Wanted
 Druid High
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest High
 Rogue Closed
 Shaman Medium
 Warlock Closed
 Warrior Closed
 Paladin Medium
 DK High

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 556
-> Nejnovější člen: Gorrdy
-> Na dovolene: 5
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
Bastagodx-Shadow Priest
Bastagram
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-07-2019 16:45

Člen

Main char: Bastafix

Příspěvek: 10
Založený: 31.05.19

Nick: Bastagodx
Class a Spec : Shadow Priest (Troll)
Item level v PVE: 403+-
Odkaz Na Armory: http://armory.twinstar.cz/character-s...=Bastagodx
Odkaz na Boskills main postavy: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?ch...alm=Apollo

Rotace / priority spelů + využiti cd

Na většině bosu začinám rotaci tak. Prepotka--prekást VT--mind fly na 5 stacku Dark evangelismu,dalé popnu křídla,fienda--Mind blast--4-5 x Mind spike--Mind blast--3-4 Mind spike---Mind Blast ,přitom treckuju time shadow fienda a sekundu před jeho koncem otevirám klasickou rotaci tím že dám mind fly na stack Evangelismu a pokud je volny CD na mind blast kástim jej s aplikovánim painy a dal VT-Devouring---mind fly--Mind blast na CD
Při multi dotu se snažim na dva a vice targety aplikovat dotky kástem VT a painy a sledovat jejich time pomoci tidy plates a obnovovat je a najit spravny dps place tak abych na ty targety měl range
Cd jako fiend a křídla pouštim většinou na open,kde neni BL na open, pouštim snima i troll racialku,potom když mám znovu CD na fienda a jede se single target tak znovu otevirám Mind spike burst stim že než popnu ,refresnu empowered, stacknu dark evangelism a odpálim fienda
když je trovna multiu target tak nadotkuji okolni targety a odpálím fienda a jedu klasickou rotačku
druhou potku si štěřim do exe fáze kde SWD použivám tak že před jednim SWD Dám Mind fly nebo Mind Blast a na ten druhy taky předkástim spel abych neplejtval global.

Theorycraft:
tak hlavni věc pro mě mit ze spiritu 17% hit capu
Haste cap mám takovy že bez intentu reforguju pomoci Reforge litu haste na 2737
a s intentem na 2284
zbylé reforge tlačim převážně do mastery

Gemuji převážně Intel gemy,pulené použivám intel-mastery

Dotky,Cdčka,atd treckuji pomoc weak aur,dřive jsem nepoužival nameplates a byla to velká chyba
Takže dotky aplikuju tak že většinou začinám kástem Mind blastu aplikací painy dál VT a Devouring,při obnovovaní dotek nechávám VT na posledni sekundu pak jej obnovim to samé devouring,priorita je pro mě však mind blast na cd abych měl neustalé procly Empowered, často jsem v tomhle chyboval a nechal to padat ,ted už si dávám pozor
přiklad aoe dmge na Yorsahj HC ,když přijdou adky aplikuju na 3 targety pain a zbytek přes bose mind searuji vtěinou už jsou ted dpska takové že se nevyplati ani to painovat a rovnou jen searovat.
jinak talenty a glyphy něak neměnim myslim, že to neni potřeba konkretně za shadow priesta v dskách.

Vyjmenuj své zkušenosti se speciálními úlohami v raidu - např.vybírání stompů/ shárdů, Zon ozz mezi fáze, Hagara lightning fáze, vybírání Hour of Twilight, vybírání plošek u Warmastra.....:

vyceměně všude jsem schopny něco soaknout pomoci dispersky dle situace
suportovat hymnou,jak na HP tak na manu
Leapovat
pokud neni disco priest v raidu tak si před vztoupenim do plošek nebo v black gorathu dávám pwsko
Na spině jsem schopny rušit stuny leapovat tanka nebo kohokoliv
Na madnes jsem schopny Soakovat druhy impale pomoci dispersky a zrušenim disperze cancel aurou s okamžitym pokračovánim v dps

Jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu (samostatná a rychlá reakce na nečekané situace v raidu atd.):
já si myslim, že v pohodě reaguju rychle a pořádně

Screen UI v raidu (alespoň z BH, zajímá nás UI v combatu, dps si najdeme na bosskills):
https://ctrlv.cz/JgQH

FPS a rychlost internetového připojení:
60 fps nikdy žádny problém

Vyhovuje ti Raid Time Pátek, Sobota, Neděle 17:30 - 21:30:
Ano vyhovuje přes tyden směnuji takže ne pokažde jsem rdy

Četl jsi a bereš na vědomí TOTO? :
Ano beru

Předchozí Guilda a důvod odchodu:
Limited edition-Neaktivita

Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování:
s Wow jsem začinal asi před 6ti lety na serveru ICe wow na cata jako prvni jsem expil shadow priesta
Posledni dobu jsem měl stalou grupu a progresoval sni spinu HC,nyni už nepokračujeme

Co od nás očekáváš:
tak kvalitni a rychlé raidy,něco se přiučit a něakou tu zabavu a odreagování se :)

Co nám můžeš nabídnout:
Mužu vám nabidnout spolehlivost dochvilnost :)
Pak mám schopneho feral druida 403 ILVL http://armory.twinstar.cz/character-s...sstagramek
a uvažuji o koupi dalšiho shadow priesta

Kdo ti doporučil Exodus:
tak mám tam pár lidi se kteryma jsem dřive raidoval
a jednou jsem sváma byl osmičku a bylo celkem fajn jen mi haproval comp trošku

Něco málo o tobě:
Jmenuju se Filip, je mi 26 let pracuju jako maschinefuhrer v Nemecku, miluju adrenalin,zabavu,holky a párty
Už jednou jsem přihlášku psal doufám že už jsem se ze svych chyb poučil a ted vim co jsem dělal zle :)
Upravil/a Bastagram dne 10-07-2019 19:25

hubino
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-07-2019 19:08

Člen

Main char: Hubyn

Příspěvek: 92
Založený: 09.06.18

Bastagram napsal:
Prepotka--prekást VT--mind fly

SW: Pain po VT nic :o.
mind blast kástim jej s aplikovánim painy a dal VT-Devouring

Dáváš dotky bez stacků Evangelismu po burstu :o.
-------------------------

Tu osmičku, co jsi s námi byl, ani nezmiňuj. Za to bys měl ještě zaplatit.
Pořád to neni olrajt
i.imgur.com/mYOpLfu.png

Bastagram
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-07-2019 19:24

Člen

hubino napsal:
Bastagram napsal:
Prepotka--prekást VT--mind fly

SW: Pain po VT nic :o.
mind blast kástim jej s aplikovánim painy a dal VT-Devouring

Dáváš dotky bez stacků Evangelismu po burstu :o.
-------------------------

Tu osmičku, co jsi s námi byl, ani nezmiňuj. Za to bys měl ještě zaplatit.
Pořád to neni olrajt

No tam na ten Open je nesmysl zajebat dalši global painou btw dává se tam jen VT
nedávám koukám že mi to tam chybi :/

hubino
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-07-2019 21:18

Člen

Main char: Hubyn

Příspěvek: 92
Založený: 09.06.18

[b]Bastagram napsal:

No tam na ten Open je nesmysl zajebat dalši global painou btw dává se tam jen VT
nedávám koukám že mi to tam chybi :/

Jakej global? Precast VT a na 0s (na pull) SW: Pain. Nic nezajebes. Mind Flaye musis dat stejne 2.
i.imgur.com/mYOpLfu.png

Convix
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-07-2019 19:59

Administrátor

Main char: Convix

Příspěvek: 104
Založený: 09.03.14

Ten Open napsanej hezky, ale jestli to zahraješ správně ? Buh ví... A dmg je promin ale low prostě... máš cca o 6 ilvlu víc než muj shadow co mám v offu a máme skoro stejný dmg stím, že ho mám stabilnejší a to nemám ani 4 set. A pokud má stejný dps bez 4 setu na bosovi jako je Hagara, tak je třeba se zamyslet kde děláš chybu. PROTI

Bastagram
#6 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-07-2019 12:23

Člen

Convix napsal:
Ten Open napsanej hezky, ale jestli to zahraješ správně ? Buh ví... A dmg je promin ale low prostě... máš cca o 6 ilvlu víc než muj shadow co mám v offu a máme skoro stejný dmg stím, že ho mám stabilnejší a to nemám ani 4 set. A pokud má stejný dps bez 4 setu na bosovi jako je Hagara, tak je třeba se zamyslet kde děláš chybu. PROTI

No už to tak hraju a bohužel nemám kdy a skym udělat normalni boskilly
nemám stalou partu a s worldem se potočit něak extra nedá když to tam každy druhy sere :/

Morvuud
#7 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-07-2019 16:01

Administrátor

Main char: Mordoom

Příspěvek: 263
Založený: 02.01.17

je to špatné, v raidu jsem tě neviděl, ale to dps opravdu není nic moc. Zkoušel jsi mít haste jen na VP cap a zbytek mastery? Zkus strávit nějaký čas na dummy a otestovat různé varianty rotace, openu, uvidíš že to pomůže..

zatím PROTI

Přejít na fórum: