Wanted
 Druid High
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest High
 Rogue Closed
 Shaman Medium
 Warlock Closed
 Warrior Closed
 Paladin Medium
 DK High

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 577
-> Nejnovější člen: rajky
-> Na dovolene: 8
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
NEPŘIJAT - Layndra disc priest
Orondak
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-09-2019 12:52
Člen

Main char:

Příspěvek: 6
Založený: 01.08.19

Nick: Layndra (ale většinou slyším na Oron)
Class a Spec: Discipline priest
Item level v PVE: 399-401 (beru různé trinkety na různé bosse)
Odkaz na Armory: http://armory.twinstar.cz/character-s...cn=Lyandra
Odkaz na Bosskills: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?ch...alm=Apollo

Priority spellů:
PW:S Tenhle spell je můj velký kamarád, protože toho umí opravdu hodně. Používám ho na proc rapture (ten sleduju addonem), když je někdo low a v další vteřině by mohl zemřít, pro procnutí borrowed time a jako štít proti spell pushbacku. S inner willem občas spamuju PW:S na Hagaře při lighting fázy, kdy není co dmgovat, ale to mě pak ostatní healeří moc nemají rádi.

Penance: Tenhle spell používám méně než bych měl, protože se mi zdá, že když healuju single target dmg, tak atonement bohatě stačí a na aoe se nehodí, spíš ho využívám jako spot heal abilitu, často po vycastění PW:S, protože prý benefituje z Borrowed time, ale nezpotřebuje ho.(Moc si nejsem jistý, jestli to funguje.(

Greater heal: Další mnou příliš nevyužívaný spell, opět pro spot healing, nebo na tanka, když dostane pecku, dohromady s inner focusem.

Prayer of mending: Podle mě dobrý spell na AOE dmg nebo když potřebuju někam běžet a někdo dostává dmg a má na sobě weakend soul debuff, který mi zabraňuje použít PW:S

Prayer of healing: Group heal, mana efektivní, když bez overhealu vyhealuje 3 lidi, lze ho taky použít pro stackování divine aegisu, ale opět, ostatní healeři to nemají rádi, tak to nedělám.

Holy fire: Ten se snažím používatna cd a to i při aoe healingu, protože je to fakt dobrý spell. (a držím si pomoci něj trinkety)

Smite: Filler spell, který castím, když není třeba castit nic jiného.

Renew: To jsem snad v DSkách ještě nepoužil, ale na baru to radši mám.

SW:P, DP: Moc nedotkuju, ani si nejsem jistý, jestli se to bez legendy vůbec vyplatí (Jo, nemám legedu)

Cooldowny
Divine hymn: pro zvyšení healingu ostatních healerů a na konzervování vlastní many, většinou do ní pouštím křídla a castím pw:s nejsem si jistý jestli mi ten haste přidá tick nebo ne, ale protože ten pw:s můžu vycastit dopředu, tak i kdyby nepomohl, nic moc tím nepokazím, protože jeden štít nikdy nikoho nezabil. Jakožto raid cd většinou chci vědět, kdy ho mám dát, ale když vím, že ho mám dát někdy na konci spiny, tak ho použiju i na začátku, těch 8 minut se snadno protočí

Archangel: Bonusový healing, nějaká mana zpět a ztráta všech evagelism stacků, dobré zapnout před plošným healováním. Viděl jsem lidi, co to odpálili a smitovali dál, to moc nedělám, ale jsou situace, při kterých ano (modrá bloba, kdy tu manu z archangelu proužiju na pw:s, který mi procne rapture a můžu castit dál)

PW:B Další raid cd, naglyphovaný zvedá healing mně i ostatním healerů, což je fajn. Opět mám radši, když mi raid leader řekne, kdy chce, abychto použil, protože stackovat deff a healovací cd je většinou zbytečné.

Power Infusion: Tohle je pro mě dost kontroverzní cd, protože mi bylo několikrát řečeno, že ho nikdy nesmím vycastit na sebe, popravdě s tím, ale nesouhlasím, občas se to prostě hodí. Jasně, když je třeba burst, rád to dám na castera (krom arcane mágů, ti si to zruší, možná ještě někdo, ale to nevím), ale jsou momenty, kdy 20% haste u healera může znamenat rozdíl mezi wipem a přehalováním něčeho, dost výjimečná situace, ale říct, že to na sebe nikdy nesmím dát mi příjde lehce hloupé.

Inner focus: Počítá se to jako CD? Pokud jo, používám ho většinou náhodně, protože ho mám namacrovaný na Ghealu, PoHku.

Pain suppression: Před nějakou peckou, často si mám za úkol ji dávat v určité momenty

Hymn of Hope: Raid mana cd, většinou ho dávám, když si o něj ostatní healeři řeknou, protože dávát ho při inervačce, Divine plee a podobných věcech je mnohem výhodnější.

Theorycraft:
Napatří do therocraftu i spelly, co používám a kdy?

No, nebyl jsem si jistý, co sem dát, tak sem dám informace, co nejsou v těch spellech.
Moje stat priorita je intel>mastery>crit>haste>spirit s tím, že většinou gemuju pro co nejvíc statů, takže full červené gemy u mě někdo najde těžko, před DSkami jsem dávál přednost haste před critem a udržoval jsem se na vyšší hladině spiritu, ale protože DS equip má haste ranec a spirit mi nechybí, reforguju takto, hlavně tedy proto, že možnost redukovat raid dmg díky absorbům mi příjde hodně dobrá, jsem ale ochotný, to změnit (jednou jsem se reforgnul do haste a nějakou zásadní změnu jsem ale neviděl)

Inner will vs Inner fire: Většinu času používám inner fire, ale inner will situačně používám taky, hlavně, když chci šetřit trochu many a vím, že mi nebude chybět spell power, pak když potřebuju mevement speed navíc

Macra: Na většinu spellů používám mouseove makra, což mi dovolí mít pořád v targetu bosse, dál mám na Ghealu a PoHku namakrovaný inner focus

Talenty a jejich možné změny: Když jdu s jiný priestem nebo se šamanem, většinou si neberu inspiration, protože se ten buff nestackuje, dál jsem přemýšlel, že bych na ultraxiona začal brát focused will, protože to aoe tam to snadno procne, ale nevím no, zkoušeli jste to někdo?

Zkušenosti se speciálními úlohami v raidu:
Morchok:Běhám, ale zvládnu vybrat
Yorshaj:nic speciálního
Zon'ozz: Dispel(většinou přes štít, ať ten člověk není v nebezpečí
Hagara:Spojování, ale moc to nemusím, dispel, leap tanka, vybírání ice lance, vlastně samé běžné věci, protože tam všichni dělají všechno
Ultraxion: Se Suppresskou přežiju hour, jinak nic speciální(jakoby tam něco bylo)
Warmaster: Nenapadá mě žádný speciální úkol, co bych tam dělal.
Spina: Nedispeloval jsem
Madness: Shieldování shrapnelů

Jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu (samostatná a rychlá reakce na nečekané situace v raidu atd.): Celkově asi dobře, ale občas něco vyhodnotím špatně, občas se cítím zmateně, ale hej, kdo ne?

Screen UI v raidu:
https://ibb.co/p42SDQJ
Spine enrage timer confirmed.

FPS a rychlost internetového připojení:
FPS:20-40 ale na spině mi to na posledním tendonu padá drasticky dolů, což řeším koukáním se do země se zazoomovanou kamerou, tam stejně není moc potřeba vidět, kde stojím a orinetovat se můžu pomocí minimapy.
MS: Kolem 30-60, sem tam mě zlobí router, ale to se dá napravit tak během dvou vteřin. Nebývá to překážkou, ale radši to napíšu.

Vyhovuje ti Raid Time středa - neděle (14:00 - 22:00)?:

Středa ne, protože to mám tréninky a ve čtvtek mám kvůli školy spíš čas k večeru. Víkendy a pátek mám volné úplně.

Četl jsi a bereš na vědomí TOTO?
Ano četl jsem a souhlasím s TAMTÍM.

Předchozí Guilda a důvod odchodu:
Knight of Veangence, odešel jsem, protože jsem nechtěl dělat vlny. S někým jsem se nepohodl, chtěl jsem to vyřešit v klidu a lidi, které jsem prosil o pomoc, nic moc neudělali, spíš to pochopili špatně. Celkově bych to mohl shrnout tak, že za mým odchodem stojí dlouhá řada nepochopení a věcí, které radši neměly být řečeny. Mrzí mě to a asi by se mě tam i nechali, protože z velkou části z nich se pořád bavím, ale rozhodl jsem se, že pro ně i pro mě bude lepší, když změním ovzduší. (Aneb jak instantně neuspět v přihášce, pokud jsem nezklamal do teď.)

Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování:
Wowko hraju 6 nebo 7 let, discipline priesta asi tři čtvtě roku, mám zkušenosti s raidy z cataclysmu, většinou i na hc, raidoval jsem na privátní vanille, ale to mě fakt nezaujalo, na můj vkus moc rng a divně řešené classy, raidoval jsem na tbc, ale to jen pár raidů, protože to nebyla má postava, raidoval jsem na ascensionu s talent buildem, který jsem si sám vytvořil, ale ten server tak nějak umřel.

Co od nás očekáváš:
očekávám, že se naučím něco nového, poznám nové lidi a taky očekávám, že mi lidi řeknou, co dělám špatně, když něco pokazím a nebudou zbytečně flamit tam, kde chyba nebyla.(Příklad: pobíhal jsem ze strany na stranu s parazitem v té cool zóně a za to jsem prosím pěkně dostal bídu, možná se tam člověk nesmí vůbec hýbyt já to jen nevím.)

Co nám můžeš nabídnout: Sebe, nevím. Healera s docela excentrickým vystupováním, která teda zkusím krotit. Řekl bych, že co vám můžu nabínout se dá ve zkratce poznat z toho, co očekávám.

Kdo ti doporučil Exodus:
Člověk z předchozí guildy po tom ,co zjístil, že přecházím na Hordu, řekl mi: Zkus to Orone, za pokus nic nedáš.(Krom času straveného psaním přihlášky a potupy, až si to budou číst. :D)

Něco málo o mně: Je mi 21 a studuju pedagogiku na Ostravské univerzitě, ve svém volném čase pomáhám s vedením skautského oddílu, šermuju a čtu, mám fakt rád fantasy. Ke škole zároveň brigádničím v nemocničním archivu o tom ale nesmím mluvit, protože by mě zavřeli. Taky hraju LoLko, ale v něm jsem špatný, tak se o tom moc nebavím.

Díky za váš čas, který jste strávili čtením téhle přihlášky.
Upravil/a Convix dne 05-09-2019 19:05

Orondak
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-09-2019 13:25
Člen

Main char:

Ano, vím, že u vás v guildě se dicipline priest hraje spíš jako takový support a jehoho hlavní role je smitovat, dokud mu z toho mozek nezačne krvácet(jen vtip), do přihlášky jsem psal, jak jsem to hrál do teď, to neznamená, že nejsem ochotný hrát jinak, když budu vedět, že raid přižije i bez intenzivního absorbování(což věřím, že přežije), budu s radostí dmgovat a i legendu si klidně dodělám. :)

Zulwan
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-09-2019 14:22
Člen

Main char:

Příspěvek: 80
Založený: 19.10.13

Jako asi bych ti dal aspoň TEST RAID, přijde mi že tu class znáš, ale ještě nechám vyjádřít se diskanty. Ale ten cringe boha, to je takový pain to číst :D
imagebox.cz.osobnosti.cz/foto/ales-bejr/ales-bejr.jpg

Convix
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-09-2019 14:40
Administrátor

Main char: Convix

Příspěvek: 138
Založený: 09.03.14

Z nějákýho důvodu to hrajte všichni stejně nahovno na Ali. WTF. To sis dal dobrovolně tu Mawku ? Prio statů špatně haste by měl být první, protože mechaniky GCD atd. atd. Absorbování jako takový ti projde jen na Morchokovi a občas Zonoz s Warmastrem, jinak tě ostatní healeři ukopou. Něco jinýho je když healuješ s lopatou. Změn prio a můžeme se začit bavit o test raidu.

PS: Nejsme alt guilda budeme chtít převést všechny postavy z Ali.
"I will show you the justice of the grave..."

Kimcong
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-09-2019 14:44

Člen

Main char:

Příspěvek: 71
Založený: 25.11.18

Dal bych ti test raid na smitovani.

Máš nějaké alty?

Orondak
#6 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-09-2019 14:48
Člen

Main char:

Původně jsem alty měl, ale od DS je tohle můj main char a ostaní moc nehraju. To, že mám pro vás špatné staty, to vím, reforgovat se pro mě nebude problém a ano, maw mám dobrovolně, prostě nemám nic lepší, jediná jiná zbraň z ds co se m idostala do rukou byla Lighting rod, ale hit moc nechci.
Ti alti jsou bdk, se kterým mám 6hc fl ale tankovat jsem přestal ještě před DS, holy,/re3 palu, co má equip tak na normal, ale moc mě nebaví, tak to moc nehraju a šaman, o kterém víc říkat nebudu, smáli byste se mi.
Upravil/a Orondak dne 04-09-2019 14:54

hubino
#7 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-09-2019 15:28

Člen

Main char: Hubyn

Příspěvek: 119
Založený: 09.06.18

Orondak napsal:
Penance: po vycastění PW:S, protože prý benefituje z Borrowed time, ale nezpotřebuje ho.(Moc si nejsem jistý, jestli to funguje.
Nejsi jistý? Tak to vyzkoušej. Funguje, každej projektil letí rychleji a buff ti to nesebere.
Greater heal: Další mnou příliš nevyužívaný spell, opět pro spot healing, nebo na tanka, když dostane pecku, dohromady s inner focusem.
Když dostane pecku, tak budeš 2,2sekundy castit Greater místo 1,2s flashe? :)))))
Prayer of mending: Podle mě dobrý spell na AOE dmg nebo když potřebuju někam běžet a někdo dostává dmg a má na sobě weakend soul debuff, který mi zabraňuje použít PW:S
PoMko na CD nejlépe. Healing per Mana je nejlepší.
SW:p, DP: Moc nedotkuju, ani si nejsem jistý, jestli se to bez legendy vůbec vyplatí (Jo, nemám legedu)
Tak dotkuj, jelikož valíš s Necro Focusem a ne vždy udržíš Holy Fire dotku, tak SW.P a DW je vyborný řešení nejen na udržení buffu, ale i dmg.
Power Infusion: Jasně, když je třeba burst, rád to dám na castera (krom arcane mágů, ti si to zruší, možná ještě někdo, ale to nevím)
Nevíš? Burst bych řekl, že je s BLkem. Dej to někomu do BLka a určitě ti poděkuje kicknutim z raidu, tim jsem si jistej.
Inner focus: Počítá se to jako CD?
Jelikož jsi disc main, tak by sis to měl trackovat(i když se občas buguje) ale podmacrovat to je pro slabý.
Hymn of Hope: Raid mana cd, většinou ho dávám, když si o něj ostatní healeři řeknou, protože dávát ho při inervačce, Divine plee.
Fienda do ní nedáváš? Měl bys vědět, že hymna a fiend profitujou nejvíc, když jsou odpaleny spolu.
Inner will vs Inner fire: inner will situačně používám taky, hlavně, když chci šetřit trochu many a vím, že mi nebude chybět spell power.
Jestli potřebuješ šetřit manu, tak si reforgni do spiritu. Jinak Will je sračka a zapomen na to.
Talenty a jejich možné změny:na ultraxiona začal brát focused will, protože to aoe tam to snadno procne, ale nevím no, zkoušeli jste to někdo?
Vyser se na červenej buff. Nesmysl aby tam resto dudu čuměl místo tebe, když ty můžeš potočit 20k a kill tim padem bude rychlejší. Nevím, jestli to je z tvojí hlavy nebo ti to nařídil RL, ale je to sračka na disco, nesmysl.
Zon'ozz: Dispel(většinou přes štít)
POKAZDY PW.S na target s debuffem.
jediná jiná zbraň z ds co se m idostala do rukou byla Lighting rod, ale hit moc nechci.
Takže radši si ubereš spellpower a 2 staty místo haste a hitu, kterej si můžeš reforgout.
-----------------------------------------------------------------------------
Nemáš alty -> čí je teda ten screen? Nevypada uplne jako tvuj :)
Chybějící off. Chybějící znalosti theorycraftu. Co ten gem v rukou, ringu a Meta v hlavě? To se mi nelibi.
Já jsem spíš PROTI. Můžeš mě zkusit přesvědčit a změnim to.
Upravil/a hubino dne 04-09-2019 16:01
i.imgur.com/mYOpLfu.png

Orondak
#8 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-09-2019 16:22
Člen

Main char:

Nejsi jistý? Tak to vyzkoušej. Funguje, každej projektil letí rychleji a buff ti to nesebere..

Někdo říkal, že to funguje, někdo že ne, když jsem si četl guidu o disc priestovi, bylo tam, že to funguje, a proto to dělám, díky za osvětlení.

Když dostane pecku, tak budeš 2,2sekundy castit Greater místo 1,2s flashe? :)))))

Ne, když dostaneš pecku, dám ti pw:s a pak přes borrowed time gheal, absorb ze štítu, healing z glyphu a pravděpodobná akce druhého healera mi dají dost času (pravděbodobně i bez toho druhého healera. Za tím mi to vždy zabralo.

PoMko na CD nejlépe. Healing per Mana je nejlepší.

Pom na cd dávám tak na ultraxionovi, spine a madness, všude jinde to záleží na fázy bosse, na morchokovi ho dám občas na tanka, ale tam dmg je větší a méně častá a jsou tam prostě lepší spelly, na yorsahjovi ho necastim vubec, tam smituju nebo pohkuju podle potřeby, ale jasně, s nepohkovánim v exodusu, bych ho používal víc, kor když nedává debuff a k tomu hpm, na manu nekapu, takže hpm moc neřeším. Možná při rozhodování, kdy budu castit ato spelly a kdy budu healovat aoe.

Tak dotkuj, jelikož valíš s Necro Focusem a ne vždy udržíš Holy Fire dotku, tak SW.P a DW je vyborný řešení nejen na udržení buffu, ale i dmg.

Tak jo, za to děkuju, bylo by pro to dobré talentnou twist of fate ať nemissuju? Nebo je to zbytečné?

Nevíš? Burst bych řekl, že je s BLkem. Dej to někomu do BLka a určitě ti poděkuje kicknutim z raidu, tim jsem si jistej.

A přesně proto jsem na tsku a ptám se lidí, kdy tu infusku chtějí, když jim ji mám dávat, komunikace je u takových cd dost důležitá, řekl byc.

[/quote] Jelikož jsi disc main, tak by sis to měl trackovat(i když se občas buguje) ale podmacrovat to je pro slabý.
[/quote]
Mám to ještě mimo na baru, abych to cd viděl, ale můžu si to i odmakrovat, v tom problém nemám. Bylo to tak prostě jen pohodlnější, zmáčknout o tlačítko na víc mi problém nedělá.

Fienda do ní nedáváš? Měl bys vědět, že hymna a fiend profitujou nejvíc, když jsou odpaleny spolu.

Jak kdy, když to davám kvůli sobě, pak ano, ale já takové problémy s manou nemívám, takže ne, má hymna je cd pro druhého healera. Ale když potřebuju many víc já, zapnu si to do power torentu a procu pláště všechno, fienda prvního
Jestli potřebuješ šetřit manu, tak si reforgni do spiritu. Jinak Will je sračka a zapomen na to.

Jediné místo, kde toto dělám je na hagaře, kde castím štíty při lighting fázy a už ani tam vždy ne, protože mi ta mana většinou nechybí. No a při přebihání na Madness, protože tam má volné gcd na switch tam i zpět.
Vyser se na červenej buff. Nesmysl aby tam resto dudu čuměl místo tebe, když ty můžeš potočit 20k a kill tim padem bude rychlejší. Nevím, jestli to je z tvojí hlavy nebo ti to nařídil RL, ale je to sračka na disco, nesmysl.

Moc nechápu, proč tohle bylo pod focused willem, to je ten talent, co snižuje dmg taken, když dostávám velký dmg, nezkoušel jsem to, jen o tom přemýšlel, ale jasně to o tom červeném buffu je pravda.

POKAZDY PW.S na target s debuffem.

Dobře dobře, já jen, že když dispelnu ten prvni z glyphem na dispel hned, tak ten dmg, co dostane je zanedbatelný, ale jo, jsem schopný to vždy dělat skrz štít.
Takže radši si ubereš spellpower a 2 staty místo haste a hitu, kterej si můžeš reforgout.

Kdybych jen dmgoval, pravděpodobně bych si ji tehdy nechal, ale já tehdy myslel, že ta palička je dobrá, jak je to se staffkou z madness? No asi si teda zkusím sehnat tu haste mace.
-----------------------------------------------------------------------------
Nemáš alty -> čí je teda ten screen? Nevypada uplne jako tvuj :)
Chybějící off. Chybějící znalosti theorycraftu. Co ten gem v rukou, ringu a Meta v hlavě? To se mi nelibi.
Já jsem spíš PROTI. Můžeš mě zkusit přesvědčit a změnim to.

Je to můj screen při převodu jsem si změnil jméno, tam to už mě nudilo, určitě to půjde najít v mých bosskillech, jak často ludi zabíjí madness na enrage?
Za upozornění na ten gem děkuju, dával jsem si tam tehdy první fen,na který jsem narazil a nezměnil ho. Co mám v rukách ani nevím, ale rád na to mrknu. A podle potřeby přegemuju, přece jen musím vyměnit intel/mastery za intel/haste.
No a i když jsi proti, díky za kritiku, zkusím si z ní něco vzít.

archevil
#9 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-09-2019 16:24
Člen

Main char: Lyska

Příspěvek: 17
Založený: 03.09.18

ahoj chcem se tě zeptat na bindy:

nevidím nabindované hymny, lentilku

PS: tvoje bindy vypadájí jako kdyby jsi si je tam jen kvůli přihlášce(1-9, shift + 1-9) popřípadě pokud je to jinak vysvětli, třeba to máš nabindované v addonu

nedokážu pochopit jak člověk mačká 6-9 nebo shift+ 6-9
Upravil/a archevil dne 04-09-2019 16:25

Orondak
#10 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-09-2019 16:49
Člen

Main char:

Hraju tak šest let a nějak to zvládám, nevím, asi mám dlouhé prsty. Jinak to s lentilkou je fakt, tu nabindovanou nemám. No. Ale nikdy mi to problém nedělalo, nabindivat si ji samozřejmě mužů.
Další věc pak je, že si spelly na baru přemisťuju pidle bosse, když potřebuju mass dispel víc, přesunu si ho na místo nižší čislo, ale normálně mám praty tak kolem 3-4 a posouvám je doleva a doprava, shift mačkám malíckem (to byl problém, když jsem ho měl zlomený) ale nevím, na vse dosahnu bez problémů, až na tu lentilku no.

Hymny mám nabindované na myši. Nejde to tam moc vidět. bariéra taky, líp se mi tím pokládá.(T dopisuju s dost velkým zpožděním, nevšiml jsem si toho.)
Upravil/a Orondak dne 04-09-2019 20:37

Orondak
#11 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-09-2019 17:49
Člen

Main char:

Dobrý den,
očividně o mě tedy zájem nemáte, přece jen z hubynovi reakce bylo jasně vidět, že to ani nečetl celé a hlavně v tom bylo na můj vkus zbytečně moc agrese. Děkuji těm, co mi chtěli dát aspoň šanci.

Ani moc nechápu váš přístup, chcete po disci priestech, aby dmgovali a používali cd na pomoc ostatním healerům, ale zároveň mi tam vyčítáte, že nevím, že PoM je nejlepší heal, co se týče HpM, k čemu mi ta informace je, když vše, co byste po mně vlastně chtěli je mačkat smite, holy fire a dotky?

Ne, asi už nemám zájem být ve vaší top guildě a circle jerkovat se tam s vámi, najdu si nějakou guildu, kde jsou další podprůměrní hráči, co svůj spec hrají nahovno a budu DS zabíjet s nimi, protože očividně to jde i bez minmaxu, o který se tolik snažíte.

Čekal jsem, že se tu něco naučím, jsem rád, že se mé očekávání naplnilo, naučil jsem se, že i takový top hráči jako jsou v Exodusu se neumí kouknout do bosskillů a porovnat screenshot s těmi dvěmi killy toho bosse, co tam jsou.

Takže promiň Wifi, ale ruším svoji přihlášku.
Děkuji za Váš čas a přeji pěkný zbytek dne a mnoho štěstí ve vašich osobních životech.

hubino
#12 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-09-2019 18:19

Člen

Main char: Hubyn

Příspěvek: 119
Založený: 09.06.18

Nevim, jsi jenom moc butthurt. Já ti napsal normální kritiku. X věcí se mi nelíbílo. Přihlášku jsem samozřejmě četl celou a vypsal věci. se kterými nesouhlasím. To, že ty v tom vidíš agresi je tvůj problém, já to napsal myslim slušně a jasně.
Přihlášky se většinou uzavírají po 14 dnech.
Ano, já jsem ti dal proti, ale je tady spousta dalších lidí (i disco mainů). Stačilo počkat na jejich reakci, ale očividně sis to uzavřel sám.
Upravil/a hubino dne 05-09-2019 18:25
i.imgur.com/mYOpLfu.png

Convix
#13 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-09-2019 19:05
Administrátor

Main char: Convix

Příspěvek: 138
Založený: 09.03.14

Na vlastní žádost přihlášku uzavírám:

NEPŘIJAT

Děkujeme za podání přihlášky ale je nám líto.
Zkus štěstí v jiné guildě nebo později s lepšími výsledky.
"I will show you the justice of the grave..."

Přejít na fórum: