Wanted
 Druid High
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest High
 Rogue Closed
 Shaman Medium
 Warlock Closed
 Warrior Closed
 Paladin Medium
 DK High

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 563
-> Nejnovější člen: Redeyes
-> Na dovolene: 7
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
PŘIJAT - Goggocchimka - resto druid
Gogochim
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 29-07-2019 20:22

Člen

Main char: Goggocchimka

Příspěvek: 45
Založený: 03.10.17

Nick: Goggocchimka
Class a Spec: restoration druid
Item level v PVE: 406
Odkaz na Armory (potřeba odlognout v PvE gearu):
http://armory.twinstar.cz/character-s...ggocchimka
Odkaz na Bosskills main postavy: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?ch...alm=Apollo
Alti: Gogochhimka, Gogocchim, Gogopriest, Deathgogo, Gogowar, Goggocchim, Gogohunt, Gogosham, Gogosub, Gogocurse, Gogopala
Rotace / priority spellů + využití CD: Jako u každého healera individuální. Prioritou je držet si obvykle na main tankovi Lifebloom (proc revitalize, replinishment, omen of clarity, popř. 2 set z FL). Dále je potřeba mít co největší uptime Harmony (mastery). Mastery u resto druida pasivně zvyšuje direct healing o XY% a zároveň procuje buff Harmony z direct healů, která stejnou hodnotou zvyšuje periodic healing. Jinak 1. v healingu mívám Rejuvenation. Ten obvykle držím pořád na tankovi a pak podle situace preHoT (před velkou aoe dmg). Na boss fightech, kde se dostává dmg průběžně (Ultrax, Madness) držím Reju na pár lidech, jinak se snažím healovat přes Effloressence a Wild Growth. I v DS celkem často používám Nourish, kterým si buď obnovuji Harmony nebo Healing Touch, který precastím před velkou dmg (např. stomp u Morchoka). V krizových situacích, kdy tank dostává hodně, spamuju Regrowth a prokládám ho HT s tím, že na něm držím Reju. Když před námi není velké AoE, tak Swiftmend házím na CD na tanka. Také si držím na targetu DoTky, aby mi více procoval Omen of Clarity.
Na koho dávat Swiftmend, když jsou všichni na sobě? Priorita: BDK s wampiric > Assa > resto/ele sham>Holadin/prot pala
Využití CD:
Tranq – Vždy používám s Berserking. Aby byla co nejefektivnější, musím mít buff Harmony. Co k tomu jinak říct? Používám, když celý raid dostává aoe dmg. Protočím obvykle několikrát za fight a uvedu příklad: Na Madness dávám na 2. platformě, pak na 4. když padá bolt a u hlavy.
Tree of Life – Nejlepší používat, když mám Swiftmend a Wild Growth ready. Pak je můžu za celou formu protočit 3x. Mezitím teda rozhazuji Lifebloomy, popř. Reju. Když je potřeba direct, tak Regrowth (insta cast).
Innervate – Doplnění many. Když aktivuji, tak je nejlepší mít co nejvíc maximální many. Takže kombinování s Power Torrentem, Hymn of Hope, Potka… Obvykle používám na 2. proc Power torrentu kdy mám kolem 80% many. Po použití mám snížený mana cost a je pravděpodobný, že se dostanu na 100%, takže je ideální v tu dobu preHoT, popř dohealování raidu regrowth. Nebo třeba debuffy na spině. Jinak za mě set bonusy u resto druida – odfláknutý :D
Nature’s swiftness – macro s HT, takový záchranný spell. Když nepočítám Swiftmend, tak jediný direct. Popř používám na instantní combat ress.
Barskin - používám třeba u Warlorda na černou, plošky na lodi, stomp u Morchoka…

Theorycraft (neodfláknout): Intel>haste cap (2005)>mastery>spirit>crit
Tak intel zvyšuje počet many, spell power, spell crit… takže všude gemuji červené. Jen v případě, že socket bonus je 20 intelu a víc, tak tam dávám příslušné barvičky.
Haste cap, který mi dá tik Wild Growth a Efflo navíc (9)
Proč je mastery před spiritem? No, s mým momentálním gearem mám toho spiritu strašně moc. I přesto, že se snažím ho všude vyreforgovat, tak mám 2,4K + trinket ze spine. A problémy s haste capem už s tímhle gearem nemám, takže všechno cpu do mastery a nehledím na přepočet (který by měl být 0,80).
K talentům: Nature’s bounty mám 3x, protože se víc v DS regrowthuje a Gift byl dobrý na Baleroca ve FL. Pak takový mix Genesis, Furor a Moonglow… s těmi talenty jsem progressoval a byl jsem s nimi velmi spokojený. Podle mě je Furor dobrý jen na dlouhé fighty, ale předělávat se mi to na Spine a Madness přijde zbytečný. Nosil jsem i Balance of Power, ale problém s dmg jsme v R1 už neměli delší dobu.

Vyjmenuj své zkušenosti se speciálními úlohami v raidu - např.vybírání stompů/ shárdů, Zon ozz mezi fáze, Hagara lightning fáze, vybírání Hour of Twilight, vybírání plošek u Warmastra.....:
Za healera mě napadá jen dispell na spině, který jsem ještě nikdy za resto druida nedělal – v tomhle mám mezery. Jinak měním podle potřeby formy… na lodi když je potřeba doběhnout do plošky roaruju, na spině kituju v travel formě když po mně jde moc bloodů. Když jde hodně do tuhýho, tak si dávám frenzied regeneration.

Jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu (samostatná a rychlá reakce na nečekané situace v raidu atd.): Tak za healera se musím sledovat raid pořád. Takže obvykle instantně ressuju nebo se snažím situaci nějakým způsobem zachránit.

Screen UI v raidu (alespoň z BH, zajímá nás UI v combatu, dps si najdeme na bosskills): https://imgur.com/rvhfEIS stejné jako minulou přihlášku, akorát trochu menší.

FPS a rychlost internetového připojení: 60 FPS a cca 70ms

Vyhovuje ti Raid Time středa - neděle (14:00 - 22:00): Hlavně pátek-neděle, středa/čtvrtek – to je ve hvězdách

Četl jsi a bereš na vědomí TOTO? (jedná se o odkaz, ne o Raid Time!): ANO

Předchozí Guilda a důvod odchodu: tak jednak eXodus – příčinou bylo, že jsem několik měsíců nehrál z nedostatku času a přešel jsem do Nisiaru za přátelskou atmosférou, kde jsem chodil 1 raid týdně. Opět chci ale aktivně hrát (hlavně o víkendech) a rád bych zašel nějaké kvalitnější alt raidy.
Nisiar - nevyhovující stálý raid time, ale to se dá zkousnout. Jste nejlepší PvE guilda, to není tajemství... a já s vámi chci chodit raidy.
Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování: tak 5 let? A celý Cataclysm na HC kromě Nefariana.

Co od nás očekáváš: Kvalitní (alt) raidy

Co nám můžeš nabídnout: Hodně healerů a ještě více altů

Kdo ti doporučil Exodus: Tohle nechci prozrazovat :D

Něco málo o tobě (věk, škola/ práce, zájmy, apod.): Nic víc, než o mně víte, vědět nepotřebujete :D

Jen bych se chtěl omluvit progressující R3, kterou jsem tak náhle opustil. Tou dobou jsem neměl vůbec žádný čas a to minimum volného času jsem nechtěl vkládat do WoW (taky jsem asi 4 měsíce nehrál). Díky za případný odpuštění, přeji příjemné čtení toho, co jste už ode mě viděli.
Upravil/a Convix dne 31-07-2019 22:16

Convix
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 29-07-2019 22:01

Administrátor

Main char: Convix

Příspěvek: 113
Založený: 09.03.14

Healer vychovanej Exodusem. PRO
Upravil/a Convix dne 29-07-2019 22:12
"I will show you the justice of the grave..."

hubino
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 29-07-2019 22:03

Člen

Main char: Hubyn

Příspěvek: 100
Založený: 09.06.18

Ty jsi dobrej Sašo. Škoda ty R3, ale ve finále nám to pomohlo.
PRO
ctrlv.cz/shots/2019/07/29/cp3T.png
Upravil/a hubino dne 29-07-2019 22:04
i.imgur.com/mYOpLfu.png

Treckis
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 29-07-2019 22:07

Člen

Main char: Treckis

Příspěvek: 22
Založený: 30.06.18

Pro

i.imgur.com/5crJWGS.png
Rozklikni, je to secret image
Upravil/a Treckis dne 29-07-2019 22:07

Zulwan
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 29-07-2019 22:15
Člen

Main char:

Příspěvek: 73
Založený: 19.10.13

ASI PRO Hrál v pohodě
imagebox.cz.osobnosti.cz/foto/ales-bejr/ales-bejr.jpg

sen
#6 Vytisknout diskuzi
Přidané 29-07-2019 22:15

Člen

Main char: nevim bracho

Příspěvek: 35
Založený: 13.02.19

PRO
i.nahraj.to/f/1u5X.jpg

Salve
#7 Vytisknout diskuzi
Přidané 29-07-2019 22:16

Administrátor

Main char: Salvery

Příspěvek: 72
Založený: 09.06.18

PRO
i.imgur.com/gs4YMsL.png

Bayes
#8 Vytisknout diskuzi
Přidané 30-07-2019 00:51
Člen

Main char: Bayes

Příspěvek: 68
Založený: 27.08.17

joooo

ctrlv.cz/shots/2019/07/30/grWv.png
Upravil/a Bayes dne 30-07-2019 00:52

Ghostsniper
#9 Vytisknout diskuzi
Přidané 30-07-2019 10:10
Člen

Main char: Ghostsniper

Příspěvek: 25
Založený: 31.01.19

PRO

nab
#10 Vytisknout diskuzi
Přidané 30-07-2019 10:19

Člen

Main char:

Příspěvek: 26
Založený: 19.01.19

Tomu ver že PRO

Kimcong
#11 Vytisknout diskuzi
Přidané 30-07-2019 11:32
Člen

Main char:

Příspěvek: 57
Založený: 25.11.18

PRO byl jsi ok a krom chargů u warmastera s tebou problémy nebyly :D

img.cncenter.cz/img/18/full/5735531_.jpg

Soft
#12 Vytisknout diskuzi
Přidané 30-07-2019 11:49

Hlavní Administrátor

Main char: Croftak

Příspěvek: 273
Založený: 21.05.17

PRO s tím, že se příště pořádně rozmysli, co tedy vlastně od té hry chceš.
i.nahraj.to/f/220l.png

Pahreba
#13 Vytisknout diskuzi
Přidané 30-07-2019 11:49
Člen

Main char:

Příspěvek: 8
Založený: 28.05.19

PRO

Gogochim
#14 Vytisknout diskuzi
Přidané 30-07-2019 20:37

Člen

Main char: Goggocchimka

Příspěvek: 45
Založený: 03.10.17

hubino napsal:
Ty jsi dobrej Sašo. Škoda ty R3, ale ve finále nám to pomohlo.
PRO
ctrlv.cz/shots/2019/07/29/cp3T.png

Něco bych ti řekl Hubyne, ale sám jsi říkal, že nepochopíš kdy to myslím vážně a kdy si z tebe dělám jenom prdel... :D
Kimcong napsal:
PRO byl jsi ok a krom chargů u warmastera s tebou problémy nebyly :D

Tak on byl docela problém to, že já mám filtr kvůli modrému světlu a ve večerních hodinách mám načervenalou obrazovku... a problém charge je, že ta trajektorie je červená... každopádně to bylo jen při progressu, teď jsem na to zvyklý :D
Soft napsal:
PRO s tím, že se příště pořádně rozmysli, co tedy vlastně od té hry chceš.

Díky Softe a ani nevíš kolik mě to stálo rozmýšlení a jak těžký pro mě jsou tyhle rozhodnutí.
Upravil/a Gogochim dne 30-07-2019 21:20

Zulwan
#15 Vytisknout diskuzi
Přidané 31-07-2019 22:14
Člen

Main char:

Příspěvek: 73
Založený: 19.10.13

PŘIJAT

Jelikož jsi u nás už byl tak víš jak to chodí, napiš si o inv některému z Officerů až budeš online.

S obecným infem, že v případě uvedení nepravdivých informací v přihlášce, neprokázání uvedených dovedností (špatné dps / časté failování / neznalost mechanik...), neaktivitě, špatné reprezentaci guildy, toxickému chování, dávání přednosti PvP (bg/areny) před vypsanými guild raidy... bude následovat -ep/demote/kick
Upravil/a Convix dne 31-07-2019 22:15
imagebox.cz.osobnosti.cz/foto/ales-bejr/ales-bejr.jpg

Přejít na fórum: