Wanted
 Druid High
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest High
 Rogue Closed
 Shaman Medium
 Warlock Closed
 Warrior Closed
 Paladin Medium
 DK High

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 556
-> Nejnovější člen: Gorrdy
-> Na dovolene: 5
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
Phillis resto/ele shaman
Phill
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 09-07-2019 19:27
Člen

Main char:

Příspěvek: 2
Založený: 09.07.19

Nick: Phillis
Class a Spec: Resto sham
Item level v PVE: 406 +-
Odkaz na Armory (potřeba odlognout v PvE gearu):
http://armory.twinstar.cz/character-s...cn=phillis
Odkaz na Bosskills main postavy:
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?ch...alm=Apollo

Rotace / priority spellů + využití CD:
Když raid dostává bomby a rotace shock → rain → LB → LB ho neudrží.
V tom případě na single používám „rotaci“ riptide → GHW → GHW → free global dle potřeby (water shield, earth shield etc.), ale samo že se nesnažím overhealovat a taky trochu rád využiji svoji masterku takže to proložím LB pokud není nikdo na low…

Na AoE házím rain (s Focused Insight) → rozhazuji riptide → dávám GHW když má někdo low hp → občas hodím i chain přes končící riptide (když nemám tidal waves) mezitím refreshuji rainu (opět házím před tím shock, který házím ještě když běží CD na rainu… nejlíp global před rainou)

Samozřejmě házím v mezičase LB atd.

Před combatem a během pullu často házím rainu na dohealování, udržování extra hp, a pak nějaké ty procy jako je Ancestral nebo earthliving… supr věc na stompy/shrapnely atd.

Tohle je jen nástin. Je neskutečně těžké napsat nějakou rotaci, protože se healování odvíjí od dmg taken, encouterech a nevím čeho všeho…

CD:

Mana tide házím, když je čas a nic nebolí/nepotřebuji healing stream totem takže jsem to házel např. na začátku platform etc. (ano vím o set bonusu ale kdo by chtěl přijít v situacích, kdy by se ten bonus hodil o stream totem)

Linka většinou po domluvě s ostatními… (cauterize, černá fáze,roll atd.)

Grace tady jsem nováček… jelikož jsem na setovky neměl štěstí tak jsem s grace odhealoval snad jen jedno/dvě ID (než se nám rozpadla groupa) takže toto házím podle srdíčka… na madness většinou do Cataclysmu jednak na manu a jednak na healing. (Myslím že to vycházelo i že na open a pak cataclysmy, ale to tak vycházelo ještě s aurou...)

NS – lejko

Theorycraft (neodfláknout):
Vzhledem k naší „farmě“ jsem si dovolil jet build, který mám na sobě tedy spirit (hit cap jsem měl ze stack. trinketu) do mastery/haste. Myslím, že jsem s tím healoval poslední dvě madnessky a bylo to ok.
Resurgence jsem nejel proto, že jsem na žádné platformě nevykapal na manu a na začátku každé platformy jsem se doboltoval do 100%… takže ta mana z resurgence byla „zbytečná“. Často jsem se doboltoval už při cataclysmu díky spiritwalkeru.
Concussion jedu oproti Convectionu jednak kvůli dps ale i maně… pokud se nepletu tak LB stojí 1406 many tedy to je 140 many na jeden LB (díky Convection) a s buffuma/debuffama mi (bez Concussion, (podle Dr.Damage)) hituje za 14386 (avg. total) s Conc. Za 14950 (rozdíl 564) tedy to je nějakých 225 many na LB tedy podle mě to je o 85 many výhodnější (s cataclysmem, int procy, kalecem, zonem to bude víc) . Ale samozřejmě s horším eq je Convection lepší.
Co se týče ostatních spellů tak shock už sám o sobě vrátí 75% svého mana costu (takže proč ho řešit), a ten kdo šetří manu nebude házet LvB/fire novu a jiné srandy.

Ještě bych hodit jeden point z Blessingu do Conc. či Resurg. protože je talent, který člověk né vždy využije, ale zatím jsem si ho tam nechal jen tak pro jistotu...

Glyphy jsem měnil skoro všude. Talenty jsem měl na 6hc, spine a pak na madness. A vlastně se to hlavně celé točilo kolem dispellu… 1/3/0 (body v dispellu). Měnil jsem toho hodně… nemá cenu rozepisovat (jako můžu ale byla by to hodně dlouhá přihláška).

Mohl bych rozepsat i ostatní talenty (například hodně shamanů nejede Totemic Focus), ale to bych pomalu mohl psát i jak funguje healing rain.

Vyjmenuj své zkušenosti se speciálními úlohami v raidu - např.vybírání stompů/ shárdů, Zon ozz mezi fáze, Hagara lightning fáze, vybírání Hour of Twilight, vybírání plošek u Warmastra.....:
Vše znám, až na pár maličkostí jelikož jsem byl off heal tak jsem nehealoval morchocka na kupě a zona na dva a černou u zona jsme hráli trošku jinak (byli jsme kromě tří lidí (když jsme to ještě chodili na tři healery) na kupě, tam jsem hodil linku a healoval jsem retri na oku a dva lidi venku… ale jelikož byla většina raidu pod cd a AoE (rain etc) tak nevím jak to bude vypadat až budu healovat tři sám (či jak to jedete). Jen poznámka kdybych wipnul zona :D. Ale to se snad nestane…
Spine mám oddispelovanou.
Co se týče madness tak ji mám zatím jen odhealovanou, ale zvládal jsem tam snad vše od overheal parasita po nějaké to poplošněníčko fire novou (earthbind kdyby chyběl slow)

Jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu (samostatná a rychlá reakce na nečekané situace v raidu atd.):
Snad dobrýýý.

Screen UI v raidu (alespoň z BH, zajímá nás UI v combatu, dps si najdeme na bosskills):
https://ctrlv.cz/ZQef

FPS a rychlost internetového připojení:
60 fps. Net podle ročního období… Ale většinou kolem 20ms občas trošku latence.

Vyhovuje ti Raid Time Pátek, Sobota, Neděle 17:30 - 21:30:

ANO!

Četl jsi a bereš na vědomí TOTO? (jedná se o odkaz, ne o Raid Time!):
Ano

Předchozí Guilda a důvod odchodu:
Knights of Vengeance - raidoval jsem s nimi od botka až po progress madness hc (s menší pauzou v UR), bohužel momentálně přestala většina guildy hrát a je tudíž problém složit i jeden raid

Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování:
12 let a 12 let (+-), ale nějak „pořádně“ jsem začal hrát až na catě na twinu, wotlk/tbc (ať to byl jakýkoliv server) jsem si pomalu neuměl pořádně přeložit a mačkal jsem co se mi řeklo takže… ale progressoval jsem raidy, i když jsem neřešil, co mačkám.

Co od nás očekáváš:
Nějaký ten raid s Bayem.

Co nám můžeš nabídnout:

Obstojného shamana a nahrávky ozrateho bayesa

Kdo ti doporučil Exodus:
Bayes.

Něco málo o tobě (věk, škola/ práce, zájmy, apod.):
Je mi 21 let, chodím na IT výšku. Zájmy kromě wowka byl sport, ale od října jsem rád, že žiju takže… ale zajdu i na pivo / festivaly / koncerty atd. prostě normálka.
Upravil/a Phill dne 09-07-2019 20:57

Bayes
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 09-07-2019 19:36
Člen

Main char: Bayes

Příspěvek: 56
Založený: 27.08.17

PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO

Treckis
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 09-07-2019 20:43

Člen

Main char: Treckis

Příspěvek: 16
Založený: 30.06.18

Resto shamanovi nerozumim, to zhodnotí Hubyn. Ale za pěknou přihlášku a effort bych dal nějakej testík

Kolajik
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 09-07-2019 21:08

Člen

Main char: Kolajik

Příspěvek: 82
Založený: 27.05.17

Test raid (spíše PRO) s nalitým Fixou a Lyskou ve špatné náladě. Někdy v jednu v noci by to byla ideálka. Jedině tak se dá otestovat pravý potenciál healera :D

Co se týče elečka, tam to trošku pokulhává, ale je to přece jenom tvůj offspec, takže asi pochopitelné :)

Pete
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-07-2019 09:55

Člen

Main char: Pete

Příspěvek: 26
Založený: 04.06.17

Přihláška pěkná, talenty bych možná zvolil jinak, ale resto zvládáš takže np. Líbí se mi tvé UI :D

Jsem Pro / Test
"Never stay on the warlock portal."

hubino
#6 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-07-2019 18:39

Člen

Main char: Hubyn

Příspěvek: 92
Založený: 09.06.18

Neboj se mě zeptat na dotazy ohledně této classy, máš zde mezery.
Jakožto resto shaman main jsem PRO, abych ti s tim mohl pomoci.
Upravil/a hubino dne 10-07-2019 19:08
i.imgur.com/mYOpLfu.png

Phill
#7 Vytisknout diskuzi
Přidané 11-07-2019 00:47
Člen

Main char:

Příspěvek: 2
Založený: 09.07.19

Treckis napsal:
Resto shamanovi nerozumim, to zhodnotí Hubyn. Ale za pěknou přihlášku a effort bych dal nějakej testík

Díky ;)

Kolajik napsal:
Test raid (spíše PRO) s nalitým Fixou a Lyskou ve špatné náladě. Někdy v jednu v noci by to byla ideálka. Jedině tak se dá otestovat pravý potenciál healera :D

Co se týče elečka, tam to trošku pokulhává, ale je to přece jenom tvůj offspec, takže asi pochopitelné :)

Díky, za mě to moc pochopitelné není :( S elečkem jsem toho zabil až až. Ale... nebudu se vyjadřovat, protože bych brečel :D

Pete napsal:
Přihláška pěkná, talenty bych možná zvolil jinak, ale resto zvládáš takže np. Líbí se mi tvé UI :D

Jsem Pro / Test

Díky, legion elvui je top ;) Ale bral bych update na BfA elvui, nameplaty...... :(
Ty talenty... ono je to hodně (podle mě) diskutabilní. Jen DSka jsem snad odhealoval s pěti různými buildy (pokud počítám ty dispelly tak ještě víc) a i tak úplně nevím s čím budu healovat v bisu. :( Rád bych healoval s něčím podobným s čím jsem healoval pár posledních FLek (Flametongue weapon, Call of Flame etc.) :troll: :D

hubino napsal:

Díky, myslím, že tvojí nabídku využiji celkem brzy, protože ten poslední zonoz... ach... člověk dva měsíce nehraje, přijde bugnutá kulička na zonovi, healování na ranged, rangedka 40y od bosse (takže rip shocky a LB ), než se člověk rozkouká tak je černá, položí solo linku jen tak pro tanka, všichni out of range... jo byla to sranda :D (a poslední černou ani nemělo cenu healovat, protože tranq s bunkrem je strašný overkill...)
A na killu jsem měl cd na mentála takže po tom všem nemám ani dps :( Brečíííím :D
Upravil/a Phill dne 11-07-2019 01:03

Druvalen
#8 Vytisknout diskuzi
Přidané 11-07-2019 01:23
Administrátor

Main char: Druvalen

Příspěvek: 35
Založený: 25.11.18

Test raid

nab
#9 Vytisknout diskuzi
Přidané 11-07-2019 12:19

Člen

Main char:

Příspěvek: 21
Založený: 19.01.19

TEST RAID

Ysi
#10 Vytisknout diskuzi
Přidané 11-07-2019 12:23

Člen

Main char: Ysio

Příspěvek: 60
Založený: 08.06.18

Pro nahrávky s ozratym Bayesem udelam cokoliv :D

Fixi
#11 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-07-2019 17:29

Člen

Main char: Drol

Příspěvek: 124
Založený: 26.05.17

pro
Reinkarnačku a hymnu na CD

Convix
#12 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-07-2019 19:47

Administrátor

Main char: Convix

Příspěvek: 104
Založený: 09.03.14

Hm m... switchujes něják trinkety nebo hraješ všude mortalitku ? Shamana si mužes hodně přizpůsobit takže, podme TEST RAID.

Sleephealer
#13 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-07-2019 09:28

Člen

Main char: Sleephealerr

Příspěvek: 82
Založený: 03.12.16

hele asi jediný, vyměnil bych ty setové ruce z resta za setové ruce z ele, PRO

Treckis
#14 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-07-2019 10:25

Člen

Main char: Treckis

Příspěvek: 16
Založený: 30.06.18

Po shitfest test raidu Pro

nab
#15 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-07-2019 21:44

Člen

Main char:

Příspěvek: 21
Založený: 19.01.19

Po test raide PRO

Micinak
#16 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-07-2019 19:58
Člen

Main char: Micinak

Příspěvek: 74
Založený: 27.10.17

hubino napsal:

Xd

Pro
tss.pkajan.eu/signatures/Micinak_Artemis.png

Přejít na fórum: