Wanted
 Druid Medium
 Hunter Medium
 Mage Medium
 Priest Medium
 Rogue Medium
 Shaman Medium
 Warlock Medium
 Warrior Medium
 Paladin Medium
 DK Medium

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
200x200.png

Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 470
-> Nejnovější člen: Drystym
-> Na dovolene: 1
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
Sholy - Shadow priest
roodgi
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 24-03-2018 18:38
Člen

Main char:

Příspěvek: 3
Založený: 24.03.18

Nick: Sholy
Class a Spec: Priest Shadow
Item level v PVE: 389
Odkaz na Armory (potřeba odlognout v PvE gearu): http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Sholy
Odkaz na Bosskills main postavy: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Sholy&realm=Artemis#fl
Na jakém altu/altech tě můžeme zastihnout: diante(re3 pala) shandoo(feral tank) gromtharr (bl-dk)

Rotace / priority spellů (i u healera) + využití CD: prepot intel pot - precast pred zkoncenim dbm pull MB, swp mf mf na 5x dark evang kvuli 10% dmgi archangel + fiend jak nabehne cd na MB hodim MB pak swp + DP a klasika MF MF MF na cd MB + SWD davam neztratim nic a nejaky dmg navic se hodi (u chima moc ne xD) swp obnovuji 2 sec pred zkoncenim a DP po zkonceni hned. tj moje rotace
Theorycraft (neodfláknout :)): jelikos jsem goblin mam urcitou vyhodu v cupu hasteoproti ostatnim rasam. tak zacnu hastem mam 2154 kvuli (intent od locka s kterym pocitam kdyby lock nebyl dam to na 2583 bez nej np bohuzel posledniho ticku SWP dosahneme az na DS). dale hit 17% ktery mam masterku a crit si snazim tak nejak drzet na stejne urovni zkousel jsem jet jeno mcrit pak jenom mstery ale nejvic co mi vyhovuje je tak nejak ta stabilita mstery + crit nastejno no dalsi vec je ze am trinket co mi stackuje masterku a +- v raidu jsou dycky classy co boostnou urcite staty takze vzdycky se to nejak zvedne :D i a netoci to opravdu spatne :D za tim ja kto mam si stojim ale kdyby nekdo ktomu neco mel rad se poucim ;).

Vyjmenuj své zkušenosti se speciálními úlohami v raidu - např. interrupt Facerage, vybírání broodlingů, lítání, navigováni Rhyo, vybírání shardů, hašení...: nejakou dobu jsem vedl guildu nocte excubias jako GUM bohuzel kvuli hadesu se lidem cim dal vic nechtelo hrat a tak jsme shaneli nejake vypomoci na worldu (1x ste se nam prihlasili vy nebo MIRASH a diky vam 7/7 hc padlo venval jsem tomu hodne usili a casuale nakonec guilda zkoncila. co se tyce taktik znam vsechno neprekvapi me asik nic bych rekl. kickovani shanoxe nemam problem brodlingy kdyz mam zrovna cd na dispersku a hunter nestiha vyberu prez dispersku a uskocim jako globlin neni problem ja muzu rad pomuzu litani mi taky nedela problem .rhiolitha muzu taky tocit delal sem to mockrat ikdyz za rdps se to dela hur nez na mdps xD.shardy u baleho muzu taky delat vse mam zmakle.
Jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu (samostatná a rychlá reakce na nečekané situace v raidu atd.):
jak sem jiz zminil myslim si ze FLko celkove mam zmakle a co se muze stat ze me prekvapi tak nahly vypadek interntu ktery nebyva casto ale neni vyloucen xD

Screen UI v raidu (alespoň z BH, zajímá nás UI v combatu, dps si najdeme na bosskills): omlouvam se BH uz jsem byl :D muz ho dodat pozdeji pristi id no :D
FPS a rychlost internetového připojení: fps mam normalne v og 59 v raidu lagy nemam vsechno bezi jak ma problem neni nekoumal sjem to ale okolo 39 +- tam je i s ohnivyma efektamaa vsim moznym okolo. jeste se mi nestalo ze bych na to umrel.
Vyhovuje ti Raid Time Pátek, Sobota, Neděle 17:30 - 21:30: ano
Četl jsi a bereš na vědomí TOTO? (jedná se o odkaz, ne o Raid Time!): ano

Předchozí Guilda a důvod odchodu: jak jsem rekl mel jsem svou guildu nocte excubias a odesli jsme hromadne vuli tomu ze se uz nic pomalu neslozilo a byl stim problem nekoho vubec najit schopneho na 7/7 hc no. ted jsem v the imperator ale nebavi me porad dokola chodit 6/7 kdyz sem to lidi ucil prez rok fakt uz stacilo.
Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování: no wowko hraju ani uz nevim okolo 8 let +- bude to vic ale fakt nevim mam projite od tbc/wotl/cata all down krome DS.
Co od nás očekáváš: raidy kde se nemrha casem a FL padne do 2 hodin coz jak vim a zazil jsem svama neni problem + samo sebou eqip precejen tam nechodime pro neci modre oci ;)
Co nám můžeš nabídnout: ochotu raidovat.staleho clena v grupe. komunikativniho a ochotneho se ucit novym vecem ;)
Kdo ti doporučil Exodus:tak nejak nikdo spis sem chtel sam premyslel jsem jak se posunout nekam dal libil se mi rad svama bylo to sup sup :D a byl oto mirash se mi libi dobre to vede :D je razna a ma ve vsem poradek.

Něco málo o tobě (dobrovolné :)): jmenuju se Honza je mi 25 let a jsem hrdy otec sveho 2leteho syna :) hraju Airsoft a hry (wow ? :D ) pracuju jako ridic doufam ze budu pro guildu prinosem a budou jen kladne odpovedi mejte se ;):)

roodgi
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 24-03-2018 18:45
Člen

Main char:

snad to postaci jako UI screen ;)
roodgi přiložený následující obrázek:

[194.7kB]

Soft
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 24-03-2018 19:57

Člen

Main char: Croftak

Příspěvek: 34
Založený: 21.05.17

To samé- Ahoj, cením si, že máš zájem o vstup do naší guildy, avšak bohužel, celé vedení naší guildy se aktuálně věnuje působení na Hádesu a proto se nikdo na Artemisu nenabírá (aspoň né jako officiální člen guildy), to ti ovšem nebrání chodit i nadále s naší guildou raidy :) stačí se s aktivníma členama domluvit a není problém chodit. Případně můžeš být nabrán do guildy, aby jsi měl přehled, ale né jako officiální člen guildy. To už záleží na aktivních lidí z naší guildy se kterýma chodíš, jak jsou s tebou spokojení a jestli tě naberou.

roodgi
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 24-03-2018 20:20
Člen

Main char:

nemam problem jakkoli se zapojit do raidovani svama at uz mimo guild nebo in guild ;) ale pro informace o tom kdy a jak skladate bch uvital byt alespon neoficialnim clenem uvnitr guildy ;)

Mirash
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 24-03-2018 20:44
Člen

Main char:

Příspěvek: 23
Založený: 21.05.17

To samé- Ahoj, cením si, že máš zájem o vstup do naší guildy, avšak bohužel, celé vedení naší guildy se aktuálně věnuje působení na Hádesu a proto se nikdo na Artemisu nenabírá (aspoň né jako officiální člen guildy), to ti ovšem nebrání chodit i nadále s naší guildou raidy.
Muzes byt nabran k nam, abys vedel kdy raidy budou a mel o tom prehled, jinak pro tebe jakozto officialniho clena guildy jsem PROTI.

Alexis
#6 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-04-2018 20:25

Člen

Main char: Alexistexas

Příspěvek: 212
Založený: 01.11.15

To samé- Ahoj, cením si, že máš zájem o vstup do naší guildy, ale za mě PROTI!
"Everyone has a plan 'till they get Death strike in the face." - Mike Tyson
magicaldandruff.files.wordpress.com/2015/04/blood.gif

Zulwan
#7 Vytisknout diskuzi
Přidané 07-04-2018 16:20
Člen

Main char:

Příspěvek: 5
Založený: 19.10.13

Podprůměrné bosskills určitě PROTI

Přejít na fórum: