Wanted
 Druid Medium
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest Medium
 Rogue Closed
 Shaman Medium
 Warlock Medium
 Warrior Closed
 Paladin Medium
 DK Medium

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 2

-> Členové on-line: 1
Soft

-> Registrovaní členové: 529
-> Nejnovější člen: nanashi
-> Na dovolene: 2
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
NEPŘIJAT- Taekaera - BDK
Taekaera
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 09-02-2019 22:15
Člen

Main char: Taekaera

Příspěvek: 4
Založený: 09.10.18

Nick: Taekaera ( Main )

Class a Spec: Death Knight ( Blood/Frost )

Item level v PVE: BDK 395-397/ FDK 388

Odkaz na Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Taekaera

Odkaz na Bosskills main postavy: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Taekaera&realm=Artemis
Na jakém altu/altech tě můžeme zastihnout: Aesling, Easling, Mamercus etc.

Rotace / priority spellů: Rotaci u tanka považuji za poměrně situační. V ideálním případě bych po tauntu ( dejme tomu, že boss jde tauntnout ) otevíral Outbreakem ( a držel si na idálně na cd - vytalentováno ) poté 2x DS 1xHS Empower Rune Weapon 2xDS 1xHS. Snažím se balancovat počet runic poweru a užití RS na šanci obnovu runy (+ záleží na cd Blood Tapu a dvojsetu, kde už se hraje o další DS/ Nehledě na dancing rune weapon). Tudíž je rotace rozhodně nestálá.
Obecně pro mě ale platí:
DS - snažím se stackovat absorb/dávat ds, když jsem dostal větší dmg a tím se víc healnout+vytvořit větší absorb/dávat DS na proc z trinketů ( apa, shoulshifter...) nebo na Wampire blood ( rozhodl jsem se neglyphovat ).
HS - Dávám podle blood run a podle rune tapu. Taky záleží na blood tapu ( tedy, jestli si mohu dovolit dát dva HS ).
RS - Podle počtu runic poweru. Obvykle se ale snažím držet si +-40-50 runicu, abych měl v záloze runic na dancing rune weapon a nebo na nějakou nečekanou a nepěknou situaci, kdy mi fortuna nadělí runy na DS.
Pestilence - Rozhození slabších dotek aoe
Death and Decay - Aoe tanking/dotka
Blood Boil - Aoe tanking, málo kdy používám
Horn Of Winter a Arcane Torrent - Na CD ( Runic Power/ kick )

Defky: Wampire Blood - Když potřebuji víc hp/healingu/větší absorb/raid je na tom nepěkně ( 4 set ).
Icebound Fortitude - Když healeři nemají manu/očekávám velký dmg nebo krizovou situaci, či boss
abilita.
Anti-magic shield - Mohu použít s Wampire Bloodem. Využívám na magic ability, nebo abych se i
některým kompletně vyhnul ( stacky etc... )
Dancing Rune W. -Zvýšené parry pro potřebu vynegování psych dmg. Se štěstím "shazuje" stacky.
Army of the Dead -"Absorb". Můžu použít s Dancing Rune W. nebo s trinketem na avoidy.
Death Pact -Kousnu si do vyvolaného ghůla - healing
Rune Tap -Healing ( glyphováno - aoe healing + Wampire Blood )

Snad jsem nic nezapomněl. Jak jsem psal, považuji vše za situační, někde může být malá, nebo ohromná změna.

Theorycraft: Další pro mě situační věc. Záleží, s kým na stálo raiduji a co si mohu dovolit. Momentálně jedu "build":
Mastery -> Stamina ->Haste ->Hit/Exp=Parry=Dodge ->Crit ->Spirit ( mrk mrk ).

Vyjmenuj své zkušenosti se speciálními úlohami v raidu -
Kick Rageface ( Sp/MM), Lítač ( SP/Hunt/Frost...) a další maličkosti ( Tahání psa/Pavouci Bety/Shardy Bale/RL DS/FL etc.

Jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu (samostatná a rychlá reakce na nečekané situace v raidu atd.): : Obvykle vím, kdo co pokazil, takže to asi vcelku ujde. Pak jako tank musím sledovat stav healerů a i hp svých spolubojovníků a sem tam neškodí pomoci s dmg, kde je třeba etc.

Screen UI v raidu: ( Viz příloha ) Nepoužívám UI Addony.

FPS a rychlost internetového připojení: 55-60 ( Hlášeno z OG den ). 59 MS - občasně stoupám na 75-82.

Vyhovuje ti Raid Time Pátek, Sobota, Neděle 17:30 - 21:30: : Teoreticky ideálně. Prakticky nevím - blízká změna práce.

Četl jsi a bereš na vědomí TOTO?:: Budu za blba, ale nevím, co to je. Jestli jsou to pravidla Twinu a guildy, tak ano.

Předchozí Guilda a důvod odchodu:: Hat Should be Red - Spával jsem se špatnou ženou.

Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování:
Wow jsem poprvé zapnul na Vanille na školním počítači. Aktivněji a pořádněji hraji krátce po vydání Cata.
DK hraji dva nebo tři roky. Předtím jsem měl jako main Huntera. ( Toto není první DK, které jsem měl/mám).
Zlušenosti mám se všemi Cata Raidy =BoT, BWD, Trůny - většina na HC (Až po vydání FL), FL 6HC (Tank/Heal/DPS), DS n/2HC ( Tank/DPS).

Co od nás očekáváš: Přirozeně to, že se alespoň někdy dostanu na stabilní guild raid, ve kterém se nejen naučím, o co jde, ale i moje láska dostane něco nového na sebe.
Další hlavní důvod je ten, že nejsem dobrý v hledání informací. Sleduji občasně armory a říkám si "Jak to, že tenhle dekl dokáže vytočit takové čoudy? Měl snad dps gear? Co reforguje? Je na to nějaká formulka? Proč dostal tak málo a má tak vysoký healing? - Mám BDK rád a asi stejně jako většina serveru chci být v tom, co už dělám, co nejlepší, ne-li nejlepší. Exodus představuje jasnou volbu, jak se dozvědět, co dělám jinak nebo špatně ( či vůbec nedělám ).

Co nám můžeš nabídnout: Poměrně aktivního a lehce nadprůměrného tanka ( bráno serverově mrk mrk ) a určitě někdo sbírá nudes.

Kdo ti doporučil Exodus: Nikdo. Předpokládám, že někoho z Exodusu znám, ale netuším a tvrdit to by byla bláhovost.

Něco málo o tobě (věk, škola/ práce, zájmy, apod.): Jmenuji se David, 26 let. Občas mám zájmy, občas práci a občas mám rád ženy. Mám WC za Ryukyu v EU4.

PS: I při odmítnutí velice rád přijmu jakoukoliv prospěšnou radu/kritiku a předem za ní mnohokrát děkuji.
Taekaera přiložený následující obrázek:

[608.62kB]
Upravil/a Soft dne 10-02-2019 21:22

Zulwan
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 09-02-2019 22:51
Člen

Main char:

Příspěvek: 40
Založený: 19.10.13

PROTI Číst to ani nebudu, linky nejsou screeny taky ne a ještě jsi dement, v životě jsem s tebou neměl pozitivní zkušenost.

Taekaera
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 09-02-2019 23:00
Člen

Dobře, děkuji ti za slušnou a konstruktivní kritiku.
Upravil/a Taekaera dne 09-02-2019 23:37

Kolajik
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-02-2019 01:29

Člen

Main char: Kolajik

Příspěvek: 79
Založený: 27.05.17

Špatná priorita statů, screenshot není z fightu, nenabindovaná většina důležitých spellů, "Wampire" blood neexistuje, a tak dále a tak dále...

PROTI

Taekaera
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-02-2019 04:46
Člen

Vampiric blood mám napsaný špatně, to je zvyk. Ale pokud mluvím s někým, kdo to ví o co jde, tak mi to snad odpustí.
Proč je priorita statu špatná? Troufnu si tvrdit, že u Bdk je to dost variabilní a téměř vše funguje. Na tomhle jedinem si skoro až trvám a nesetkal jsem ses BDK ( ani na fórech i starších ), kdo by to napadl.
U UI jsem v raidu jsem psal, ze nepouzivam žádné UI addony, tudíž to není změna od normálního. + to, že někomu vyhovují bindy a někomu mě, mi přijde docela individualni.
Krom toho UI a VB nechápu, jak mi to k tomu někdo může napsat. Mohl by jsi to obhájit, pokud mas čas a chuť prosím? Mluvím přirozeně hlavně o bindech, které považuji o usnadnění pro některé, kteří nedokážou tak rychle "kliknout" nebo jim to tak víc vyhovuje a přijde mi to jako osobní věc. A také o těch statech, protože mě to dost překvapuje. Děkuji.
Upravil/a Taekaera dne 10-02-2019 04:51

Yomin
#6 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-02-2019 09:05

Člen

Main char: Yomin

Příspěvek: 121
Založený: 07.04.17

Nu, tak se na to podíváme. Hned do začátku - přihlášku jsem proletěl, mohlo mi něco utéct.

K ideálnímu openu - proč Outbreak bez DRW? Když tam dáš DRW, zkopíruje se Outbreak když to použiješ, jak je to zapnuté - 4x disease... nemusím to snad dál rozebírat. :)

Jak si hlídáš za kolik Tě healne DS + jak dlouho máš ještě štít a jaká je jeho hodnota?

RS - používáš ho pouze když máš dost RP? Nehlídáš si stav run?

Theorycraft - strength nevedeme? :) Rozepiš kombinace trinketů k těmto DS HC bossům:
Ultraxion, Warmaster, Spine
Upravil/a Yomin dne 10-02-2019 09:10
I'm a pack animal, and pack needs to be strong to be able to survive and thrive.

Lanth
#7 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-02-2019 09:14
Člen

Main char:

Příspěvek: 46
Založený: 15.07.14

V BDK se nevyznám, když tě překvapuje nesouhlas s tvou prioritou statů, můžeš mi objasnit, proč je pro BDK na 3. místě Haste? A proč uvádíš Spirit? To, že k tomu neuvádíš Intellect a Agility by mě netrápilo, ale kde je Strength?
A bindy nejsou jen pro ty, kteří nedokážou tak rychle kliknout... šetří ti to desetiny vteřiny, které třeba u defensive CD mohou znamenat rozdíl mezi killem a wipem raidu.

Petepowered
#8 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-02-2019 10:15

Člen

Main char: Petepowered

Příspěvek: 13
Založený: 04.06.17

RIP odkazy v přihlášce.
Ale hlavně jak se psalo výše, theorycraft. Bindy na důležité ability, spelly chybí.
Kdybych s tebou šel raid, asi bych se bál :o
Zatím jsem Proti
"Never stay on the warlock portal."

Micinak
#9 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-02-2019 10:16
Člen

Main char: Micinak

Příspěvek: 55
Založený: 27.10.17

Mastery -> Stamina ->Haste ->Hit/Exp=Parry=Dodge ->Crit ->Spirit ( mrk mrk ).

Hit/Exp = Parry = Dodge? To je mi novinka. Proč nejedeš Exp a Hit cap? Proč máš HASTE před tímhle capem?
Můžeš na některých jiných bossech v DS využít jiný reofrge?
Morchok:
Yorshaj:
Ultraxion:
Warmaster:
Madness:
Uveď mi k nim jak by jsi mohl nejlépe reforgenout podle druhu encounteru.

Četl jsi a bereš na vědomí TOTO?:: Budu za blba, ale nevím, co to je. Jestli jsou to pravidla Twinu a guildy, tak ano.
Takže pokud je to něco jinýho tak jsi to nečetl? O.o

Co od nás očekáváš: Přirozeně to, že se alespoň někdy dostanu na stabilní guild raid, ve kterém se nejen naučím, o co jde

my tu NEJSME od toho učit lidi hrát.

Podle UI -> To jako většinu spellů klikáš?
Na co přesně nosíš glyph of Bone Shield?
tss.pkajan.eu/signatures/Micinak_Artemis.png

tanner
#10 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-02-2019 10:57
Člen

Main char:

Příspěvek: 11
Založený: 17.08.18

hele, tohle neni guilda aby ucila jak hrat maina, pokracuj o dum dal PROTI

Hadarak
#11 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-02-2019 11:13
Člen

Main char: Hadarak

Příspěvek: 22
Založený: 10.06.18

Zdravím.
Haste je fajn stat na rychlejší reset run, ale dávat mu takhle vysokou prioritu vyžaduje jistou znalost classy a taky odhadnout co dokáží healeři.
Proč nejedeš hit a exp cap ? Nikdy se ti nestalo, že na open dáš třeba 2x miss nebo 2x dodge a jsi v háji, nemáš taunt ani bosse na sobě a raid se blíží k vyhlazení ?
Z jakého důvodu jsi v talentech zvolil parazity ?
To klikání není nejlepší nápad, dpsko se s tím dá nějak rozumně umačkat, ale tank no. Na bdk mám okolo 30 bindů a stejně mi to tak tak stačí.
Nepoužíváš addony, takže si také nic netrackuješ ? Procy trinketů, runy ?
Proč ERW hned na open ? To právě skrz zajištění threatu ?

Taekaera
#12 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-02-2019 11:40
Člen

Myslím, že vás postoj k učení/osvětlení něčeho co nevím nebo by se dalo zlepšit, je jasný. Přirozeně neocekavam, ze me nekdo bude vodit za rucicku, ale az tak negativni postoj jsem neocekaval. V tom případě je mi členství k ničemu a stahuji přihlášku. Děkuji za váš čas a přeji nadále úspěšne hraní.
Upravil/a Taekaera dne 10-02-2019 11:41

Fajmy
#13 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-02-2019 12:56
Člen

Main char:

Příspěvek: 72
Založený: 07.06.18

To víš, ta hra tu je už nějáký rok, guidy na každém rohu... a i po takové době ti přijdě někdo, kdo má za dk haste prioritu nad hit/expe a obhajuje, že bindy jsou individuální a nejsou potřeba...cmon

Alexis
#14 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-02-2019 14:34

Hlavní Administrátor

Main char: Alexistexas

Příspěvek: 299
Založený: 01.11.15

Nedostatečná znalost classy - PROTI!
"Everyone has a plan 'till they get Death strike in the face." - Mike Tyson
magicaldandruff.files.wordpress.com/2015/04/blood.gif

Zulwan
#15 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-02-2019 14:40
Člen

Main char:

Příspěvek: 40
Založený: 19.10.13

A cos čekal? Že tě invnem přestože to hraješ celý špatně a naši bdk tě všechno naučí? wake up, takových je tady už dost.

Fixi
#16 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-02-2019 19:04

Člen

Main char: Drol

Příspěvek: 100
Založený: 26.05.17

Proti, ale tak zkusil jsi to.
Reinkarnačku a hymnu na CD

Soft
#17 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-02-2019 21:22

Hlavní Administrátor

Main char: Croftak

Příspěvek: 203
Založený: 21.05.17

NEPŘIJAT

Děkujeme za podání přihlášky ale je nám líto.
Zkus štěstí v jiné guildě nebo později s lepšími výsledky.
i.nahraj.to/f/220l.png

Přejít na fórum: