Wanted
 Druid High
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest High
 Rogue Closed
 Shaman Medium
 Warlock Closed
 Warrior Closed
 Paladin Medium
 DK High

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 563
-> Nejnovější člen: Redeyes
-> Na dovolene: 7
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
PŘIJAT- Yxunomei - Arms/Prot warrior
Yxunomei
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-07-2019 00:58
Člen

Main char: Yxunomei

Příspěvek: 7
Založený: 02.07.19

Nick: Yxunomei
Class a Spec: Warrior Arms/prot
Item level v PVE: 407 arms / 404 prot
Odkaz na Armory : http://armory.twinstar.cz/character-...=Yxunomei
Odkaz na Bosskills main postavy: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?c...lm=Apollo

Rotace / priority spellů + využití CD:
Warrior je o primárně o třech věcech

1) Štěstí (jako všechny classy… uptime Enrage, utime Colossus Smashe, proc Sudden Death, Battle Trance, crit chance a hlavně Gurthalak…)

2) Mortal Strike na CD (Je to jako valčík na tři doby. MS, 2, 3, MS, 2, 3, přičemž dvojku a trojku reprezentují ability podle priorit, které vyobrazím níž)

3) Movement (Sweeping Strikes) a znalost bossfightu (Kdy, kde, jaký CD zapínat, což je to dost těžké odhadnout s nestálou skupinou, pokud není warrior věštec anebo už párkrát na bosovi s onou groupou už newipnul. Základní otázky, které si v takovém případě warrior pokládá: Bude mít fight víc jak 5 minut? Použiju Recklessness i na začítku, ať dojde na execute fáze. Kolikrát mi vyjdou hlavní cd ve fightu, když je potřebuju je načasovat do execute fáze?)

Priority abilit se liší situaci od situace. Základní otázky, které warrior řeší je to, jestli ve fightu dostává dmg nebo ne. Pokud ano, tak jestli to je nárazové nebo konstantní (využití Berserker Rage v době, kdy dostává dmg, aby maximalizoval income rage + což je dobré spojit s Inner Rage).

V Dragon Soulu problém s rage není, protože warrior zde dostává docela dobré kapky, což je dobře, protože mu to obecně promíjí mnohem více chyb než ve Firelandech. V T12 raidu se spamování heroic strike nevyplatilo, tedy spíš bych řekl, že bylo vyloženě kontraproduktivní, ale s novým 2p T13 bonusem se Heroic Strike stává hlavní burst abilitou v kombinaci s Colossus Smashem, Inner Rage a odpálenými cd (ork racialka, Eng rukavice nebo odpalující trinket za valory na Spine).

STANCE DANCING: znamená využívat bonusu, který nám nabízí Berserker Stance, ale zároveň u krásně hitujícího Overpoveru, který může warrior, tedy alespoň ten můj, použít jen v Battle Stance

MS -> Berserker Stance
CS -> Berserker Stance
Slam -> Berserker Stance
Execute -> Berserker Stance.
OP -> Battle Stance

Dost často se potkávám s chybou, že si lidi makrují i Heroic Strike a připravují se dost často o free HS a spoustu rage + Stance mají svůj vlastní GCD.

PRIORITY:
- Mortal Strike (na CD – což v praxi znamená 0,5 sec počkat a nenechat se zlákat zdánlivě volným oknem; může procnout 4p T13 bonus, což neurazí. Stackuje to Slaughter debuff, který chcem rozhodně trackovat a hýčkat si)
> Colossus smash (na cd, nepřekrývat, dávat pozor na proc 4p T13, protože štěstí tohoto procu nejspíš spravuje všem známý Dr. Murhpy… Procne vždy do právě daného CS)
> Overpower (s tím, že reálný cap rage při stance dance je 75, na což lidi dost často zapomínají a zahazují rage velkými rozmachy za sebe)
> Slam / Heroic Strike (s procem Battle Trance, ale POZOR, pokud procne Battle Trance a CS není na CD a není ani na targetu, tak podle hladiny rage si šetřím HS do CS)

OPEN:
Shout -> prepot -> charge (pokud nepotřebuju leap minutu po pullu můžu to spojit do jednoho -> i rage gain i free dmg; někdo to šetří do CS, ale to mi připadá už fakt ujeté) -> MS … následně podle priorit...

Cooldowns:
Deadly Calm na open na nastackování Slaughter buffu a na nastackování rage, abychom mohli popnout další cd ->
Inner Rage společně s pop trinkety nebo jinými bonusy (Eng rukavice, Ork racialka), případně s Recklessness (je fajn všechno popnout společně ve chvíli, kdy na targetu bude Colossus Smash, protože 100% armor debuf v hlavním burstu je důležitý af).
Sweeping strikes se v DS překvapivě hodí, je to hodně mocný CD, hlavně, když je spojený s burstem v Inner Rage (Zonnos, Warmaster, Yorsahj, Spine, Madness). Málokdo ví, že SS kopírují i dmg z Heroic Leapu, což se dá využít v burstu na addky (Madness) -> HL+SS+BL+ /startattack macro
Bladestorm -> mocný aoe cd, používaný nad 3addy+. Krom BS a SS Arms warrior nemá efektivní možnost aoe, pokud nemá spec vyloženě na rozhazování rendu.

EXECUTE:
Existuje dost execute rotací, přičemž mě se za poslední roky nejvíc osvědčila tato
Colossus Smash > Execute (nad 30 rage) > Mortal Strike (když padá Slaughter buff) > Execute (pod 30 rage -> přepočet rage/dmg je stále dost skvělý)
Někdy okolo 22 % hp bose zapínám DC (+ potku), abych si nastackoval rage, od 20% se řídím Execute rotací nahoře + spamuju volné Heroic Striky (jako vždy při DC, jelikož nemají GCD), následuje recklessness + Eng rukavic + Ork racialka, nejlepší by bylo, kdyby do toho procnul i Creche, ale to je tak trochu vlhký sen.

PREGEAR:
Pro ty správné tryhard tvrdé chlapce existuje i možnost využít 2p T12 setu na preshout (dmg boost na 12sec), jen mi trvalo asi 2 pully, když jsem tryhardil, že si trinkety mění místo, takže rip Creche na open. Ale je to méně otravné, než pre-Vendeta u rouge.

Theorycraft:

Reforge:
Hit (8%) > Exp (26) > Crit > Mastery (+ šance na Gurthalak proc) > Haste (malé value)
Tři typy talentů: Normální (se stunem), Spine (s healing bonusem), Madness (Piercing Howl – pro zichr na zpomalování, Blood and Thunder)
Glyphy:
Prime: Mortal Strike, Overpower, Slam/Bladestorm (na Yorsahovi vychází bs na všechny fáze, na Betyně na každý seskok k pavoukům)
Major: Sweeping Strikes, Colossus Smash, Heroic Throw (pomáhají v stackování Sunder Armor anebo zachraňují 3 stacky, kdyby z nějakého důvodu padaly)
Minor: Command, Battle, Berserker Rage

Vyjmenuj své zkušenosti se speciálními úlohami v raidu:
Hašení u Ragnarose, vybírání u Betyny, točení nohou u Ryolitha, nadávání lidem za předání debufů u Balerocka, soak stompů současně s běháním na shardy, soak u Ultraxe, vybírání plošek u Warmastera, běhání s adkama na hc Spine. Dál mě nic dalšího nenapadá, pokud se tedy dívám jenom dvě season zpátky.

Jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu:
Byly doby, kdy jsem nebyl zrovna neostřejší pastelkou, ale úspěšně můžu tvrdit, že jsem se zocelil a reaguju dostatečně rychle. Třeba nečumím na padající plošku (Warmaster) jako vycpaný mravenečník, dokonce do ní ani jen tak bez deffek nevběhnu, ale dokonce si deffku předtím i odpálím. Každopádně nejhůře reaguju na situace, když to někomu padne na posledním liftu (protože hraje na paralelně spojených topinkovačích) …

Screen UI:
https://ibb.co/q1DWcBN

FPS a rychlost internetového připojení: cap na 60fps (nestalo se, že by mi to někdy, krom loading screenu, droplo níž), 60ms ping

Vyhovuje ti Raid Time Pátek, Sobota, Neděle 17:30 - 21:30: Ano, jenom se musím čas od času ukázat doma rodičům, aby věděli, že stále ještě mají syna, což zvládám obvykle tak jednou za měsíc a právě o víkendech.

Četl jsi a bereš na vědomí TOTO? : Ano.

Předchozí Guilda a důvod odchodu:

Discontent (kdysi dávno na hordě – rozpad raid groupy)
Alternative (Objevil jsem se tam tak max dva měsíce před její smrtí. Já si zkrátka umím vybrat čas, kdy znovu začít hrát.)
Gloria Victoria (rozpad raid groupy po sloučení s Remember Me)
Underrated (taky jsem se tam objevil ve chvíli, kdy guildě tikalo za pět dvanáct)

Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování: S přerušením bych řekl kolem 4 let warriora, rogue od wotlk, healery až poslední 4 měsíce, to samé platí i o tancích.

Co od nás očekáváš:
Trochu té správné hráčské inteligence, ať nemám pocit, že když jsem v raidu, tak mi vyteče mozek ušima a oči vykutálejí z důlků při pohledu na ty hrozivé geary (uhdk gemujícího haste) /reforge/talenty…

Co nám můžeš nabídnout:
Hlásím se za svého maina, ale předpokládám, že za warriora se stejně nikde pravidelně nedostanu, takže mohu nabídnout ještě dobře zvládnuté healy: disco priesta (Opiumlidstva – 402ilvl), resto druida (Lesnikvitek – 403) nebo rogunu s legendárkama (Yxunomeii - 406 ilvl), bdk (Zxunomei – 403 ilvl). Případně, kdybych se chtěl nevlézt do raidu ještě víc a častěji, tak pak i další dva wary (Yxu 407 ilvl/ 404 ilvl, Hromdokoulí 392 ilvl).

Kdo ti doporučil Exodus:
Už dlouho jsem si říkal, že podám přihlášku a půjdu znova na hordu. Ale udělal jsem to naopak, šel jsem první na hordu a tady se potkal s Druvalenem, kterého znám ještě z Alternative. Takže jsem si říkal, že se přemůžu a konečně si vyčlením čas na dělání přihlášky.

Něco málo o tobě:
Alan je jméno mé, ano jméno, ne přezdívka. Je mi 24, jsem řekněme stále ještě student, novinář na volné noze, celkově pisálek. Doma nemají kvůli kytaře, klavíru a mému zpěvu, který bych hodil asi mezi hlavní zájmy nikdy klid. Co ale určitě mnohé uklidní, do teamspeaku nezpívám :troll:
Upravil/a Soft dne 06-07-2019 19:05

Soft
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-07-2019 01:07

Hlavní Administrátor

Main char: Croftak

Příspěvek: 273
Založený: 21.05.17

Odkazy nefungují :(
i.nahraj.to/f/220l.png

Yxunomei
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-07-2019 01:11
Člen

Soft napsal:
Odkazy nefungují :(

http://armory.twinstar.cz/character-s...=yxunomei
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?ch...lm=Apollo

Omlouvám se, barvičky, které jsem do toho chtěl dát v tom dělaly binec, nakonec jsem je vymazal a mezery mezi [url] a odkazem fungujou takovýmto způsobem -> nefungujou

Ysi
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-07-2019 01:20

Člen

Main char: Ysi

Příspěvek: 67
Založený: 08.06.18

Jediný co k tomu napíšu je, že další 2 Postavy co mají Off-Tanka = O Dvě 8/8HC víc, protože můj Warrior je úplně k hovnu a jediný co dokáže je dělat damage. (Budeš si muset zvyknout na to, že Ultraxion se taky Off-Tankuje ... Inner Rage na cooldown mimochodem a to s tím Heroic Strikem jsem někde slyšel :troll: )
Upravil/a Ysi dne 03-07-2019 01:33

Yxunomei
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-07-2019 01:48
Člen

Ysi napsal: ... Inner Rage na cooldown mimochodem a to s tím Heroic Strikem jsem někde slyšel :troll: )

Tak poslouchám, testuju, přijímám. Sem tam i do těch 20 napočítám, no.

sen
#6 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-07-2019 01:58

Člen

Main char: nevim bracho

Příspěvek: 35
Založený: 13.02.19

Suprově napsaná přihláška, už máš i odkazy. :troll:

Co od nás očekáváš:
Trochu té správné hráčské inteligence, ať nemám pocit, že když jsem v raidu, tak mi vyteče mozek ušima a oči vykutálejí z důlků při pohledu na ty hrozivé geary (uhdk gemujícího haste) /reforge/talenty…

> Hráčská inteligence se občas špatně hledá na některých našich raidech :troll: xd

Co nám můžeš nabídnout:
Hlásím se za svého maina, ale předpokládám, že za warriora se stejně nikde pravidelně nedostanu, takže mohu nabídnout ještě dobře zvládnuté healy: disco priesta (Opiumlidstva – 402ilvl), resto druida (Lesnikvitek – 403) nebo rogunu s legendárkama (Yxunomeii - 406 ilvl), bdk (Zxunomei – 403 ilvl). Případně, kdybych se chtěl nevlézt do raidu ještě víc a častěji, tak pak i další dva wary (Yxu 407 ilvl/ 404 ilvl, Hromdokoulí 392 ilvl).

> 2x heal, další BDK, a 2x offtank se hodí => víc osmičeeek [roguna pouze jako sub na madness :troll: ]

> O warrovi vim velký hovno, ale týpeček fakt v pohodě. ;) Dal bych mu test raid
Upravil/a sen dne 03-07-2019 02:03

Kimcong
#7 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-07-2019 08:42
Člen

Main char:

Příspěvek: 57
Založený: 25.11.18

Pamatuju si tě jen jako tu neostrou pastelku, takže test raid :D
Dobří alti, co se budou hodit
Upravil/a Kimcong dne 03-07-2019 08:43

Bayes
#8 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-07-2019 09:41
Člen

Main char: Bayes

Příspěvek: 68
Založený: 27.08.17

Ako si na tom s tým kitom na hc spine? Jeden k hovnu warrior ( /wave Ysi) je na túto guildu tak akurát a niečo sa šírilo, že ti musel relogovať healer na holy paladina lebo ti addky zabíjali druida? Prípadne si aj leavol po tom či čo (vyzerať to tam mohlo všelijako tak sa len pre info pýtam).
Inak na tom bdk neviem či máš práve na sebe nejaky offgear ale nemáš hit/exp cap čo je s tým ilvl dosť wtf. Doporučujem vymenit parry+mastery za exp+mastery gemy.

test raid

PS:
Madness (Piercing Howl – pro zichr na zpomalování, Blood and Thunder)
- pls no
Upravil/a Bayes dne 03-07-2019 09:46

Yxunomei
#9 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-07-2019 10:36
Člen

Bayes napsal:
Ako si na tom s tým kitom na hc spine? Jeden k hovnu warrior ( /wave Ysi) je na túto guildu tak akurát a niečo sa šírilo, že ti musel relogovať healer na holy paladina lebo ti addky zabíjali druida? Prípadne si aj leavol po tom či čo (vyzerať to tam mohlo všelijako tak sa len pre info pýtam).
Inak na tom bdk neviem či máš práve na sebe nejaky offgear ale nemáš hit/exp cap čo je s tým ilvl dosť wtf. Doporučujem vymenit parry+mastery za exp+mastery gemy.

To byl celý takový dost nahovno raid, byl to posledni raid UR a panovala tam nálada jako v konecne fazi Red wedding ze strany Starku. Takže ano děly se shity, protože se to nikomu nechtělo už ani jít a přiznám se, že to nemám tak nachozené jako lidi, co to v roli off tanka progresovali. A ano umiral mi resto druid a dost zvláštním způsobem. Vypadalo to asi tak, že jsem rozhodil rend, šlo to po mě asi 3 sekundy a pak se to zas rozběhlo na ni, další TC to probíhalo stejně.

O leavovaní nic nevím, jelikož se po posledním pokusu raid rozpustil, takže tak nějak leavli všichni bych řekl.

DK je v čistě pracovní verzi.

Druvalen
#10 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-07-2019 13:12
Administrátor

Main char: Druvalen

Opravdu by mě zajímalo jak bys zahrál pozici offtanka na spine a healera na 8 HC.
Na healech máš off dmg?
Pokud jsi schopen hrát offtanka tak není žádný problém se za warra dostat do raidu.

Celkově určitě TEST RAID

Yxunomei
#11 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-07-2019 13:34
Člen

Druvalen napsal:
Opravdu by mě zajímalo jak bys zahrál pozici offtanka na spine a healera na 8 HC.
Na healech máš off dmg?
Pokud jsi schopen hrát offtanka tak není žádný problém se za warra dostat do raidu.

K off tankovi na spine jsem odpovídal nahoře. Jakože mam to odtankované, čekal jsem, že se to stane normou, že budu odtankovat, ale UR umřelo :D

7hc za heal bez problémů i s dispelem, madness jsem byl zatím jen s druidem.ale dprejtovi se obecně líbí vic, než normal madness, jsem slyšel.

Druid nemá, sbírám akorát veci na kočku, s lege to moc nevidím

Priesta sh zvládám, ale legenda je na cinderech (proto je jeste na ali, páč mi gm řeklo, že bych musel cindery po transferu sbirat znova)

Druvalen
#12 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-07-2019 13:45
Administrátor

Main char: Druvalen

Jako offdmg bych lege nějak nehrotil :) ...a když jsem psal že by mě to zajímalo tak jsem myslel na živo :D

Salve
#13 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-07-2019 09:07

Administrátor

Main char: Salvery

Příspěvek: 72
Založený: 09.06.18

Test raid, inak ten "pregear" je bug ktorý by nemal fungovať.

hubino
#14 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-07-2019 20:26

Člen

Main char: Hubyn

Příspěvek: 100

TESTÍČEQ. napiš za mě bakalářku pls potom
i.imgur.com/mYOpLfu.png

Salve
#15 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-07-2019 23:30

Administrátor

Main char: Salvery

Příspěvek: 72

War ako Ysi len nie k hovnu. Po test raide PRO.

Madsblood
#16 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-07-2019 01:44
Člen

Main char:

Příspěvek: 17
Založený: 14.10.18

Všicke v poradku PRO , až na to DK teda ( gemy , reforge aj talenty zle ale to nič )

Bayes
#17 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-07-2019 11:21
Člen

Main char: Bayes

Příspěvek: 68
Založený: 27.08.17

pro

Kimcong
#18 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-07-2019 11:53
Člen