Wanted
 Druid Medium
 Hunter Medium
 Mage Medium
 Priest Medium
 Rogue Medium
 Shaman Medium
 Warlock Medium
 Warrior Medium
 Paladin Medium
 DK Medium

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
200x200.png

Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 470
-> Nejnovější člen: Drystym
-> Na dovolene: 1
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
ampeq - hunter
ampeq
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 22-03-2018 14:21
Člen

Main char:

Příspěvek: 2
Založený: 22.03.18

Nick: ampeq
Class a Spec: Hunter - survival
Item level v PVE: 391
Odkaz na Armory : http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Ampeq
Odkaz na Bosskills main postavy: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Ampeq&realm=Artemis#fl
Na jakém altu/altech tě můžeme zastihnout: lock - pepsipepsi

Rotace / priority spellů + využití CD: před pullem - jidlo,flask ,potky
rotace :
2s do pullu prepotku 1. Hunter's mark, 2. SS 3. Explosive Shot 4.Black Arrow 5. Cast CS
6. CD. Při procu LnL jdu podle focusu. Nad 60 focusu Explo->Arcane->Explo->Arcane, pod 60 Explo->Cobra->Explo->Cobra. Když má boss 20% tak jdu Explo->KS->Explo->KS.
theory: agi,hit-8% , crit,mastery,haste
UI : https://imgur.com/a/9e0Vv
Vyjmenuj své zkušenosti se speciálními úlohami v raidu - vybírání broodlingů, vybírání shardů, hašení...:
Jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu (samostatná a rychlá reakce na nečekané situace v raidu atd.):
řekl bych , že dobře , když je třeba vybrat kupříkladu shard u baleho jsem pripraven - příklad
FPS a rychlost internetového připojení: 80 , od O2 stabilni , zatím se mi nestalo ze by mi nekdy padl net s timto
Vyhovuje ti Raid Time Pátek, Sobota, Neděle 17:30 - 21:30: ano
Četl jsi a bereš na vědomí TOTO? (jedná se o odkaz, ne o Raid Time!): ano

Předchozí Guilda a důvod odchodu: Two and half cow - prechod na offi , Limited edition - leader je ninja - špatné jméno gildy
Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování: wow hraji od TBC , huntera od cataclysmu , od TBC jsem prosel vsemi dungy a raidy - Fl 7 HC down , Bot 4/5 , BWD 6/6 , Totfw 1/2 HC - vse odprogresovano , bohužel pro nektere lidi je problém vyhnout se tornadu proto nemam al Akira down na HC
Co od nás očekáváš: pohodovu partu lidi , FL - kde se neprogresuje 6tka a který netrva 4 hodiny+ ... covek prijde z práce a nechce proste tvrdnout v raidu , který se farmi tolik hodin :)

Kdo ti doporučil Exodus: twin - byl jsem s vámi i Flka a vse klapalo jak mělo

Něco málo o tobě : je mi 25 let , hraju v kapele , wow hraji pro radost a zlepsovani hunter dovednosti :)
Upravil/a ampeq dne 22-03-2018 14:25

Soft
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 23-03-2018 14:06

Člen

Main char: Croftak

Příspěvek: 34
Založený: 21.05.17

Ahoj, cením si, že máš zájem o vstup do naší guildy, avšak bohužel, celé vedení naší guildy se aktuálně věnuje působení na Hádesu a proto se nikdo na Artemisu nenabírá (aspoň né jako officiální člen guildy), to ti ovšem nebrání chodit i nadále s naší guildou raidy :) stačí se s aktivníma členama domluvit a není problém chodit. Případně můžeš být nabrán do guildy, aby jsi měl přehled, ale né jako officiální člen guildy. To už záleží na aktivních lidí z naší guildy se kterýma chodíš, jak jsou s tebou spokojení a jestli tě naberou.

ampeq
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 23-03-2018 20:20
Člen

Main char:

Příspěvek: 2
Založený: 22.03.18

ahoj byl bych rád kdybych byl zatím neofiko člen a až by se vrátilo vedeni na Artemis třeba na DS , tak by bylo fajn dostat sanci na test raid :)

Jasagodx
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 26-03-2018 11:51
Člen

Main char:

Příspěvek: 95
Založený: 17.02.17

Až se vrátí lidi z Hadesu kvůli DS tak nebude čas na test raid.

Alexis
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-04-2018 19:54

Člen

Main char: Alexistexas

Příspěvek: 212
Založený: 01.11.15

Byl jsem s tebou raid ještě v dobách před hádesem a failoval jsi, což byl taky jediný důvod, proč mi tvůj nick utkvěl v hlavě. Osobně dávám přednost UI, na kt. nesleduješ stav focusu v levém horním rohu, procu cd v pravém - když ti procne L´n´L a 4 set, tak to čteš mezi řádky buff panelu? HP % targetu mají taky neomluvenou absenci stejně jako snaha o jakékoliv minmaxování (viz. open) ...
Pokud doplníš volné místo v raidu za huntera, tak proti tomu nic nemám, ale co se týče přijetí do guildy, tak jsem PROTI!

Upravil/a Alexis dne 04-04-2018 19:55
"Everyone has a plan 'till they get Death strike in the face." - Mike Tyson
magicaldandruff.files.wordpress.com/2015/04/blood.gif

Přejít na fórum: