Wanted
 Druid High
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest High
 Rogue Closed
 Shaman Medium
 Warlock Closed
 Warrior Closed
 Paladin Medium
 DK High

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 563
-> Nejnovější člen: Redeyes
-> Na dovolene: 7
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
VETA - Gorrdy-Retribution Paladin
Gorrdy
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-07-2019 22:29
Člen

Main char:

Příspěvek: 5
Založený: 12.07.19

Nick:Gorrdy
Class a spec:Retribution Paladin
Item level v PVE:405
Odkaz na Armory (potřeba odlognout v PvE gearu):http://armory.twinstar.cz/character-s...;cn=Gorrdy
Odkaz na Bosskills main postavy:https://cata-twinhead.twinstar.cz/?ch...alm=Apollo

Rotace / priority spellů + využití CD:

Priorita pod 3 HolyPowery: Crusader Strike>Templar Verdic't (Divine Purpose)>Judgement>Exorcism>Hammer of Wrath>Holy Wrath>Consecration

Priorita s 3 HolyPowery: Inquisiton>Templar's Verdict>Crusader Strike>Judgement>Exorcism>Hammer of Wrath>Holy Wrath>Consecration

Open: na 2 sec prepot dále precast Exorcismu,vyvolám Guardiana... nastackuju 3 holy powery(pokud to neprocne) macro na Avenging Wrath a Zealotry...nahodím Inquisition, a dále podle priorit...

Guardian of the Ancients>Zealotry/Avenging Wrath
Divine Shield - Immune vs. All Source of Damage
Lay on Hands> Fast Heal Up
Divine Protection: 20/40% Damage Reduction
Hand of Protection: Physical Damage Immune
Word of Glory: 3HP Heal Up
Hand of Sacrifice: 40% Damage Reduction
Hand of Salvation: Threat Lower
Hnad of Freedom: Snare/Root/Slow Immune

Theorycraft (neodfláknout) :

- Strength
- 8% Hit Cap (961)
- 16 Expertise (481) + Glyph of Seal of Truth
- Mastery>Crit>Haste
- Eye of Unmaking + Rotting Skull - Spine of Deathwing

Vyjmenuj své zkušenosti se speciálními úlohami v raidu - např.vybírání stompů/ shárdů, Zon ozz mezi fáze, Hagara lightning fáze, vybírání Hour of Twilight, vybírání plošek u Warmastra.....:

- Morchok: V případě že se Morchok a Kohrcom tankují na kupě, tak většinou vybíra Stomp Tank a Off Tank, v tom případě je to pro Paladina Dummy Boss, v připadě může pomoc se Shardem pokud je v blízkosti s Divine Protection, Lay on Hands dám na člověka, který není dohealovaný na sudý Stomp a je jisté, že umře nebo na dohealování Tanka.

- Warlord Zon ozz:V mezifázi dávat Divine Protection (40%), Lay on Hands/Word of glory .... Flayl>Oči>Boss.

- Hagara: Zde můžu za Paladina zredukovat Damage Taken Divinem Protectionem, Hand of Freedom ve fázi.

- Ultraxion: 40% Divine Protection + Hand of Sacrifice/PS, Divine Shield.

- Warmaster: Za meele se většinou nevybírá, případně Divine Protection/One-Hand+Shield.

- Spine of Deathwing: s tímto bossem nemám tolik zkušeností, jen že 2 id jsem ho progressoval v LE, vím že mužu pomáhat healovat Word of Glory nebo Lay on Hands,Hand of Sacrifice na Tanka nebo Hand of Protection na shozní aggra healerům.

- Madness of Deathwing:CD: Podobně jako u Spine of Deathwing...nemám tolik zkušeností, jen to co znám z normálu nebo ze streamu/videí. Zealotry/Avenging Wrath do Corruptionu, Divine Protection skrz Parazita,Plošnění přes Seal of Righteousness a Divine Storm, Hand of Protection/Divine Shield na Shrapnel, Lay on Hands na healnutí low lidí nebo Tanka, popřípadě Hand of Sacrifice na Impale Tankovi.

Jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu (samostatná a rychlá reakce na nečekané situace v raidu atd.: Samozřejmě že kromě točení dps se také snažím koukat na raid a v krizové situaci co nejrychleji zareagovat abych zabránil wipu.

Screen UI v raidu (alespoň z BH, zajímá nás UI v combatu, dps si najdeme na bosskills): https://ctrlv.cz/i6VE

FPS a rychlost internetového připojení: 60+ FPS, 50 MS in-game.

Vyhovuje ti Raid Time Pátek, Sobota, Neděle 17:30 - 21:30: Ano

Četl jsi a bereš na vědomí TOTO?] TOTO? (jedná se o odkaz, ne o Raid Time!): Ano

Předchozí Guilda a důvod odchodu: ScrubBusters-chození 25manu DS+progress hc modu, kvuli neschopnosti lidi postupně dobří hráči přestali chodit na raidy, bez kterých by to nemělo budoucnost zabít bosse na heroic...proto se raid rozpadl. Další guilda byla Limited Edition, tady jsem se dostal až k progressu hc Spiny jenomže v polovině Června GuM přestal skládat raidy... takže důvod odchodu neaktivita lidí.

Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování:WoW hraju zhruba 5 let z toho Paladina rok a pul, v PVE dokážu zahrát většinu class.

Co od nás očekáváš: Kvalitní raidy plné srandy a třeba se i rád něco přiučit.

Co nám můžeš nabídnout: Obstojného Paladina který se chce dál posouvat v této hře, v případě nutnosti si pořídím class k prospěchu guildy.

Kdo ti doporučil Exodus: Nikdo, myslím si že mi nikdo jiný nemužu nic lepšího nabidnout na tomhle realmu.

Něco málo o tobě (věk, škola/ práce, zájmy, apod.):Je mi 18 let, jmenuji se Petr, tento rok jsem dokončil Střední školu, Zájmy: fitko,rekreační sporty:tenis,fotbal a samozřejmě PC.
Upravil/a Convix dne 18-07-2019 11:57

Kimcong
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-07-2019 08:33
Člen

Main char:

Příspěvek: 57
Založený: 25.11.18

Pěkná přihláška, pěkné ui, dps celkem průměr, ale lepší parta lepší dps.

Offspec nějaký máš?

Na salvě bind nemáš, nebo nevidím? CDčka máš v macru, nebo je mačkáš po jednom?

Ohledně paladina nemám moc co říct, točím kulový, na to jsou tu jiní :D

Zatím neutral/test raid
Upravil/a Kimcong dne 16-07-2019 08:34

Nathadan
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-07-2019 11:08

Člen

Main char: Nathadan

Příspěvek: 211
Založený: 31.01.13

Pěkná přihláška, pěkný UI... Jak psal Kim, nemáš vůbec bindy na salvu a hopko, což je určitě nutný změnit - nejlépe rovnou udělat nějaký mouseover macro. To samé s Freedomkou, mít to nabindovaný na 7 mi nepřijde uplně cool, pokud teda netrénuješ na nějakou klavírní soutěž. Zvažoval bych určitě i mouseover macro na lohko pokud nemáš.

Pokud opravíš zmiňované nedostatky, byl bych pro TEST RAID a tam už se ukáže.
Upravil/a Nathadan dne 16-07-2019 11:12
[img]http://www.wowtcgvault.com/images/cards/medium/FOO/Nathadan.jpg[/img] is not a valid Image.

Brebta
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-07-2019 11:57
Člen

Main char:

Příspěvek: 4
Založený: 15.05.19

PRO

Ysi
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-07-2019 14:12

Člen

Main char: Ysi

Příspěvek: 67
Založený: 08.06.18

Adekvátní Paladin, přihlášce nemůžu nic vytknout.

Paladin z hoodu ti dává také malé PRO
Upravil/a Ysi dne 16-07-2019 14:27

Pahreba
#6 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-07-2019 14:13
Člen

Main char:

Příspěvek: 8
Založený: 28.05.19

V scruboch sme odchodili 25m snim nepatril medzi failerov.
Do uzsej 10m sa uz nezmestil.

Urcite sa ta to niekto opyta - PreEquip pouzivas pred pullom?
Socka neguje 30% dmg nie 40% up to 100% max HP.

Pekna prihlaska - Testik

Gorrdy
#7 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-07-2019 15:48
Člen

Main char:

Kimcong napsal:
Pěkná přihláška, pěkné ui, dps celkem průměr, ale lepší parta lepší dps.

Offspec nějaký máš?

Na salvě bind nemáš, nebo nevidím? CDčka máš v macru, nebo je mačkáš po jednom?

Ohledně paladina nemám moc co říct, točím kulový, na to jsou tu jiní :D

Zatím neutral/test raid

Ano mám v offu tanka asi 397... Ale nikdy jsem nemel sanci Dska tankovat..celkove jsem vzdy hral jen dps na Paladinovi ale myslim si ze s trochou pomoci bych zvladnul utankovat i Dska, budu rad kdyz by mi s tim nekdo pomohl. :)

Ano CDčka mam v macru(je to na screenu pod ikonou gurtalaku:D)

Gorrdy
#8 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-07-2019 16:02
Člen

Main char:

Nathadan napsal:
Pěkná přihláška, pěkný UI... Jak psal Kim, nemáš vůbec bindy na salvu a hopko, což je určitě nutný změnit - nejlépe rovnou udělat nějaký mouseover macro. To samé s Freedomkou, mít to nabindovaný na 7 mi nepřijde uplně cool, pokud teda netrénuješ na nějakou klavírní soutěž. Zvažoval bych určitě i mouseover macro na lohko pokud nemáš.

Pokud opravíš zmiňované nedostatky, byl bych pro TEST RAID a tam už se ukáže.

No přiznávám ze salvu klikam myši :o jelikož jsem ji nikdy pořádně nepotřeboval jen ve výjimečných situacích... Ale urcite to nejak vymyslím a nabinduju...:)

Hopko mam nabidndovane na myši.. :)

A na ten freedom jsem takhle zvyklej ale urcite popřemýšlím nadtim ze bych si ho dal na pohodlnější místo.. :D

Gorrdy
#9 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-07-2019 16:05
Člen

Main char:

Pahreba napsal:
V scruboch sme odchodili 25m snim nepatril medzi failerov.
Do uzsej 10m sa uz nezmestil.

Urcite sa ta to niekto opyta - PreEquip pouzivas pred pullom?
Socka neguje 30% dmg nie 40% up to 100% max HP.

Pekna prihlaska - Testik

O pregearu vím... Ale popravde ho nepoužívám, tak snad to nebude takovej průser...
Ale kdyz mi to zvedne dpsko tak si ho samozrejme sezenu... Co bych pro Damage neudělal :D

Salve
#10 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-07-2019 16:40

Administrátor

Main char: Salvery

Příspěvek: 72
Založený: 09.06.18

"Pekné UI" a jedinú auru čo trackuje je Inquisition, doplniť aspoň tie cdčka a procy.
Doplniť bindy, arcane torrent a buffy.
Dps OK.
Test raid

nab
#11 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-07-2019 18:12

Člen

Main char:

Příspěvek: 26
Založený: 19.01.19

V pohode člověk.
Byl s nama už 8hc a až na madness, kterou ale nemá nachozenou, bez problému.
PRO/TEST

Madsblood
#12 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-07-2019 22:41
Člen

Main char:

Příspěvek: 17
Založený: 14.10.18

Ako povedal salve - doplniť niektoré bindy alebo aj nejakú tú auru :D .. Inak sa mi zdá všetko v norme takže pro/test

sen
#13 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-07-2019 23:44

Člen

Main char: nevim bracho

Příspěvek: 35
Založený: 13.02.19

Přidej nějaký aury na CDčka a tak.
Zajímalo by mě, jestli při Freedomce (Hagara) běháš do kruhu, nebo zůstáváš pod shardem?
Arcane torrent klikáš myší?

Treckis
#14 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-07-2019 00:01

Člen

Main char: Treckis

Příspěvek: 22
Založený: 30.06.18

Pěkná přihláška, vypadá že máš fakt zájem a dal sis práci s tím zkopírovat přihlášku od Ysiho. http://exodus.qakk.net/forum/viewthre...ad_id=2138
Takovej přístup mi příjde supr a dávám Proti

Fixi
#15 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-07-2019 00:44

Člen

Main char: Drol

Příspěvek: 127
Založený: 26.05.17

Je hele Ysiho přihláška :D #dáš mi opsat ukol #trošku to změň ať to nikdo nepozná. Buď té dobroty a dej si praci napsat přihlášku vlastní. Všichni co tu jsou si tu práci museli dát. Jinak Proti
Reinkarnačku a hymnu na CD

Salve
#16 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-07-2019 06:09

Administrátor

Main char: Salvery

Příspěvek: 72

Ysi napsal:
Adekvátní Paladin, přihlášce nemůžu nic vytknout.

Paladin z hoodu ti dává také malé PRO

media1.tenor.com/images/34e9e3c7322875824411f10c7938e7e7/tenor.gif

Ysi
#17 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-07-2019 11:15

Člen

Main char: Ysi

Příspěvek: 67
Založený: 08.06.18

Však je to moje přihláška, dokonalost samá, rád si pochválím svoji 15 minutovou práci :troll:

Teď k věci, chtěl jsem mu poradit ohledně Paladina apod., ale nečekal jsem, že prostě veme moji přihlášku, kterou dostal od někoho jako černé na bílem ve Worldu a prostě dá CTRL-C, CTRL-V a upraví si jen osobní věci dole a zbytek nechá netknutej. Paladin je to možná průměrnej a hodící se, ale to s tou přihláškou mě trochu zklamal, ale na druhou stranu ho chápu, že opravdu do guildy chce a prostě si nevěděl rady tak to obšlehl, co už :)
Upravil/a Ysi dne 17-07-2019 11:21

Druvalen
#18 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-07-2019 14:03
Administrátor

Main char: Druvalen

Příspěvek: 35
Založený: 25.11.18

Vzhledem k tomu, že je příhláška "malinko" inspirovaná se mi moc nechce přemýšlet zda k nám do guildy někdy zapadneš. (ať už z ohledu dmg, znalosti taktik nebo jiných věcí)
Osobně PROTI, pokud by to ovšem většině něvadilo, nějak to přejdu.

hubino
#19 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-07-2019 18:20

Člen

Main char: Hubyn

Příspěvek: 100

Když už si vezmeš věci z nějaké přihlášky, tak to kurva aspon změň. Tohle je joke
PROTI
i.imgur.com/mYOpLfu.png

Gorrdy
#20 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-07-2019 19:15
Člen

Main char:

Beru na vedomi to ze jsem to mohl vic promyslel a napsat to v jine formě, jelikoz mi to sedelo ve většině pripadu k tomu tak jak bych napsal ja sám
... Jen me trosku mrzi nebo spíše štve ze nekdo napise zpravu behet 30 sec ze ctrl c+ctrl v a hotovo....:( Popravdě jsem to psal cele ručně. Mozna to budete brat jako vymluvu ale ja si stojim za svým... Jelikoz jsem nadtim strávil hodne času.. Jak to vezmete nechám na vás :)

Přejít na fórum: