Wanted
 Druid High
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest High
 Rogue Closed
 Shaman Medium
 Warlock Closed
 Warrior Closed
 Paladin Medium
 DK High

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 2

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 545
-> Nejnovější člen: mitena
-> Na dovolene: 2
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
Brebta - Fire mage
Brebta
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-05-2019 21:36
Člen

Main char:

Příspěvek: 3
Založený: 15.05.19

Nick: Brebta
Class a Spec: Mage - Fire / Arcane
Item level v PVE: 403
Odkaz na Armory (potřeba odlognout v PvE gearu): http://armory.twinstar.cz/character-s...;cn=Brebta
Odkaz na Bosskills main postavy: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?ch...alm=Apollo

Rotace / priority spellů + využití CD:
Pre-potka --> cast pyro --> fireball --> LB --> FB --> na proc Pyro --> po výbuchu LB --> comba na ideální ignite s LB a pyro dot a Berserkingem. Mirrory a orb by se měly dávat na max proc trinketů a enchů, ale vzhledem k tomu, že to to udělá minimální nárůst v dmg, tak spíš na cd. Invis na případné shození aggra, stejně tak mirrory, pokud je ready cd. Synapsu na stackování ignitu před combou nebo na cd. Blink, evo situačně

Theorycraft (neodfláknout) :
Int --> Hitcap 17% --> Hastecap (1505 s 2setT13, 2005 bez setu) --> crit --> haste / mastery. Moc jsem to neřešil, jestli jet jenom haste cap, a pak co jde, tak rvát do mastery nebo to nechávat v hastu. Nejsem moc na takovéhle propočty a ani mě to nebaví propočítávat nebo házet do simcraftu.

Vyjmenuj své zkušenosti se speciálními úlohami v raidu - např.vybírání stompů/ shárdů, Zon ozz mezi fáze, Hagara lightning fáze, vybírání Hour of Twilight, vybírání plošek u Warmastra.....:

Morchok
Nemám problém s vybíráním shardů, stompy za clotha asi moc neklapnou. Když mám méně hp a vidím, že heal musí healovat ostatní, tak hlásím, jestli mám ready Cauter, aby mě případně nehealoval a vyhealoval hlavně ostatní. Případně IB na výbuch crystalu.
Zon'ozz
Jdu primárně flailu, potom eye, nemám problém chodit ty nejvzdálenější, kickuju eye na cd. Ve fázi nebo na dispel dotky nebo na pinkání nahazuju mana shield.
Hagara
Byl jsem jí dvěma způsoby a ani jeden mi nedělal problémy.
Ultraxovi
Vybírání přes Cauterize, případně IB, kdyby to náhodou proclo před HoT a byl cd na Cauter
Warmaster
Vybírání plošky na solo, když je ready cd na Cauter, do velký plošky Mana Shield. Primárně draky, combu spread na 2 elitky. Při sletu spread comby přes Garionu na Warmastera.
Spine
Switchuju na arcane, i když teď by to asi už šlo i za fire, s nějakou normálnější partou. Kickování corruptionu - pre-cast před gripem.

Jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu (samostatná a rychlá reakce na nečekané situace v raidu atd.):
Nemám s tím problém, kolikrát na hagare když vidím, že někdo někde chybí na propojení a já mám propojeno, dobíhám přes blink + nitro botky. Leadroval jsem progress 25man hc na začátku ještě s aurou a tam bylo takových situací více než dost, takže jsem musel rychle reagovat.

Screen UI v raidu (alespoň z BH, zajímá nás UI v combatu, dps si najdeme na bosskills): https://imgur.com/TAdGzuh

FPS a rychlost internetového připojení:
FPS 30+, ve hře mám stabilně 40-50ms

Vyhovuje ti Raid Time Pátek, Sobota, Neděle 17:30 - 21:30:
Ano

Četl jsi a bereš na vědomí TOTO? (jedná se o odkaz, ne o Raid Time!):
Asi chybí link toho odkazu

Předchozí Guilda a důvod odchodu:
ScrubBusters. Dost slabá aktivita PvE v guildě, chodí se 1x10man 6/8 heroic s progressem Spine, ale je nás tam 10 a když jeden vypadne, tak se nejde. Navíc ten raid chodím za bráchovo priesta.

Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování:
WoW hraju asi 12 let, mage 6 let. Leadroval jsem 25man hc progress DS a následně i guildovní 10man hc progress

Co od nás očekáváš:
Kvalitní PvE, kde budu moci odejít i za více postav za jedno ID nějaký normálnější raid a ne nějaký world raidy, který radši ani nejdu, a pak mi propadne ID. Chtěl bych chodit nějaký normální raidy, dokud mě ty DS ještě baví.

Co nám můžeš nabídnout: Hm, klišé otázka. Asi neodpovím, protože se stejně omílají ty stejné odpovědi, jako to a tamto.

Kdo ti doporučil Exodus:
Nikdo. Znám tu většinu lidí ať už z jiných guild nebo ze společného raidování na Hadesu / Artemisu.

Něco málo o tobě (věk, škola/ práce, zájmy, apod.):
29 let, práce, seriály a filmy (sport byl dříve)

tanner
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-05-2019 21:44
Člen

Main char:

Příspěvek: 23
Založený: 17.08.18

PRO

Sen
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-05-2019 21:50
Člen

Main char:

Příspěvek: 16
Založený: 13.02.19

Máš nějaký využitelný alty?
30+ FPS? Jak jsi na tom s FPS na spině?

Treckis
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-05-2019 22:08

Člen

Main char: Treckis

Příspěvek: 9
Založený: 30.06.18

Jako první bych uvedl: Mage Closed, knowledge za fire rozhodně máš, ale dpsko vzhledem k ilvlu je spíše průměrné :(
Moc jsem to neřešil, jestli jet jenom haste cap, a pak co jde, tak rvát do mastery nebo to nechávat v hastu. Nejsem moc na takovéhle propočty a ani mě to nebaví propočítávat nebo házet do simcraftu.

Škoda, toho statu není zrovna málo.

IUčko máš docela přehledný a všiml sem si, že používáš Combustion helper. Proč zrovna tahle volba na trackování Ignitu?

Zatím spíše Proti
Upravil/a Treckis dne 18-05-2019 11:35

Kimcong
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-05-2019 08:15
Člen

Main char:

Příspěvek: 38
Založený: 25.11.18

Mage closed bohužel, dps celkem průměrné, na to že víš co dělat. Jak už se někdo ptal, máš nějaké použitelné alty? Zatím neutral

nab
#6 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-05-2019 11:39
Člen

Main char:

Příspěvek: 13
Založený: 19.01.19

zdar
k tomu jestli preferovat mastery/haste po capu bych 100% volil haste, ten cap ti sice zaruci tik navíc, ale vic haste=vetsi počet casted spells=vetsi dps a ten dmg je v porovnani k bonusu z masterky o dost vetsi..

Jak uz zde bylo receno to DPS vzhledem tvému gearu je nic moc, řekl bych lehce pod průměrem, ale s tim by se dalo pohrat a vyladit to, i když je mage RNG, porad muze mit stabilne high dps.

Nejak zvlast te neznam, ale podle toho co pises si myslim ze budes schopny v raid prostředí, je tu ale ten problém ze nabor mage je closed, takze zalezi jak moc se podle te tabulky vlastne chceme ridit.
Takze nastava otázka, jestli nemas nejakeho použitelného alta z kolonky high wanted, kterého bys tu popsal namisto maga.

Jinak NEUTRAL

Zulwan
#7 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-05-2019 11:43
Člen

Main char:

Příspěvek: 57
Založený: 19.10.13

Dps nic moc, mage closed, pokud nemáš nějaký alty a nehraješ je na slušné úrovni tak asi Proti

Fixi
#8 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-05-2019 12:39

Člen

Main char: Drol

Příspěvek: 117
Založený: 26.05.17

Na serveru je málo lidi co zvládne leadrovat 25 pvpečkařu a zabit s nimi 3 hc (byť pro Exodus to není bůh ví jaký úspěch, ti co tam nebyli s těží pochopí, že to nebylo zase tak snadné) Alty vím, že máš a na jisté úrovni jsi schopný je zahrát. Po předešlých zkušenostech jsem PRO. Po stránce Gamplaye se jedna o nadprůměrné hráče(Gameplay není jenom o tom točit o pár k víc než ostatní. Být schopný udělat správný call a rozhodnutí s minimem času na rozhodnutí, je schopnost kterou ani tu moc lidi nemá),ale spíš bych zmínil, že je to v pohodě člověk do party.
Upravil/a Fixi dne 18-05-2019 19:39
Reinkarnačku a hymnu na CD

Convix
#9 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-05-2019 13:35

Administrátor

Main char: Convix

Příspěvek: 95
Založený: 09.03.14

Jako člověk absolutně v pohodě, ale realně není možné uživit v guildě dalšího mága. Co ty tvoji alti ? Na Hadesu si pamatuju, že gameplay za ně byl celkem nic moc. Zatím PROTI, guilda dalšího mága aktuálně neuživí.

Micinak
#10 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-05-2019 15:04
Člen

Main char: Micinak

Příspěvek: 67
Založený: 27.10.17

Mág closed, Dps low, Alty očividně nemáš, Nemám tě moc rád.
Proti
tss.pkajan.eu/signatures/Micinak_Artemis.png

Pete
#11 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-05-2019 16:59

Člen

Main char: Pete

Příspěvek: 21
Založený: 04.06.17

Mage closed, a na výjimku to nevypadá, za mě proti
"Never stay on the warlock portal."

Brebta
#12 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-05-2019 19:04
Člen

Main char:

Příspěvek: 3
Založený: 15.05.19

Máš nějaký využitelný alty?

Mám warlocka 398ilvl demo/affli/destro, resto druida 397ilvl, rogue 393ilvl (byl jsem jenom jednou DS za ní), bdk 386ilvl (nehraju ho nějak), low resto shaman (doexpeno během x3 eventu) asi 385ilvl

30+ FPS? Jak jsi na tom s FPS na spině?

V pohodě. Menší problém jsem měl akorát na Zon'ozzovi 25man ve fázi s BL a nebo Yorsah 25man při addkách.

všiml sem si, že používáš Combustion helper. Proč zrovna tahle volba na trackování Ignitu?

Používám ho od začátku cataclysmu a vyhovuje mi. Zkoušel jsem BigIgnite, ale nelíbil se mi.

Dps low, Alty očividně nemáš, Nemám tě moc rád.

Nikdy jsem si s tebou nevyměnil jediný slovo, netuším, kdo jsi, takže ani netuším, proč mě nemáš rád - je to tvoje věc.
K tomu low dps. Ono je docela rozdíl, jestli chodíš v guild raidu a ten raid nějak vypadá, a nebo jestli jdeš world raid. Já osobně nehoním žádný čísla na bosskillech, nemám k tomu důvod. Jdu ten raid především proto, abych to zabil, tudíž mi nevadí dělat černou práci v raidu, což taky většinou dělám. Ono když musíš na morchokovi hlásit stompy a crystaly, běhat, tak se nějaká ta ztráta dps projeví. Když na zon'ozzovi jdeš flailu a 3 oči, tak nemůžeš zrovna moc rubat bosse atd. Z mého hlediska je vysoké dps sice pěkné, ale k čemu to je, když failuješ jednu věc za druhou, a pak se wipuje. Byl jsem pár raidů s hráči z Exodusu (nebudu jmenovat) a musím říct, že sice pěkný recount, ale snad na každým bossovi fail na taktiku, občas z toho byl wipe, občas ne. Ale doufám, že víš, kam tím mířím.

Takže jak jsem psal, ranky na bosskillech nehoním, nemám k tomu důvod. Samozřejmě jsem rád, když se mi nějaký kill povede s pěkným dps. Na ultraxionovi hc jsem měl R1 za fire mage a upřímně a bez toho, aniž bych se chtěl někoho dotknout, tak jsem byl asi o 3k dps a s nižším ilvl lepší než R1 fire mage v Exodus, když jsem ten kill dal.
Upravil/a Brebta dne 16-05-2019 20:13

Standwell
#13 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-05-2019 19:22
Člen

Main char:

Příspěvek: 17
Založený: 11.07.17

PRO.

archevil
#14 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-05-2019 19:39
Člen

Main char:

Příspěvek: 8
Založený: 03.09.18

Pro

Nefailuje a nehoní si zbytečně dps což se o některým lidech říct nedá, na pár world raidech sem ho videl pěkně záhrát disco priest a r druida

Ps: na hadesu jsme si užili dost zábavy
Druhá věc mage nábor je uzavřený, ale brali se classy s uzavřeným nábor dřív, které taky neměli top dps viz. Squirtonface,..... nechcem jmenovat další

Rommius
#15 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-05-2019 19:57

Člen

Main char: Rommik

Příspěvek: 28
Založený: 16.10.16

PRO, kvalitni hrač

Sen
#16 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-05-2019 21:58
Člen

Main char:

Příspěvek: 16
Založený: 13.02.19

test raid

Druvalen
#17 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-05-2019 01:31
Člen

Main char: Druvalen

Příspěvek: 23
Založený: 25.11.18

No psát si přihlášku k nám když prý tak failujeme je pozoruhodné :)
K mágovi se ti moc nevyjádřím, ale myslím si, že jsi kvalitní hráč a rád bych tě viděl jak hraješ kromě PvP i PvE. Proto TEST RAID

(PS: Mage je sice Closed, ale myslím si že za pokus to stojí)
Upravil/a Druvalen dne 17-05-2019 01:34

Alexis
#18 Vytisknout diskuzi
Přidané 18-05-2019 19:45

Hlavní Administrátor

Main char: Alexistexas

Příspěvek: 313
Založený: 01.11.15

Za mě normální člověk, průměrný mage. Test raid.
"Everyone has a plan 'till they get Death strike in the face." - Mike Tyson
magicaldandruff.files.wordpress.com/2015/04/blood.gif

Morvuud
#19 Vytisknout diskuzi
Přidané 18-05-2019 19:56

Administrátor

Main char: Mordoom

Příspěvek: 256
Založený: 02.01.17

já bych byl pro test :)

(jinak haste je lepší než masterka)
Upravil/a Morvuud dne 18-05-2019 19:56

Soft
#20 Vytisknout diskuzi
Přidané 19-05-2019 20:34

Hlavní Administrátor

Main char: Croftak

Příspěvek: 240
Založený: 21.05.17

Další ID TEST RAID napiš si jak by ti to nejvíce vyhovovalo- středa, čtvrtek, pátek.
i.nahraj.to/f/220l.png

Přejít na fórum: