Wanted
 Druid High
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest High
 Rogue Closed
 Shaman Medium
 Warlock Closed
 Warrior Closed
 Paladin Medium
 DK High

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 577
-> Nejnovější člen: rajky
-> Na dovolene: 8
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
Melice (retri/ele/shp)
hubino
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 23-08-2019 16:58

Člen

Main char: Hubyn

Příspěvek: 119
Založený: 09.06.18

Přijde mi, jako kdyby Tauri byla nějaká božská stránka, že se na ni pořád odvoláváš. Neni úplně špatná na přibližnej theorycraft, ale neni to 100%. Nevidím důvod proč bychom ti tady měli s něčím radit nebo říkat, jak mají jednotlivé openy/rotace vypadat. To sis měl zjistit sám někde jinde (a nemluvím o Tauri).
-------------------------------------
Nevidim nabindovanej Mass Dispell, Leal of Faith ani PW: Shield.Na retrině zase ani jeden taunt - Takže support stránka nulová!!!.
DPSko nic moc. Ničim jsi mě neuchvátil. Spíše PROTI. Možná kdybys to nehrál brainless dps, dodělal ty důležitý bindy, byl bych pro test.
i.imgur.com/mYOpLfu.png

sen
#22 Vytisknout diskuzi
Přidané 23-08-2019 18:06

Člen

Main char: nevim bracho

Příspěvek: 55
Založený: 13.02.19

To opravdu klikáš LoHko, Sacku, oba taunty, Guardiana, Synapse, Lentilku myší?

Support nulovej, furt PROTI, nehledě na to, že všechno odůvodňuješ: ,,Ale je to na Tauri.''

Melice
#23 Vytisknout diskuzi
Přidané 23-08-2019 18:29
Člen

Main char:

Příspěvek: 12
Založený: 22.08.19

sen napsal:
To opravdu klikáš LoHko, Sacku, oba taunty, Guardiana, Synapse, Lentilku myší?

Support nulovej, furt PROTI, nehledě na to, že všechno odůvodňuješ: ,,Ale je to na Tauri.''

Neklikám nic myší, jen to není vidět, protože je to podmakrovaný na shift atd. .... na baru to mám kvůli tomu abych viděl jestli je to na cd nebo ne ... popřípadě tam mám hozené stará makra které občas měním atd atd .... chápu že moje ui je chaos, ale je to můj chaos ve kterém se za těch 10 let hraní prostě vyznám ...

Melice
#24 Vytisknout diskuzi
Přidané 23-08-2019 18:37
Člen

Main char:

hubino napsal:
Přijde mi, jako kdyby Tauri byla nějaká božská stránka, že se na ni pořád odvoláváš. Neni úplně špatná na přibližnej theorycraft, ale neni to 100%. Nevidím důvod proč bychom ti tady měli s něčím radit nebo říkat, jak mají jednotlivé openy/rotace vypadat. To sis měl zjistit sám někde jinde (a nemluvím o Tauri).
-------------------------------------
Nevidim nabindovanej Mass Dispell, Leal of Faith ani PW: Shield.Na retrině zase ani jeden taunt - Takže support stránka nulová!!!.
DPSko nic moc. Ničim jsi mě neuchvátil. Spíše PROTI. Možná kdybys to nehrál brainless dps, dodělal ty důležitý bindy, byl bych pro test.

netušil jsem že se tak chytnete toho tauri, nečerpám vše jen tam odtud. Bylo to myšleno na priority spell

Moc se mi nelíbí jakým směrem se začíná moje přihláška ubýrat, přijdu si na "pranýři" tohle dělám špatně tamto, okey možná dělám, ale rád bych aby jste napsali jak to hrajete vy, nemyslím si, že je jedna správná cesta ... ta kterou mi tu vnucujete ... na open na shp se podívám na ten váš, chci to otestovat a pokud to bude vycházet dobře tak to tak i začnu hrát ... ale je spousta guidu a spousta playstylů

není to otom že chci radit, já jsem si četl o svých classách spoustu, chci jen slyšet, pokud mě někdo kritizuje jak to hraje on ... abych se s toho mohl poučit, nastudovat co mi radí, otestovat to

k mému dps ... jak už jste i v jiných přihláškách psali, s lepší partou lepší dps

Myslím že za shp točím poměrně slušně, furt je co zlepšovat, ale ta postava mi dělá radost, chodím s ní R1, takže to dps podle toho taky vypadá, na většině bossů jsem kolem 10 místa --> to vám přijde špatné?

za retri co mám hc gurth jsem šel jeden world raid, je těžké se za retri dostat do nějaké dobré groupy, aby se udělali tabulky

na elečku mám hodně co zamakat ... na FL sezóně mě hodně bavilo a myslím, že podle toho vypadali i čísla, ti kteří se mnou hráli v BA, tak doufám uznají že jsem měl za ele DPS nadprůměrné

chápu že vám to připadá málo ... ale vy máte stabilní raidy, můžete chodit xx raidů za týden, já jsem rád když dopadnou 2 týdně ... z toho minimálně jeden je wipovačka jako prase ... kdy se wipuje i na 6hc
Upravil/a Melice dne 23-08-2019 18:40

hubino
#25 Vytisknout diskuzi
Přidané 23-08-2019 20:05

Člen

Melice napsal:
nemyslím si, že je jedna správná cesta ... ta kterou mi tu vnucujete ... na open na shp se podívám na ten váš, chci to otestovat a pokud to bude vycházet dobře tak to tak i začnu hrát ... ale je spousta guidu a spousta playstylů

:D Já to úplně nechápu. Co by jako mělo vycházet dobře? Jo, hraj si to shadow jako mamlas tvým playstylem. Lidi tu vědí, co je proper a dokážou z každý classy vytáhnout maximum. Ty se tady oháníš tvym theorycraftem, ale prostě to neni proper, nevyužíváš ten potenciál. A ne, pokud chceš vymáčknout z tý classy co nejvíc, tak je POUZE JEDNA CESTA.
chci jen slyšet, pokud mě někdo kritizuje jak to hraje on ... abych se s toho mohl poučit, nastudovat co mi radí, otestovat to

Fakt nemusíš nic testovat, prostě vem ten fakt, že to děláš blbě. A to, že ty něco od nás chceš? Stačilo by třeba kouzelný slovíčko, napsat to možná trošku víc přátelsky nebo ubrat krapet ega.

Nepotřebujem průměrnýho člověka, to bychom mohli začít brát každýho nýmanda z worldu bez přihlášek.
PS: Na pranýři jsi, tak to prostě je. Kdyby bylo všechno v pořádku, tak by se do toho nerejpalo přeci :)
i.imgur.com/mYOpLfu.png

Melice
#26 Vytisknout diskuzi
Přidané 23-08-2019 20:37
Člen

Main char:

hubino napsal:
Melice napsal:
nemyslím si, že je jedna správná cesta ... ta kterou mi tu vnucujete ... na open na shp se podívám na ten váš, chci to otestovat a pokud to bude vycházet dobře tak to tak i začnu hrát ... ale je spousta guidu a spousta playstylů

:D Já to úplně nechápu. Co by jako mělo vycházet dobře? Jo, hraj si to shadow jako mamlas tvým playstylem. Lidi tu vědí, co je proper a dokážou z každý classy vytáhnout maximum. Ty se tady oháníš tvym theorycraftem, ale prostě to neni proper, nevyužíváš ten potenciál. A ne, pokud chceš vymáčknout z tý classy co nejvíc, tak je POUZE JEDNA CESTA.
chci jen slyšet, pokud mě někdo kritizuje jak to hraje on ... abych se s toho mohl poučit, nastudovat co mi radí, otestovat to

Fakt nemusíš nic testovat, prostě vem ten fakt, že to děláš blbě. A to, že ty něco od nás chceš? Stačilo by třeba kouzelný slovíčko, napsat to možná trošku víc přátelsky nebo ubrat krapet ega.

Nepotřebujem průměrnýho člověka, to bychom mohli začít brát každýho nýmanda z worldu bez přihlášek.
PS: Na pranýři jsi, tak to prostě je. Kdyby bylo všechno v pořádku, tak by se do toho nerejpalo přeci :)

promiň jestli moje odpovědi zněli nepřátelsky, rozhodně jsem to tak nemyslel ... jen emoce se špatně odhadují přes písmenka ... jen se rád i něčemu přiučím, rozhodně si nemyslím, že dělám vše správně ... a možná mi nový open pomůže trochu ještě dps na SHP vylepši, za to díky :-) ale i tak si myslím, že i tak ho teď mám dost dobrý

Raay
#27 Vytisknout diskuzi
Přidané 23-08-2019 21:35

Člen

Main char:

Příspěvek: 128
Založený: 03.06.17

Nenech se rozčílit, Hubyn je agresivní na každé přihlášce :D

Soft
#28 Vytisknout diskuzi
Přidané 02-09-2019 15:35

Hlavní Administrátor

Main char: Croftak

Příspěvek: 287
Založený: 21.05.17

TEST RAID toto nebo další ID napiš si, jak by ti to vyhovovalo.
i.nahraj.to/f/220l.png

Pahreba
#29 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-09-2019 21:30
Člen

Main char:

Příspěvek: 13
Založený: 28.05.19

Na teste som nezaznamenal ziadnu chybu, mozno komunikacia lebo ty + lock ste boli tichucko cely cas ale to je okej , aj ja som skoro nic nepovedal na svojom prvom teste a pocuval "Mag**rov" :troll:. Do buducna to bude chciet komunikaciu.

Som za TRIAL, to DPSko by si mohol zlepsit.

tanner
#30 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-09-2019 21:42
Člen

Main char:

Příspěvek: 30
Založený: 17.08.18

dokud nebude komunikace na tsku jsem PROTI podle mě v dnešní době mít mikrofon a sluchátka není žádná nákladná věc. Nehodlám neco číst v chate když jsme všichni na tsku od čeho to tsko jinak mame!

Madsblood
#31 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-09-2019 22:20
Člen

Main char:

Příspěvek: 20
Založený: 14.10.18

Prihláška veľmi strohá , buď opíš jednu class poriadne alebo žiadnu a výsledok v raide bol rovnako nemastný a neslaný ako daná prihláška neutral alebo až proti

hubino
#32 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-09-2019 22:23

Člen

DPS slabsi, hlavne ten Morchok. Nerekl jsi ani jedno slovo pri raidu, coz je taky minus.
Nefailoval jsi ale. Za me asi TRIAL s tim, ze zacnes normalne fungovat (napr. Mass Dispely Spine) a zaroven zlepsis dps.
i.imgur.com/mYOpLfu.png

Fajmy
#33 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-09-2019 22:24
Člen

Main char:

Příspěvek: 116
Založený: 07.06.18

_
Upravil/a Fajmy dne 15-09-2019 18:08

Melice
#34 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-09-2019 23:19
Člen

Main char:

hubino napsal:
DPS slabsi, hlavne ten Morchok. Nerekl jsi ani jedno slovo pri raidu, coz je taky minus.
Nefailoval jsi ale. Za me asi TRIAL s tim, ze zacnes normalne fungovat (napr. Mass Dispely Spine) a zaroven zlepsis dps.

nějak nehcápu proč řešíš dps z jednoho bosse, morchock se mě nepovedl ... na ostatních bossech jsem si držel vcelku slušné dps a na pingpongáčovi jsem si udělal rekord ... na spine jsem dispelloval jak mě bylo na ts řečeno, cast jsem přerušil, protože se řeklo že už není potřeba ... nebudu názet mass tehdy kdy to po mě není žádáno ... to toho akorát víc poseru

popravdě nechápu co za dps byste chtěli, abych byl na bosskills všude první? průměr mám 10.té místo ... do bis gearu mě chybí 5 itemů ... stím že nemám ani normálovou stackovací trinket která by byla taky boost

btwl. nemám fakt problém komunikovat na tsku, jen jak jsem psal, nebudu mluvit pokud to není potřeba, trash talk nechám pro jiné a pro koordinaci raidu jsou tu pověřenější lidi.

Bayes
#35 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-09-2019 09:50
Člen

Main char: Bayes

Příspěvek: 84
Založený: 27.08.17

Ta dajme este jeden TEST RAID, mozno si aj budem vsimat co v nom deje. Na test raidoch sa vacsinou rekordy nerobia no :D

Melice
#36 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-09-2019 13:43
Člen

Main char:

Okey, Tak budu počítat ještě s jedním test raidem. Jsem teď na dovolené a vrátím se po 23.9. potom bych napsal.

Přejít na fórum: