Wanted
 Druid High
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest High
 Rogue Closed
 Shaman Medium
 Warlock Closed
 Warrior Closed
 Paladin Medium
 DK High

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 577
-> Nejnovější člen: rajky
-> Na dovolene: 8
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
NEPŘIJAT- Tizii- Ele Sham
Tizii
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 27-08-2019 00:54
Člen

Main char: Tizii

Příspěvek: 5
Založený: 27.08.19

Nick: Tizii
---------------------------------------------------------------------------------------------
Class a Spec: Elemental Shaman
---------------------------------------------------------------------------------------------
Item level v PVE: 402
Odkaz na Armory (potřeba odlognout v PvE gearu): http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Apollo&cn=Tizii
Odkaz na Bosskills main postavy: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Tizii&realm=Apollo
Rotace / priority spellů + využití CD:
Pred pullom si nasadím re100 preset (Podľa BL)
4sec pred pullom sa Spiritwalker Grace a prehodím sa do ele equipu
3sec pred pullom aktivujem prepot s Fire elementalom (Ak nieje BL na Open, snažím sa ho použiť v moment keď mám čo najviac intelu {Power Torrent, Lightweave, Volcanic Potka})
1sec pred pullom si predcastim Lightning Bolt>Flame Shock>Macro na EM+Lava Burst a nasleduje Single Target rotácia
Flame Shock-Lava Burst-Earth Shock(Lightning Shield na cca 7-9 stackoch)-Lightning Bolt ako filler
+Držať 100% uptime searing/Fire elementala pre spell power bonus z Totemic Wrathu
----------------------------------------------------------------------------------------------
Theorycraft (neodfláknout):
Spirit/Hit do Capu(17%)> Intellect> Mastery> Haste
----------------------------------------------------------------------------------------------
Vyjmenuj své zkušenosti se speciálními úlohami v raidu - např.vybírání stompů/ shárdů, Zon ozz mezi fáze, Hagara lightning fáze, vybírání Hour of Twilight, vybírání plošek u Warmastra.....:
Morchok: Vyberanie kryštálov

Warlord Zon´ozz: V black fázy priorita Flail> Eye (Ktoré sa kickuje, a ako elečko nemám problém sam ukickovať 1 solo)> Claw
Väčšinou si pred fázou nechávam nastackovaný Shield aby som rovno použil fulminačku na flailu z dôvodu že musí umrieť čo najskôr.

Yor sahj: Globy podľa potreby (Prioritne Zelená>Žltá)
Po dopade Mana voidy používam thunderstorm aby som mal vždy manu ktorú si potom doplním cez lightning bolt/chain
V prípade že heal nestíha a nieje fialová bloba tak pomáham Rainou/Healing Surge.

Hagara: Striedanie sa na Ice Lance po troch stackoch idealne, Switch keď padnú tomby a prioritne Heal>DPS
Lightning Phase- Spájanie conductorov a healovanie sa cez Healing Surge z dôvodu že nemám žiadnu defku, idealne aj so spiritwalkerom popri behu a spájaní.
Frost Phase- Switch do Kryštálu, sledovanie Ice Wave a Frostflake ktorý sa dispelluje vnútri.
Zapínam Elemental Mastery na open len keď má byť prvá Frost fáza z dôvodu že trvá dlhšie a príde mi na Feedback

Ultrax: Dummy z OG ktorá utiekla do DSka a jediné čo po mne chce len aby som stláčal Heroic Will na Hour of Twilight alebo keď dostanem Fading Light tesne pred vycastením.
Ako Ele Shaman nesoakujem Hour of Twilight maximalne ak majú ostatný cd a ja mám ready Reincarnačku, ináč to je len DPS Race.

Warmaster: Prvá Fáza- Prioritne plošním addky cez drakov, vyberám plošky, Switch Sappera kde sa ho snažím zburstiť a v prípade potreby earthbinding totem/FS aj keď to nechávam na ostatných :D
Druhá Fáza- Snažím sa držať Flame Shock na obidvoch targetoch z dôvodu vačšej šance na proc Lava Surge> Lava Burst na CD> Chainy cez Gorionu ktorá je môj main target dokým neodletí.

Spine: Toto je boss ktorého nemám odprogresovaného. Videl som niečo na streamoch od Ysiho/Lariela že buď chodíte na dvoch healov s tým že sa na prvý tendon zapne BL/CD/Prepot aby padol na prvý krát
Alebo chodíte na troch healov normálne (Ak sa mýlim tak ma ospravedlnte). Viem že pre mňa ako dps sa tam toho až tak veľa nemení, až na to že po druhom tendone sa nechainuje ale ide sa single target
dmg do Amalgačky zatial čo offtank kituje addky.

Madness: Podobne ako Spine, s týmto bossom nemám osobné skúsenosti. Čo som si všimol tak parazita ukladáte buď do plošky, alebo ho uložíte pod Corruption a plošníte to zároveň s hemmorage-ami.

Old Content(T12) Čiže náš oblúbený Firelands ktorý bol o dosť atraktívnejší a ako Ele som mal viac možností vyniknúť alebo pomôcť raidu ako napr.
Bethalic- Vyberanie Broodlinga, plošnenie pavúkov alebo kopanie cez thunderstorm v prípade že nebol hunter/bala alebo potrebovali pomôcť alebo v nutnom prípade nedostatku tauntov taunt cez rockbiter weapon+unleash elements

Shannox- Kickovanie Rageface-a v podobe nastackovaného LS+ES s macrom na stopcast aby kick prišiel čo najskôr.

Baleroc- Vyberanie Shardov

Alys- Kickovanie Fieroblastu, Switch do meteoritu

Major- Vyberanie Stackov z Orbu

Rag- Ukladanie Magma Trapiek a Kickovanie Meteoru
---------------------------------------------------------------------
Jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu (samostatná a rychlá reakce na nečekané situace v raidu atd.):
Aj keď mám ADHD(Hyperaktivitu) a poruchu poroznosti, neberiem to ako výhovorku ale snažím sa reagovať skoro hneď či už v podobe emergency healu alebo Crowd controlu ako je Thunderstorm, earthbinding totem, FS, Tremor atď.
Screen UI v raidu (alespoň z BH, zajímá nás UI v combatu, dps si najdeme na bosskills):
https://ctrlv.cz/xrjR
FPS a rychlost internetového připojení: 90 fps, 40ms
Vyhovuje ti Raid Time středa - neděle (14:00 - 22:00):
Samozrejme, žialbohu som vačšinou v robote takže okolo 17:30-18:00 som chopný byť ready na raid
Četl jsi a bereš na vědomí TOTO? (jedná se o odkaz, ne o Raid Time!):
Ano
Předchozí Guilda a důvod odchodu:
Infinite Salt Mine- Super guilda so super ľuďmi, žialbohu viac zameraná na PvP a v PvE sme sa nikdy nevedeli stretnúť ako full groupa.
Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování:
Budú to nejaké 2 roky čo raidujem, s občasnými prestávkami s tým že Shaman bola moja main classa.
Co od nás očekáváš:
Kvalitné raidy, Dobrý kolektív ludí čo sa chcú neustále zlepšovať.
Co nám můžeš nabídnout:
Priatelský prístup, Je mi jasné že budete odomňa žiadať off spec, ktorý mám možno 396.
Nemám skúsenosti s healovaním DSka za re100 shamana, ale nemám problém ho spraviť a offhealovať.
Taktiež by som mohol v rámci možnosti poskytnúť altov na DSka.
Kdo ti doporučil Exodus:
Nikto. Bol som s vami pár raidov a bol som s vami spokojný, a dúfam že ste boli aj vy spokojný so mnou.
Něco málo o tobě (věk, škola/ práce, zájmy, apod.): Volám sa Patrik, študent posledného ročníka na strednej škole ktorému dýcha 20ka na krk :D .
Po škole pracujem v servise ako autolakovník, po ukončení strednej školy mám v pláne pokračovať v štúdiu
Vo voľnom čase chodím väčšinou cvičiť/plávať alebo sa venujem kamarátom/rodine.
Ak by ste mali nejaké otázky alebo výhrady na môj gameplay/DPS alebo som niečo zabudol tak kľudne doplním. Vopred ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň. :)
PS: Opravil som Theorycraft aby to bolo vporiadku
Upravil/a Soft dne 02-09-2019 15:52

stepix
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 27-08-2019 07:18
Člen

Main char:

Příspěvek: 7
Založený: 13.08.18

Napiš prosím ještě jednou, jak dáváš toho mentala?
Ak nieje BL na Open
- a když BL na open je?

Tizii
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 27-08-2019 07:37
Člen

Ak je BL na open tak ho používam po použití prepotky ešte pred BLkom nech s toho profituje elemental. Ak nieje na open tak sa to snažím využiť v moment keď mám najviac intellectu ako som napísal.

Kimcong
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 27-08-2019 08:44

Člen

Main char:

Příspěvek: 71
Založený: 25.11.18

Čau, Elemental z BL už nějakou dobu neprofituje, takže ho dávej jen podle intel proců. S ele mastery se dává bolt kvůli delšímu cast timu.

Jak by sis připravil burst od tendonu na spine?

Psal jsi že máš alty, ale nevidím je nikde vypsané, co máš ještě za použitelné alty?

Tizii
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 27-08-2019 09:56
Člen

Ahoj, ďakujem za radu.

Na burst tendonu by som si určite pripravil nastackovaný lightning shield s CD+ som videl že niektorí hráči si switchnú trinket na ten za valory. Žiaľbohu neviem ako to funguje v praxi a neviem či to je potreba teraz po tom nerfe tendonu. Určite by som to vymenil za insigniu keďže jej proc má až 2min cd a nedá sa ovládať, tak radšej budem mať Intel z will of unbinding.

Pardon, písal som to v noci a úplne som zabudol na altov. Mám 396 arms warriora, 395 BDK a 391 Balance druida (quest na esenciach). Žiadny s týchto altov nemá zatiaľ offspec. Toho balance druida by som si rád prerobil na resto, a na armsovi by som taktiež rad spravil offspec prota.

Kimcong
#6 Vytisknout diskuzi
Přidané 27-08-2019 10:15

Člen

Main char:

Příspěvek: 71
Založený: 25.11.18

No, ve Firelandech s náma s tebou problém nebyl, tak bych byl pro test raid a uvidíme jak si povedeš.

+Ještě jedna otázka - Jaké glyphy měníš v DS na jakých fightech? (Počítej s Morchokem kde jsou bossové stacklí na sobě). A nějak si nedokážu představit jak hraješ bez glyphu na flame shock.
Upravil/a Kimcong dne 27-08-2019 10:20

Treckis
#7 Vytisknout diskuzi
Přidané 27-08-2019 10:43

Člen

Main char: Treckis

Příspěvek: 32
Založený: 30.06.18

Cs, zatím si mě úplně neoslovil, v theorycraftu máš chyby a to i v docela základních věcech.

Jak hraješ/hrál bys multitarget např. Morchok. Detailně mi napiš jak bys používal shocky, kdy by si co zapl, kdy začít chainovat a kdy ne.

Fajmy
#8 Vytisknout diskuzi
Přidané 27-08-2019 11:20
Člen

Main char:

Příspěvek: 116
Založený: 07.06.18

Za elečko můžeš posrat snad jen open a to se ti povedlo velmi dobře (ho zkurvit).
Ten heal>dps u Hagary platí jen když Win "solo"healuje nIaIaR, tady nemají elečka 10k hps a 3x shp v raidu.
Napiš Zulganovi, sednite si k tomu a trochu pořešte celkově shamana, není to nějáká rocket science.
Test raid , protože když Zulgan viděl tvoje jméno na přihlášce, tak byl veri hapi, až z toho začal ječet.
Upravil/a Fajmy dne 27-08-2019 11:20

Tizii
#9 Vytisknout diskuzi
Přidané 27-08-2019 12:51
Člen

Čo sa týka Glyphov tak vymenieňam glyph of unleash lightning na Ultraxovi z dôvodu že tam nieje potrebný a mám tam flame shock/lava burst a lightning bolt. Čo sa týka morchoka, nikdy som nebol taktiku kde sú obidvaja bossovia stacknutý na sebe, ale bol by to asi ten istý prípad ako warmaster. Dal by som si dole glyph na chain aby tam nebol ten dmg reduction a mal by som glyphy Flame Shock/ Lava Burst a Unleash Lightning. Chainiť by som začal keď sa stacknú bossovia, spiritwalker keď by som začal vyberať kryštál a držal by som flame shock na obidvoch bossoch. Earth shock na 9 stackoch keďže cez 2 targety to nemáš problém nastackovať.

hubino
#10 Vytisknout diskuzi
Přidané 27-08-2019 14:12

Člen

Main char: Hubyn

Příspěvek: 119
Založený: 09.06.18

Neodstatecna znalost classy.
Nejsme charita, abychom te tu neco ucili, tyhle basic veci mas vedet sam.
PROTI
Upravil/a hubino dne 27-08-2019 14:19
i.imgur.com/mYOpLfu.png

Convix
#11 Vytisknout diskuzi
Přidané 27-08-2019 14:39
Administrátor

Main char: Convix

Příspěvek: 138
Založený: 09.03.14

PROTI To že s náma chodíš FLka a je tam prdel se tvým jménem neznamená, že se dostaneš do guildy. Vyřeš si základní věci týkajíc se classy potom to zkus znovu.
"I will show you the justice of the grave..."

sen
#12 Vytisknout diskuzi
Přidané 27-08-2019 15:37

Člen

Main char: nevim bracho

Příspěvek: 55
Založený: 13.02.19

NEUVĚŘITELNÉ?? DOSTAL SI TEST RAID!! JE TO JENOM PRANK A NEBO DOOPRAVDY?
sen přiložený následující obrázek:

[75.18kB]
Upravil/a sen dne 27-08-2019 15:45

Tizii
#13 Vytisknout diskuzi
Přidané 27-08-2019 19:13
Člen

Bolo tu viac dôvodov prečo proti a úplne to rešpektujem ak sa rozhodnete proti, každopádne ak som dostal test raid tak ďakujem za príležitosť.

Convix napsal:
PROTI To že s náma chodíš FLka a je tam prdel se tvým jménem neznamená, že se dostaneš do guildy. Vyřeš si základní věci týkajíc se classy potom to zkus znovu.

Nikde som tu nespomenul a ani s tým nerátam že vďaka tomu že s vami chodím FLka alebo to že je tam sranda s mojim menom mi zaistia miesto v guilde. Už som si zvykol na to a občas mi to príde aj nepríjemné ale tak nevadí. Čo sa týka tej druhej časti po predošlých komentároch už budem vedieť že nemám brať vážne rady od človeka čo presadzuje za najlepšiu svoju single target chain rotáciu. Každopádne beriem tvoj dôvod prečo proti. Peace

Soft
#14 Vytisknout diskuzi
Přidané 02-09-2019 15:51

Hlavní Administrátor

Main char: Croftak

Příspěvek: 287
Založený: 21.05.17

Za mě taktéž PROTI, neznalost základních věcí, low dps a bez použitelného off-specu není zrovna to co hledáme. Takže bohužel, ale přihlášku rovnou i uzavírám s výsledkem:

NEPŘIJAT

Děkujeme za podání přihlášky ale je nám líto.
Zkus štěstí v jiné guildě nebo později s lepšími výsledky.
i.nahraj.to/f/220l.png

Přejít na fórum: