed
 Warrior Closed
 Paladin Medium
 DK High

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 3

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 579
-> Nejnovější člen: Allanya
-> Na dovolene: 5
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
NEPŘIJAT- Roar - Feral druid
Roar
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-09-2019 01:00
Člen

Main char:

Příspěvek: 11
Založený: 26.08.19

Convix napsal:
No jakoby tvůj ideál fight, ale chápu že si starší. ( Z pohledu Ferala PLS )

Convix napsal:
Takže este jednou tvůj ideál ultrax z pohledu ferala, jak ten Flight proste zhrat

Nevím jestli chceš kočku nebo medvěda, tak raději napíšu oboje.

Medvěd: Počítám s tím že jedu solo tanka (tudíž žádné switchování do kočky). Prepotka, Enrage + Mangle, Faerie Fire (Feral), Lacerate 3x -> Pulverize, Demoralizing Roar. Berserk Mangle + Maul do toho si znovu nastackovat Lacerate 3x -> Pulverize, abych získával absorby z T13 setu. Po získání buffu od Thralla mohu používat deffky mnohem častěji (například Barskin na cd, vůbec to neuškodí zjednodušit healerům práci, ale to je víceméně situační věc a počítám s tím že to nebudu odpalovat když boss zrovna castí Hour of Twilight :D ). Pokud vybírám první Hour of Twilight odpálím si 50tku před tím než docastí Hour of Twilight. Poté začne ta sranda, kdy na každý Fading Light musím použít Heroic Will těsně před dopršením limitu a hned poté si tauntnout bosse a naložit mu co nejvíc dmg abych si získal co nejvíce aggra (Mangle + Maul, Lacerate) tohle opakuji do dalšího castu Hour of Twilight, kdy tentokrát nevybírám dmg od spellu, protože mám debuff. Další mezi fáze se opakuje a konečně zase mohu zůstat na další Hour of Twilight kde si odpálím zase 50tku. Toď asi vše k medvědovi.

Kočka: Na bosse nejde skočit (i kdyby to šlo tak asi spadnu :D ) a začínat ze stealthu mi nepříjde jako nejlepší varianta, protože Ravage jde použít jen v případě že jsem za bossem, což u Ultraxe nefunguje. Takže vymezíme i Shred, ten je taky z kola ven. :( Tudíž se musím spokojit s rotací, kde místo Shredu používám Mangle. Začínám prepotkou, Faerie Fire (Feral) - Mangle - Rake - Mangluji až na 5 combo pointů poté nahodím Rip, který společně s Rake držím celou dobu aby nespadl.Poté dám Mangle a použiju Savage Roar, Tiger's Fury používám před použitím finishe a Berserku, který mám společně s Savage Roar v Macru. Je jedno na kolika combo pointech použiju Savage Roar, ale když chci burstit tak si ho hodím na 5. combo pointech. Příjde mi to efektivnější a mám více času se věnovat Ferocious Bite, který v burstu dávám na 5. combo pointech. Řekněme že vybírám první Hour of Twilight s tankem, můžu udělat to, že si bosse na chvíli tauntnu a získám tak buff od Thralla, což mi sníží deffensivní CDčka a kdyby se cokoliv zvrtlo můžu hned reagovat a tauntovat bosse, nebo to budu hrát čistě jen na dps, což asi chceš, abych ti napsal. Takže si odpálím Survival Instinct a přežiji první Hour of Twilight. Mezitím samozřejmě držím rotaci toho, že na proc matrixu a těsně před koncem tohoto buffu refreshnu Rip, abych měl silnější Rip, než ten, který bych dal bez procu (ber v potaz že mám aktualně Matrix z Ragnarose, který je podle mě výborný, ale na druhou stranu jsem nevyzkoušel ještě Vialku ze Share lootu, která mi ještě nepadla). Vše jde jak má, nikdo neumírá na tlačítka ani na aggro a blížíme se k 60%, kdy má Feral z T13 setu execution fázi a může refreshovat Rip pomocí Ferocious Bite (tam je potom jedno na kolika combo pointech ten Ferocious Bite použiji, protože Rip, který jsem nahodil před Exe fází bude pořád silný). Při procu Matrixu kolem 60% a méně si odpálím druhou potku na agilitu, Tiger's Fury a hodím na bosse finální Rip, který držím do konce fightu pomocí Ferocious Bite.

Podle bosskillů nejsem zase tak marný, na to že nemám pořádný equip a groupu složenou z guild členů. :) Vůbec by mi nevadilo z toho vymáčknout maximum po nasbírání equipu a setupu pro melee. :) Dřív jsem se Softem topoval příčky (myšleno jako specific feral jo?? :D ) na Ragnarosovi HC. To byly časy. :D
Upravil/a Roar dne 05-09-2019 11:21

Soft
#22 Vytisknout diskuzi
Přidané 07-09-2019 13:10

Hlavní Administrátor

Main char: Croftak

Příspěvek: 297
Založený: 21.05.17

Roar napsal:
Řekněme že vybírám první Hour of Twilight s tankem, můžu udělat to, že si bosse na chvíli tauntnu a získám tak buff od Thralla, což mi sníží deffensivní CDčka a kdyby se cokoliv zvrtlo můžu hned reagovat a tauntovat bosse, nebo to budu hrát čistě jen na dps, což asi chceš, abych ti napsal.

Tauntovat bose si nemusíš, stačí, aby jsi byl v medvědovi, když Thrall nahazuje deff buf.

Jinak víš, jak přesně funguje masterka u medvěda ?? Když tak zkus rozepsat.

Jinak ke kočce, po tom co jsi odpověděl Larielovi nemám nic zásadního co bych ti vytknul. Jedině tak to DPS co máš na boskillech. Myslím si, že na to jaký máš gear by jsi ho mohl mít o dost větší dps.

Za mě TEST RAID.

PS: U nás je feral z 99% vždy off-tank, takže žádný full cat form / bear form. Ultraxe chodíme na 2 tanky a když to jde na soloheal, což je lepší než solotank, kde je šance (i když malá), že to někdo odnese melee hitem od bose.
Upravil/a Soft dne 07-09-2019 13:14
i.nahraj.to/f/220l.png

Roar
#23 Vytisknout diskuzi
Přidané 07-09-2019 17:28
Člen

Main char:

Aha, no vidíš. :D Já myslel že si ho musím i tauntnout, aby to fungovalo. :) Děkuji ti za informaci.

U medvěda mastery funguje tak, že mám 50% šanci (s T13 2 setem 100% šanci při nahozeném Pulverise) na absorb fyzického poškození z neperiodického poškození (melee attacky a spelly kromě dotek) a podle masterky se absorb zvyšuje.

Ta kočka by mohla být určitě lepší, bohužel jsem na to neměl moc příležitostí a většinou jsem šel s worldem, kdy celkové dps a setup nebyl nic extra. :( Ale samozřejmě to nechci házet jen na špatnou partu, to určitě ne. :)
Upravil/a Roar dne 07-09-2019 17:33

Ghostsniper
#24 Vytisknout diskuzi
Přidané 09-09-2019 20:03

Člen

Main char: Ghostsniper

Příspěvek: 34
Založený: 31.01.19

Po Test raidu - Dělal si zbytečné chyby. Nebylo to nic hrozného ale ani extra výkon. Dal bych asi ještě jeden test raid.

Roar
#25 Vytisknout diskuzi
Přidané 09-09-2019 21:05
Člen

Main char:

Ghostsniper napsal:
Po Test raidu - Dělal si zbytečné chyby. Nebylo to nic hrozného ale ani extra výkon. Dal bych asi ještě jeden test raid.

Já jsem si vědom, že jsem dělal zbytečné chyby. :( Hlavně na Ultraxovi jsem zbytečně umíral a potom u toho Warmastera jsem odpálil silnou deffku moc brzy... Děkuji za tu další šanci.

Bayes
#26 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-09-2019 10:42
Administrátor

Main char: Bayes

Příspěvek: 89
Založený: 27.08.17

Ghostsniper napsal:

same

Soft
#27 Vytisknout diskuzi
Přidané 11-09-2019 20:51

Hlavní Administrátor

Za me po test raidu PROTI. Faily a saptne vysledky a to hodne. Toto neni to co hledame, alespon ne pro me. Hrajes ferala, jako maina a snad kazdy, kdo tu ma ferala v offu a byl za to alespon RHC by to dle meho zahral lepe.

PS: ten Ultrax byla katastrofa.
Upravil/a Soft dne 12-09-2019 20:51
i.nahraj.to/f/220l.png

Ghostsniper
#28 Vytisknout diskuzi
Přidané 14-09-2019 22:38

Člen

Main char: Ghostsniper

Příspěvek: 34
Založený: 31.01.19

Druhý test raid už byl lepší. Dal bych TRIAL

Akorát to Dps by chtělo trošku zabrat. Ale to ti určitě někdo v guildě poradí. :)

hubino
#29 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-09-2019 13:00

Člen

Main char: Hubyn

Příspěvek: 121
Založený: 09.06.18

TRIAL. Je to pořád nadprůměr, časem to dpsko může vylepšit.
i.imgur.com/mYOpLfu.png

Soft
#30 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-09-2019 13:02

Hlavní Administrátor

Za mě i po druhém test raidu PROTI. Hodně slabé výsledky na to, že to máš jako maina a na to jaký máš gear, tak máš hodně malé dps jakožto feral. Na Ultraxovi byly opět problémy, kde 2 lidi umřeli na agro.
i.nahraj.to/f/220l.png

sen
#31 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-09-2019 13:31

Člen

Main char: nevim bracho

Příspěvek: 57
Založený: 13.02.19

Soft typicky nadava na dmg u ultraxe jelikož ne každej má 89% crit (:PRO v pohodě člověk, stále lepší než Pepa z rhcčka

Tyw
#32 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-09-2019 13:33

Člen

Main char: Tyw

Příspěvek: 16
Založený: 03.03.19

Spolehlivej člověk, časem by všechno určitě zlepšil. TRIAL

nab
#33 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-09-2019 13:59
Člen

Main char:

Příspěvek: 32
Založený: 19.01.19

Trial

Mirash
#34 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-09-2019 10:55
Člen

Main char:

Příspěvek: 55

Souhlasim se Softem, PROTI

Soft
#35 Vytisknout diskuzi
Přidané 30-09-2019 22:34

Hlavní Administrátor

Bohužel, ale tvé výkony co jsi předvedl na 2 test raidech nebyly dost přesvědčující na to, aby jsme tě přijali do guildy. Přihlášku uzavírám s výsledkem:

NEPŘIJAT

Děkujeme za podání přihlášky ale je nám líto.
Zkus štěstí v jiné guildě nebo později s lepšími výsledky.
i.nahraj.to/f/220l.png

Přejít na fórum: