Wanted
 Druid Closed
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest Closed
 Rogue Closed
 Shaman Closed
 Warlock Closed
 Warrior Closed
 Paladin Closed
 DK Closed

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 610
-> Nejnovější člen: kolonicnyj
-> Na dovolene: 2
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Pravidla & Oznámení :: Pravidla
 Tisk diskuze
Rank System
Soft
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 23-07-2018 22:34
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Main char: Soft

Příspěvek: 345
Založený: 21.05.17

 Rozpis současných ranků v Guildě, podmínky pro jejich získání a udržení, doporučuju přečíst v návaznosti na Aktuální pravidla :)

Ranky


Nováček

Pro hráče, který byl přijat a teprve se musí osvědčit v raidu. Je očekávaná vysoká účast na raidech, předvedení svých schopností a zapadnutí do kolektivu :). Tento hráč nemá žádná práva co se týče guild banky a oprav.

Neaktivní

Pro hráče a alty, kteří přes měsíc za daný char nelognuli do hry. V případě, že máte opět zájem za daný char aktivně hrát, tak stačí napsat některému z officerů nebo správci o přidělení jiného odpovídajícího ranku.

Alt

Pro další chary, s mainem co má větší rank, než Neaktivní. Tento char má k dispozici 1 výběry z FL slotu v GB (potky, jidlo, flaska na kotel ppr. venomy na kotel). Vyšší ranky mají v GB pochopitelně vetší pravomoce.

Member

Pro hráče, který se osvědčil při více raidech a dokázal, že se může stát plnohodnotným členem guildy. Lze počítat i u hráče, který nebyl v guildě, ale s guildou chodil na raidy, i když měl jinou guildu, než je ta naše.

Raider

Pro hráče, který prokázal své vysoké kvality (aktivní na fóru, na raidech i mimo ně, dobré herní výkony, pomoc s doplňováním GB, zájem o guildu) a v současné době se aktivně účastní raidu.

Elite Raider

Pro dlouhodobého hráče, na kterého je spolehnutí (aktivní ve všech směrech, pomáhá ostatním členům guildy a když je potřeba tak i vedení, reprezentuje guildu tím správným způsobem, vyjadřuje se k přihláškám a jiným záležitostem guildy). Skládá nebo alespoň pomáhá se složením raidu a má všeobecně výborný přehled v raidu.

Tichoučko

Pro hráče, který nějakým způsobem porušil guildovní pravidla nebo pro nevhodné vystupování v guild chatě. Jedná se o dočasný rank, než se případně rozhodne o potrestání.

Officer alt

Pro další chary, s mainem co má větší rank, než Officer, aby mohl vykonávat officer práci i z ale charu a nemusel neustále relogovat.

Officer

Je zástupce a pravá ruka Guild Mastera, má na starost dobrý chod guildy a bezproblémový průběh raidů. Aktivita na fóru, raidech i mimo ně je samozřejmostí. Může trestat a odměňovat podle svého nejlepšího svědomí, vybírá hráčům itemy z GB, ke kterým nemají přístup z důvodu bezpečnosti (ochrana proti ninjování). Je na něj ve všech směrech spolehnutí.

Guild Master

Je hlava celé guildy. Snaží se řídit guildu správným způsobem, zlepšovat její reputaci a kvalitu a směřovat ji ke stále větším úspěchům. Řeší se zbytkem vedení problémy týkající se chodu guildy. Koná zásadní rozhodnutí a dbá na jejich realizaci.

GB:
Aktuálně jsou první 4 sloty (Potion 1, Potion 2, Jídlo na raid, Flasky) v GB zamknuty a připraveny na DS sezonu. Další 4 sloty jsou vám k dispozici, ale hlavně slot Firelands, ze kterého si můžete vybírat v případě nutnosti vybrat potky nebo jídlo (není to myšleno tak, že si z tohoto slotu, každý den něco vezmete, ale je to jen v souvislosti s raidem tzn. 1x týdně) případně flasky a death venomy na vytvoření kotle.
Slot Guild odměny můžete brát jako takovou motivaci, pro výborné výsledky v raidech, za které vás může officer, popřípadně správce (z pokynů officera nebo GuM) odměnit.
Slot Raid příprava není ještě zcela doplněn, proto kdyby jste chtěli nějak přispět tak můžete tento slot doplnit. Popřípadně, kdyby jste potřebovali nějaký ench, gem apod. a nebyl v aukci tak je možnost kontaktovat správce nebo officera, který by vám daný ench nebo gem mohl vybrat s tím, že to časem vrátíte.
Slot Sklep slouží pro vaše zbytečné surky, pro které nemáte využití a pro GB by se mohly hodit. Nebo pro itemy z raid trashe.


Ranky jsou rozdávány podle zásluh a záleží na vedení, koho a kdy povýší, nebo naopak degradují. Záleží na každém jednotlivci, jak rychle si postup zaslouží.
Vždy tu platilo takové nepsané pravidlo, že kdo se často ptal, kdy bude povýšen, tak se vždy o kus vzdálil svému povýšení... tak se raději moc neptejte. :troll:
Upravil/a Soft dne 04-02-2019 15:36
i.nahraj.to/f/220l.png
 
Přejít na fórum: