Wanted
 Druid High
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest High
 Rogue Closed
 Shaman Medium
 Warlock Closed
 Warrior Closed
 Paladin Medium
 DK High

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 577
-> Nejnovější člen: rajky
-> Na dovolene: 8
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
PŘIJAT - Mirash resto druid
Alexis
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 31-08-2019 16:51

Hlavní Administrátor

Main char: Alexistexas

Příspěvek: 330
Založený: 01.11.15

Fajmy napsal:
A ještě prodává itemy!!!!!! klid Jožo, napal zeď jak Jasa a buď dobrej

Jasa jí ale napálil hlavou, když byl malej ... proto není dobrej. :D
"Everyone has a plan 'till they get Death strike in the face." - Mike Tyson
magicaldandruff.files.wordpress.com/2015/04/blood.gif

Raay
#22 Vytisknout diskuzi
Přidané 31-08-2019 17:09

Člen

Main char:

Příspěvek: 128
Založený: 03.06.17

Já jsem PRO

Chování nemůžu hodnotit, hrál jsem s ní naposledy, když jí bylo 15 :p
(a dle dnešního popisu se tehdy chovala líp, zkazili jste ji, zlaté časy kdy jí Kolajík říkal Mrdáš :troll: )

Kolajik
#23 Vytisknout diskuzi
Přidané 31-08-2019 18:56

Člen

Main char: Kolajik

Příspěvek: 86
Založený: 27.05.17

Čus,

tož nějakej pátek Mirash známe a v podstatě má jak Hadarak, tak i Lariel pravdu, ale co se týče hraní, tak je to v pohodě. Pokud by byl nějakej problém, tak jsme lidi a nějak ten problém vyřešíme. Od toho ty problémy jsou - aby se řešily :) Jinak se dá s Mirash pokecat a v PvP asi taky bude užitečná (i když na tom guilda není postavená).

PRO.

hubino
#24 Vytisknout diskuzi
Přidané 31-08-2019 19:00

Člen

Main char: Hubyn

Příspěvek: 119
Založený: 09.06.18

ROZHODNĚ NEZNÍ DOBŘE, MÁ STRAŠNĚ ANNOYING HLAS!!
Ale protože jí tajně miluju, tak TRIAL
i.imgur.com/mYOpLfu.png

Darkstar
#25 Vytisknout diskuzi
Přidané 01-09-2019 09:09

Člen

Main char: Darkstar

Příspěvek: 213
Založený: 05.02.17

Ysi a Mirash reunited. Nová série velmi křehkých vztahů :troll:
Upravil/a Darkstar dne 01-09-2019 09:10

Gogochim
#26 Vytisknout diskuzi
Přidané 01-09-2019 17:47

Člen

Main char: Goggocchimka

Příspěvek: 46
Založený: 03.10.17

Ahoj. Nemáš mě ráda a furt jsi mě trashtalkovala... ale vždycky jsi byla ochotná mi pomoct/poradit. I přes to, že poslední měsíce farmy FL, kdy ses objevovala na raidech v kombinaci s Ysim, byly většinou k nevydržení...TRIAL
Kicknout tě můžou kdykoliv.
Upravil/a Gogochim dne 01-09-2019 17:48

Niveaa
#27 Vytisknout diskuzi
Přidané 01-09-2019 23:05
Člen

Main char: Ferren

Příspěvek: 13
Založený: 10.09.17

No, bohužel nemám jinou možnost než dát pro.
Potřebuju, aby si už konečně splašila HC kirila na ferala, jelikož bez něj to její dmg v arenách momentálně stojí za starou belu. :troll:

Teď ale vážně.

S Mirash jsem na FL sezóně na farmě odešel nespočetně raidů z toho velkou část z nich jsme spolu odhealovali. Za tu dobu jsem měl myslím více než dobrou šanci poznat, jakým způsobem to hraje, a skrze to bych si troufal říci, že patřila ke špičce exodusáckých healerů. Na většině raidů se snažila vytáhnout potenciál své postavy na maximum, takže kromě kvalitního healingu i kolikrát potočila značné dpsko.
Mimo to mě naučila hrát disco priesta a patřila mezi jednoho ze dvou healerů, z jejichž způsobu healování jsem si dokonce i já něco odnesl.
Dle mého by jejím přijetím nepřibyl jen další healer na osmičky, ale především healer, jehož schopnosti by se daly velice dobře zužitkovat na speed killech.

V rámci její osoby… Řekněme, že mívá problémy s chováním, ale jelikož je to tu očividně stejně většině jedno, a vzali jste i Ysiho, tak tu není ani moc co řešit.

Čili za mě PRO.

EDIT: Ještě máš ode mě malé plus za Nature's Swiftness. Co jsem si všimnul, tak ten talent nějak vyšel z módy u těch pseuderesto druidů, co tu hrají.
Upravil/a Niveaa dne 01-09-2019 23:50

Bayes
#28 Vytisknout diskuzi
Přidané 02-09-2019 11:31
Člen

Main char: Bayes

Příspěvek: 84
Založený: 27.08.17

Skúsim napísať odpoveď v štýle českého tovariša čo ma nazval chasníkom pretože každý vie, že keď používaš veľa zastaralých slov a latinské citáty v prihláškach do guildy na private wow server tak si všetci o tebe myslia, že si riadne popiči cool týpek a vôbec si o tebe nemyslia že si pseudointelektuálny fedoraboi.

*cast empower cringe weapon*
*giggles profusely*
*tips fedora*
Quid agis m´lady?
Hoc sa nám môže pozdávať, že od tvojho exitusu z nášho kolektívu uplynula celá epocha, pravda je obsiahnutá v opaku. Fugit inreparabile tempus ako by riekol Virgil. Nebojte sa, ja rozumiem, že nie každý je taký akademik, poskytnem Vám preklady nižšie. ;) Práve z tohto dôvodu mi unikajú príčiny zmocnenia sa Softa srdom pri uprení pohľadu na tvoju absenciu damagu pri zdolávaní Dragon Souls. Sťaby pár okamihov sa pominulo odkedy si bravúrne balansovala damage a heal vo Firelandoch, a toť i pri solo healoch treba repetovať. Tož prevráťme stránku gameplayu a uprime pohľad na stránku charakteru, duše, anima mea ktorá osvetľuje našu cestu svetom. Ačpráve skutočné činitele tvojho odchodu možno zostanú zahalené v mysticae nebula až do súdneho dňa, nehodno nám dlho ľpieť nad takými úletmi. Ako ku všetkému, aj tentoraz musím podľahnúť nutkaniu podeliť sa o veľmi relevantný kúsok latinskej múdrosti. ;) Vulpes pilum mutat, non mores. Každopádne ex animo verím, že prešlo dosť času (hah, to je priama kontradikcia s textom napísaným vyššie, oh how turntables) aby si prešla metamorfózou k los non toxicos chiqquittos (odpuste mi, potreboval som si oprášiť španielčinu ;) ). Eventuálne pri recidíve nekresťanských móresov môžeme nastoliť otázku ostrakizmu.
Na základe týchto faktov si dovoľujem navrhnúť rank PROBATIO

Post scriptum:
Nivea, dovolím si tvrdiť, že každý vidí z môjho vyjadrovania, že nie som žiadne logo Kosteleckých Uzenin ale gentleman a scholar a preto mi je až nevoľno pri pohľade na frázu „pseudoresto“ (dovolil som si opraviť tvoju chybu v syntaxe, absolvo te). 100 ľudí 100 talentov ako mi hovorila stará mama, ja preferujem hrať bez neho a radšej kradnem hps tvojmu paladinovi a končím s 20 mil overheal.

Post post scriptum pre neakademikov:

Fugit inreparabile tempus.
Time flies without return.
Virgil, 70-19 BC, Roman poet

anima mea
soul

mysticae nebula
mystic fog

Vulpes pilum mutat, non mores
the fox changes his fur, not his habits
Ascribed to Titus by Suetonius in the eighth book (chapter 16) of The Twelve Caesars

ex animo
from the soul

absolvo te
i forgive you

Mirash
#29 Vytisknout diskuzi
Přidané 02-09-2019 11:44
Člen

Main char:

Příspěvek: 54
Založený: 21.05.17

Ahoj Bayesi,
Myslim si, ze plne rozumim a chapu tvou odpoved.
Cenim si tve prace s ni, a jsem nesmirne vdecna za odpoved do hlouby promyslenou, od tak vzdelaneho akademika, jako jsi ty.

ily

------
Take bych se chtela zminit, ze proti nikomu z exodusu nic nemam a hodne me potesil i Gogo, jeho odpovedi:)
Upravil/a Mirash dne 02-09-2019 13:33

Morvuud
#30 Vytisknout diskuzi
Přidané 02-09-2019 12:54

Administrátor

Main char: Mordoom

Příspěvek: 267
Založený: 02.01.17

:D ten Nivea..
no k přihlášce.. Sleephealer asi nerozdýchá, že budeš zase v Exodusu, ale co už.. Když se člověk podívá na bosskills, musí uznat, že za speedkilly na Firelands sezóně stojí i tvůj skill, tehdy jsme lepšího discanta neměli, a i za jiné healery (až na resto shamana) to bylo dost dobré. V poslední době stále více lidí v guildě propadá i PVPčku, tam to taky s tebou není marné. A ty sračky z Firelandských raidů se snad už nebudou opakovat. Pokud tedy přežiješ často extrémní QQ na TSku během raidů a Zulganovy záchvaty, budeš určitě vítaný healer.
za mě tedy PRO

Soft
#31 Vytisknout diskuzi
Přidané 02-09-2019 15:36

Hlavní Administrátor

Main char: Croftak

Příspěvek: 287

TEST RAID toto nebo další ID ať vidíme, jak moc jsi se na té aliance zhoršila. Očividně jsi tam až moc relaxovala. Napiš si jak by ti to vyhovovalo.
i.nahraj.to/f/220l.png

Raay
#32 Vytisknout diskuzi
Přidané 02-09-2019 22:26

Člen

Main char:

Příspěvek: 128
Založený: 03.06.17

Postrádá ducha, kdykoli se na ni podíváš, je bez many.

Pahreba
#33 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-09-2019 00:55
Člen

Main char:

Příspěvek: 13
Založený: 28.05.19

More woman , More Faptime .... PRO .

PS: proste mam rad ked niekto podpichuje hubyna na tsku :p

Mirash
#34 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-09-2019 11:15
Člen

Main char:

Příspěvek: 54

Hele hele, je mi 11 tak s klidem jo, nezapomente ze soft je policajt

hubino
#35 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-09-2019 14:17

Člen

Main char: Hubyn

Příspěvek: 119
Založený: 09.06.18

Pahreba napsal:
PS: proste mam rad ked niekto podpichuje hubyna na tsku :p

No pockej vole, modli se, ať nás nechytíš v arenkach.!!!
--------
K Mirash: Kvalita i drzost pořád stejná. Všichni o tom víme. Pořád PRO TRIAL
i.imgur.com/mYOpLfu.png

sen
#36 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-09-2019 16:46

Člen

Main char: nevim bracho

Příspěvek: 55
Založený: 13.02.19

Hej nechete to konečně uzavřít?? Je to jednoznačný a Mirash už je i v skupině na Messu, což bych bral tak, že už k nám patří. Jestli nebude do pátku v guildě tak budu amgeti

Convix
#37 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-09-2019 20:59
Administrátor

Main char: Convix

Příspěvek: 138
Založený: 09.03.14

PŘIJAT

Jelikož jsi u nás už byl tak víš jak to chodí, napiš si o inv některému z Officerů až budeš online.

S obecným infem, že v případě uvedení nepravdivých informací v přihlášce, neprokázání uvedených dovedností (špatné dps / časté failování / neznalost mechanik...), neaktivitě, špatné reprezentaci guildy, toxickému chování, dávání přednosti PvP (bg/areny) před vypsanými guild raidy... bude následovat -ep/demote/kick
"I will show you the justice of the grave..."

Přejít na fórum: