Wanted
 Druid Medium
 Hunter Medium
 Mage Medium
 Priest Medium
 Rogue Medium
 Shaman Medium
 Warlock Medium
 Warrior Medium
 Paladin Medium
 DK Medium

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
200x200.png

Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 470
-> Nejnovější člen: Drystym
-> Na dovolene: 1
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
PŘIJAT - Přihláška Balance Druid/Disco
Wincresh
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 11-11-2017 18:19
Člen

Main char:

Příspěvek: 9
Založený: 17.10.17

 Nick: Wincresh
Class a Spec : Balance druid - ilvl 390
odkaz na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Wincresh (tam id bosskilly maina)
Alta : Wincrush (Disco), Wincreshak (disco), wincrash (lock). Winkrush (shadow)

Rotace / priority spellů (i u healera) + využití CD:
Pre cast houbicek + pre potka, těsně na DBM 3-2 pull cast starsurge (jinak starsurge na CD )popřipadě ho ponechávám těsně před eclipsem,stromecky,starfall, dále spam wrathu ( za předpokladu, že jsem stihnul před pullem nastackovat eclipse), ihned BL ( v podstatě cástím vrath dokud nebude BL, nejlépe je však BL pár sekund po pullu), po bl IS a SF ( první IS kvůli haste z talentu), před koncem solaru odpálení houbiček ( z důvodu nejvyššího nabití necro focusu) , dále clasická rotace do lunaru, v lunaru odpaluji raciálku (troll) , jelikož v bl wrath cast je pod sekundu, což se absolutně nevyplati s raciálkou.
Odpalovaní starfallu sitační podle poslošnení nebo eclipsu.
Obnovovaní dotek na začátku a před koncem eclipse, záleží na haste tzn. BL tam samozřejmě stihnu procástit celý eclipse.Dark intent, dosáhnutí haste cap , že v solaru není potřeba druhá obnova dotek.
Theory : int - haste (2637 nejlépe) , základ cca 2300 - mastery - crit

Všímáš si v raidu toho, co se děje okolo? Jsi schopný rychle reagovat na neočekávané situace a případně zachránit pull? Jak dlouho ti zhruba trvá, než ovládneš a plně pochopíš nový encounter? Jsi schopný zvládnout i specifické úkoly v encounterech, které to vyžadují (např. hasit u HC Raga)? Zkrátka, jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu:
Ano, leadruji celkem často 6 hc, samozřejmě každý si vybere svůj den "blbec". Momentálně chodím world 7hc.
Screen UI v raidu (stačí i BH, zajímá nás UI v combatu, dps si najdeme na bosskills): přiloženo dole
FPS a rychlost internetového připojení: 100, připojení na 2 wifi + 4g
Vyhovuje ti Raid Time Pátek, Sobota, Neděle 17:30 - 21:30: ANO
Četl jsi a bereš na vědomí TOTO? (jedná se o odkaz, ne o Raid Time!): ANO
Předchozí Guilda a důvod odchodu: To hell and back, základní guilda, která již nefunguje.
Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování: Wow hraji přes 1 rok, svou classu přes půl roku, zkušenosti BWD HC, BOT HC, FL 7/7hc
Proč k nám: Kolektiv a kvalitní raidy
Kdo ti doporučil Exodus: V podstatě guilda vypovídá sama o sobě.
Něco málo o tobě (dobrovolné :)): 25 ti letý umělec, který investuje čas do této hry a chce, aby ten čas byl využit kvalitně :)

DISCO

Nick:Wincrush
Class a Spec: Discipline priest 388
Odkaz na Armory (potřeba odlognout v PvE gearu): http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Wincrush (boss killy v armory)
Na jakém altu/altech tě můžeme zastihnout: Wincrash, wincresh, wincreshak,winkrush


Rotace / priority spellů (i u healera) + využití CD: Rotace je celkem situační, primárně se soustředím na atonement healing ( již skoro legendárka), dále využívám greater a flash heal.... normal heal nemá využití maximálně na prvnotním stackování u baleroca. PW:S na CD kvůli mana managementu ( sledování debuffu rapture pomocí addonu - Ingela's rapture), dále křídla většinou na CD, jelikož mezera mezi časem, kdy není tento buff je pouze 11 sekund ( samozřejmě záleží na situaci) , ale i toto je součástí mana managementu. Dále inner focus , zde záleží na kombinaci se spellfem INNER + flash, PoH nebo GH, také záleží čistě na situaci zda - li plošni či ne. Nejčastěji využívám PW:S + penance + flash + (popr renew) , renew samozřejmě zde moc nevyužívám, ale například u shannoxe, kdy tank zabíhá mimo range se psem, tak tento spell použiju. Dále bublina nejvíce ji využívám před dopadem silného plošneho spellu. Hymnu odpaluji po castění PW:S + infuska , v ten moment mám možnost dosažení nejvíce tiku hymny (samozřejmě nejlépe do toho buff z BL :D). Zde se pouze snažím naznačit určité kombinace či priority, ale samozřejmě healování je samo o sobe hodne situační , takzž není přesná stabilní rotace. Samozrejmě mám odhealovano ragnarose HC. Samozřejmě i využití Volcanic Potky má mnohostranné využití u některých bossů kvůli doplnění many ( power torrent + volcanic potion = hymna (mana , kvůli zvýšení 15% max many ) , raciálka ELF, shadowfiend + podotýkám pokud je volné BL, kdy už bylo cástěno na burst bose, jelikož shadowfiend a návrat many díky němu profituje z BL ) a nebo také na zvýšení účinku hymny na dohealování. Samozžejmě pak dále máme situační CD jako pain supression ( 40% reducke dmg ) , zde záleží čistě na uvážení a znalosti encounteru, power infusion ( buď na mě z důvodu rychlého healu nebo možnost vycástit na další osobu na zvýšení burstu.) Dále jinak penance se dá využít, jako healing spell, nebo jako prostředek na nastackování buffu "grace" jelikož penance má 3 casty a grace se může nastackovat na 3x.
Theorycraft (neodfláknout :)): int - haste- mastery - crit ( snažím se staty rozložit, avšak trochu více tlačím do haste kvůli atonement healing)
Všímáš si v raidu toho, co se děje okolo? Jsi schopný rychle reagovat na neočekávané situace a případně zachránit pull? Jak dlouho ti zhruba trvá, než ovládneš a plně pochopíš nový encounter? Jsi schopný zvládnout i specifické úkoly v encounterech, které to vyžadují (např. hasit u HC Raga)? Zkrátka, jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu: ANO (viz výše).
Screen UI v raidu (stačí i BH, zajímá nás UI v combatu, dps si najdeme na bosskills): bude přiloženo. Jinak Raid frames posouvám dle potřeby na střed.
FPS a rychlost internetového připojení: jiz zmineno vyse :)
Vyhovuje ti Raid Time Pátek, Sobota, Neděle 17:30 - 21:30: ANO
Četl jsi a bereš na vědomí TOTO? (jedná se o odkaz, ne o Raid Time!) ANO
Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování: Disco priesta jsem si osvojil asi před 4 mi měsícii, kdy jsem se na plno začal věnovat této classe a opravdu ji zkoumat a porozumět, nakonec mě natolik zaujala, že jsem si již pořídil druhého disco priesta.
Jinak samozřejmě budu nejspíše lynčován za to, že nemám heal bot a podobné addony.... ano nikdy jsem je nepoužívat a mám veškeré spelly namacrované tak, aby mi to vyhovovalo a nikdy jsem neměl sebemenší problém s healem :)

Přihlášku jsem zde již jednou podal avšak sám jsem požádal o stažení, jelikož jsem věděl, že jsem nepředvedl dostatečný "výkon", člověk se má učit z chyb a troufám si říci, že se stále učím. A také troufám si říci, že ikony, které jsou blízko postavě ( většinou power auras ) , mě vůbec neomezují v rozhledu a přehledu o situaci, ba naopak absolutně nemusím spustiti oči z daného encounteru. Dále přikládám výstižný popis mého disco priesta https://
Upravil/a Nuari dne 18-02-2018 16:53
 
Wincresh
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 11-11-2017 18:20
Člen

Main char:

Příspěvek: 9
Založený: 17.10.17

 UI
Wincresh přiložený následující obrázek:


[265.52kB]
 
Wincresh
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 11-11-2017 18:20
Člen

Main char:

Příspěvek: 9
Založený: 17.10.17

 UI
Wincresh přiložený následující obrázek:


[257.9kB]
 
Mirash
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-11-2017 23:30
Člen

Main char:

Příspěvek: 23
Založený: 21.05.17

 PROTI, neznalost absolutnich zakladu sve classy.
 
Wincresh
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-11-2017 00:01
Člen

Main char:

Příspěvek: 9
Založený: 17.10.17

 Co se týče základů, tak ano včera jsem odpověděl špatně na otázku co se týče toho z čeho čerpají sshield procy z critu, blbě jsem řekl masterka a ne intel, rozhovory o půl čtvrté ráno :D . Poté naše diskuze o Divine Aegis, kdy jsme došli ke stejnému závěru, protože jsem nepochopil přesnou otázku. Na jednu stranu si myslím, že pokud bych neměl stabilní základy v healu, tak bych dnes nebyl schopen solohealovat Baleroca HC a stabilně každé ID healovat Raga HC.
Upravil/a Wincresh dne 13-11-2017 00:03
 
Mirash
#6 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-11-2017 00:38
Člen

Main char:

Příspěvek: 23
Založený: 21.05.17

 Solo heal baleroca neni zadna veda, jeste na teto aure.. :/
Chtelo by to skusit solo heal i jinych bossu, to na co jsem se vcera ptala, byly celkem zaklady no, to by chtelo dohnat, ale rozhodne to neni jedina vec, ze ktere bych soudila:)

Za me - vic zapracovat na discantovi, theorycraftu
Upravil/a Mirash dne 13-11-2017 01:48
 
Wincresh
#7 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-11-2017 00:56
Člen

Main char:

Příspěvek: 9
Založený: 17.10.17

 Takže na základě rozhovoru mám nyní zlepšit a upřednostnit nastudování čísel , odnaučit se uvádět staty v procentech před praxí? Jelikož jsme spolu rozebírali Divine Aegis, které mi bylo předloženo, jako přepisování, neboli, který DA bude platit po procu intelu během cástění, tak jsem byl celkem zmatený, když DA, jako takový se stackuje a nepřepisuje, takže i po procu intelu další vycástěný spell pouze navýší hodnotu ze stávajících statů a nikoli, že přepíše. Proto jsem si celý rozhovor myslel, že se bavíme o přepisování hotky Glyph of prayer of Healing, která se každým re cástěním PoH přepíše na novou hodnotu, tudíž při plošném healu se nevyplácí dávát PoH x za sebou na jednu grupu ( pokud to není nezbytně nutné).
Upravil/a Wincresh dne 13-11-2017 01:27
 
Mirash
#8 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-11-2017 01:44
Člen

Main char:

Příspěvek: 23
Založený: 21.05.17

 Podivej se na theorycraft discanta podrobneji, rikal jsi, ze experimentujes s eq, to chvalim.
Ted uz jsou FL proste farma, skus treba nejaky solo heal, treba jen shanoxe nebo rhyolitha.
Zjistis jak jsi na tom a pri experimentovani s reforgema je to taky fajn:)

Bohuzel, za me, ne tedy jen z probehle konverzace, je to za discanta proti.
Urcite by to chtelo ho znat vice :)

To same jsem ti psala predtim, dodatecne to pisu sem, i na tve prani:)
 
Wincresh
#9 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-11-2017 01:49
Člen

Main char:

Příspěvek: 9
Založený: 17.10.17

 S tím solohealem to je po mě vždy výzva, ale netušil jsem, že i toto je určitou podmínkou pro zkoušku healera mít solo heal více bossů... samozřejmě hledáte kvalitní lidi a také, co jsem četl a ne jednou, tak hledáte lidi na farmu 7/7 hc.
Upravil/a Wincresh dne 13-11-2017 01:52
 
Jasagodx
#10 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-11-2017 02:13
Člen

Main char:

Příspěvek: 95
Založený: 17.02.17

 Nebyl problém až tak v hraní v class,ale ve failech co jsi dělal a nemyslím si,že za 3 týdny jsi nachodil tolik ragu aby jsi tam nefailoval. Pak jsme tě ani nezvedaly protože to byla stráta combat ressu protože jsi za 2 min zase ležel na zemi. Ano stáhlo se to na tvojí žádost,ale stejně by jsi nebyl přijat,protože tam bylo až moc failu.
 
Wincresh
#11 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-11-2017 02:19
Člen

Main char:

Příspěvek: 9
Založený: 17.10.17

 Sám jsem požádal o stažení přihlášky, vybral jsem si blbý den na test raidy a proto jsem sám věděl, že to bude nejlepší, vím v jakém momentě si říct, že jsem něco pos*al. Zkusil jsi si toho trochu odchodit, abych zjistil, jestli to byla jen nepozornost, nebo doopravdy neznalost. Ani za jednu classu jsem od té doby nefailnul, viz záznam bosskillů.
Upravil/a Wincresh dne 13-11-2017 02:21
 
Raay
#12 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-11-2017 10:17
Člen

Main char:

Příspěvek: 49
Založený: 03.06.17

 Whoa, Mirash je nějaká nabručená ve 2 ráno, ono už když mně vysvětlovala minulý týden jak funguje DA, tak to vysvětlovala uplně divně, dokážu si představit ten rozhovor... Omfg, kdy stackuješ DA na maximum, abys řešila, kolik intelu jsi měla před ním? Leda před pullem, a 10k absorbu navíc teda není žádná věda, bethina dává prd dmg, majora přeabsorbuješ první cleavu i tak, a druhou bys musela spálit brutálně many, abys přeabsorbovala (což na farmu v bis equipu nevadí, ale chcu vidět jak tohle budeš předvádět na DS)... A ano, DA z critu se počítají z masterky, kromě toho že je to 30% z healu (který je samozřejmě ovlivněn intelem /facepalm).
Dále chci vidět, jak ho nechají progress solo healu na worldu, to musíš mít grupu normálních lidí, co nechytají 200% zbytečného dmg.
Fakt malichernosti toto.
Neočekávám, že lidi z worldu, umí své postavy na 110% a i u toho balanceho ho nejebu za věci, o kterých jsem nevěděl ještě před týdnem... To jsou kraviny, které najdeš na netu někde na dvacátémosmém fórku.

Ohledně čísel, je dost dobré vědět, který heal healuje za kolik, kolik stojí many a kolik dělá HPS, HPM.

Stažení přihlášky... řekl sis o něj, když jsme ti už stejně řekli po raidu ne :D
Na jeho obranu, dostal test 25tku a pak v 1 ráno, což nebylo optimální, někteří tady dostávají víc test raidů, možná proto to zkouší znovu. Já jsem pro test, pokud bude ležet, dostane kopačku do xichtu.
 
Yomin
#13 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-11-2017 10:31
Avatar člena

Člen

Main char: Yomin

Příspěvek: 104
Založený: 07.04.17

 TEST RAID. Minule to nebylo nic extra, ale jak bylo řečeno, 25 není optimální na testování nových lidí a ne všichni jsou raiduschopní po půlnoci.
I'm a pack animal, and pack needs to be strong to be able to survive and thrive.
 
Sleephealer
#14 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-11-2017 10:47
Avatar člena

Člen

Main char: Sleephealerr

Příspěvek: 62
Založený: 03.12.16

 PROTI , nemyslím si že v teto chvili mame čas když bude Hades učit někoho o znova svou classu.
Upravil/a Sleephealer dne 13-11-2017 10:48
 
Fixi
#15 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-11-2017 13:25
Avatar člena

Člen

Main char: Drol

Příspěvek: 27
Založený: 26.05.17

 Nehodnotil bych healy podle solohealu. To opravdu není relevantní měřítko. Jedinou vyjímkou muže byt soloheal balerocka. Já jsem v posledni době začal jenom 4 fun chodit s Mainem raidy s worldem. BOT BWD solohealovat a máš tam dost co dělat když ti každe stojí ve všem. Opravdu to chce mít setup na soloheal a lidi co ti to co nejvíce usnadní. To že Wincresh netoči to co my a nehraje tak dobře jako 90% lidí v guilde je fakt. Můžeme jej vzít jenom za předpokladu že ho to bude chtít někdo naučit. Co se týče toho healu dokážu si představit že bych i já s ním byl schopen odhealovat 7/7.
Reinkarnačku a hymnu na CD
 
Morvuud
#16 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-11-2017 16:49
Avatar člena

Člen

Main char: Mordoot

Příspěvek: 154
Založený: 02.01.17

 no, evidentně máš zájem se zlepšit, jinak by ses nehlásil, na druhou stranu počítej s tím, že největší podíl na to musíš mít sám.. naše dpska jsi viděl, takže motivaci určitě máš :p ber to tak, že pokud by se to nezlepšovalo, a i častých failů by ses nevyvaroval, tak by pro tebe nebylo v raidu místo, stejně jako pro kohokoliv jiného.. to není nic proti někomu konkrétnímu, jen na raidech je dalších 9-24 lidí, kteří moc neocení neochotu jedinců něco se sebou dělat..

takže TEST raid zase, jen je otázka kdy to bude, s tím smradlavým Hadesem, kéž by mu shořely disky
 
Soft
#17 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-11-2017 16:56
Avatar člena

Člen

Main char: Croftak

Příspěvek: 34
Založený: 21.05.17

 No je vidět, že máš opravdu zájem jít k nám do guildy, když si opět podáváš přihláškou se kterou jsi si pěkně pohrál, ale ty tvoje výsledky (aspoň za bala) jsou podprůměrné na to že máš bis gear.
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?ch...lm=Artemis

Za tu snahu bych ti ale stejně dal aspoň šanci ukázat co v tobě je s normální partou za obě postavy a jestli tvé výsledky budou lepší než jaké máš do teď a nebudeš se zase válet na zemi kvůli samému zbytečnému failu tak bych ti dal trial.
Nevybral jsi si ale moc vhodný čas na přihlášku, jelikož se tento týden otevírá Hades a část naší guildy tam chce hrát.

Za mě za tu snahu tedy TEST RAID
 
Wincresh
#18 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-11-2017 17:10
Člen

Main char:

Příspěvek: 9
Založený: 17.10.17

 Díky moc za odezvu ( i kladnou a i zápornou ), mám chuť a chci se zlepšovat, osobně musím říct, že raaye šikanuji stále nějakými dotazy ohledně class a ten člověk mi je velice ochotně zodpovězuje.
Upravil/a Wincresh dne 13-11-2017 17:12
 
Raay
#19 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-11-2017 19:27
Člen

Main char:

Příspěvek: 49
Založený: 03.06.17

 Mně nikdy nikdo s Balancem neporadil Feelsbadman, možná proto mi trvalo rok a půl ho vymastrovat, snad ti to bude trvat kratší dobu :troll:
 
Nuari
#20 Vytisknout diskuzi
Přidané 18-02-2018 16:52
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Main char: Nuari

Příspěvek: 739
Založený: 14.10.12

 Na žádost přeživších uzavírám přihlášku s verdiktem

PŘIJATprotože už stejně v guildě nějakou dobu je :).
 
Přejít na fórum: