Wanted
 Druid Medium
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest Closed
 Rogue Closed
 Shaman Closed
 Warlock Closed
 Warrior Medium
 Paladin Closed
 DK Closed

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
200x200.png

Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 438
-> Nejnovější člen: Bordeltatka
-> Na dovolene: 4
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
NEPŘIJAT - Papparoni - Druid
Papparoni
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-09-2017 14:07
Člen

Main char:

Příspěvek: 2
Založený: 05.09.17

Nick: Papparoni

Class a Spec: Druid - Feral

Item level v PVE: 387

Armory:
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Papparoni

Na jakém altech tě můžeme zastihnout: Papparinko - Arms Warrior, Papparonis - Mage Fire, Roguna - Pappasmile

Rotace / priority spellů + využití CD:

Rotace: Single Target: Natahuji s faerie fire, enrage, feral charge ale jak jsem při něm (Boss) Mangle 3x Lacerate 1 Mangle - mezi tím samozřejmě Mangle jak mi procne, demoralizing roar pulverize a zase od znova - jak je potřebné něco navíc na jiných encounteroch jako např. neff tak samozřejmě kickuji ze skull bashem. Cooldawny si odpaluji když vidím že jsou potřebné podle potřeby bossů například Baleroc - Na Decimation Blade si zapínají avoidovací coolodowny např: Trinkety

Multy Target: faerie fire, enrage, feral charge + swipe a trash. Popřípadě challenging roar.

Priorita statů: 1) 8% hit cap, 2) 26 expertise, 3) Mastery 4) Crit 5) haste
U tank druida agilita dává dodge . ...

Glyph: Prime - Bersekr, Mangle, Lacerate
Major - Barskin , Frenzied Regeneration, Rebirth
Minor - Dash, Challenging Roar, Unburnered Rebirth

Gemy: Meta - 54 agility + 3% critical effect
Red - 40 agility
Yellow - 20 agility + 20 mastery

Enchanty: Head - Agility 60 + 35 haste
Shouldery - 50 agility + 25 mastery
Cloak - 22 agility
Cheast - 20 all stast
Bracer - 130 agility z Leatherworking
Weapon - 130 agility
Hands - 65 mastery
Legs - 145 stamina + 55 agility
Boots - 60 mastery

Všímáš si v raidu toho, co se děje okolo? Jsi schopný rychle reagovat na neočekávané situace a případně zachránit pull? Jak dlouho ti zhruba trvá, než ovládneš a plně pochopíš nový encounter? Jsi schopný zvládnout i specifické úkoly v encounterech, které to vyžadují (např. hasit u HC Raga)? Zkrátka, jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu: Já si myslím že ano, bez problému třeba spíše vyzkoušet v raidu...

Screen UI v raidu: https://imgur.com/a/uU4qt doufam že to nevadí že to neni UI z raidu :)
FPS a rychlost internetového připojení: 120 fps 50 ms
Vyhovuje ti Raid Time Sobota, Neděle 17:30 - 21:30: Vyhovujemi raid time celkove :)
Četl jsi a souhlasíš s TÍMTO?: mne ani v najmenším nedělá problem tu zůstat déle skrz progressu pokuď to půjde klidně aji po půlnoci pokuď by byla ochota aji ostatnych, raidtime vyhovuje

Předchozí Guilda a důvod odchodu: United Crew - Kvůli neaktivite a mrtvá sezona hráči čekajicí na DS...
Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování: Wow hraji celkove tak 3 roky a podstate svoji classu druida taky hraji 3 roky hlavne ferala od doby ice wow byla to moje první classa a chytla mě do teď a jaký mám zkušenosti raidování BoT 3/5HC, BwD 5/6HC, Totftw 2/2 normal, Firelands 6/7 HC + progress ragnarose

Proč k nám: Slyšel jsem že furt raidujete že jste aktivný že vaše guilda už má nějakou tu historii na twinu a že jste celkově dobrý kolektiv co si umí pobavit jak po škole tak po práce v náročním dni :)

Kdo ti doporučil Exodus: Byl jsem FL 6/7HC s pár lidma od vás a byly to supr lidi a dobrý kolektiv který se uměly u té hry pobavit jinak nedoporučil mě nikdo jdu na vlastní pěst ...

Něco málo o tobě: Jinak jsem Marek pocházím z Olomouce je mi 24 let pracuji jako dělník v Cukrovaru jezdím rád na kole chodím do fitka a odraguji se u wow :) a jsem stydlivej moc nemluvim :D a časem lidi poznají klidně i víc :)
Upravil/a Iperyt dne 14-09-2017 11:24

Soft
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-09-2017 19:53

Člen

Main char: Croftak

Příspěvek: 10
Založený: 21.05.17

Feral tank se u nás jezdí max na 3 bosse v FL a někdy ani to ne. Hlavní věc jsi úplně vynechal a to je kočka. Co jsem koukal na bosskilly, tak tvoje výsledky v kočce jsou strašné, na to jaký item level máš, tak točíš strašně málo. Co se týče rotace tak mi tam někde chybí Maul a rotace na kočku chybí úplně. Takže bych tě poprosil, aby jsi mi napsal všechno ohledně kočky priority, rotace atd. hlavně chci vědět jak řešíš execute fazi za kočku.
Za mě zatím PROTI
Upravil/a Soft dne 05-09-2017 20:41

Papparoni
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-09-2017 21:13
Člen

Main char:

Příspěvek: 2
Založený: 05.09.17

Ahoj softe...
Promiň za to že jsem vynechal totálně kočku tak to doplním
bohužel máš pravdu že na můj item level je točení dps kočky opravdu malé a byl bych rád a ji kdyby mi někdo poradil, radilo mě pár lidi ale bohužel furt to nejde jak by mělo :(

Co se týče rotace Maul: Použiješ abilitu a máš gcd 1sec na vsechno ostatní, Maul gcd nedava takže mužeš pouzivat i ostatní ability zaroven a Glyph: davas dmg do dvou targetu zároveň do toho druhého ale jenom 50% dmg

Kočka: Priority 8% hit, 26 expertise,Haste a Mastery a poslední crit...

Rotace: nahodim Faerie fire potom dám Feral charge Rake, Mangle a Shred, nahodím 5 cmb pointu hodím Savage Roar a Tiger Fury Shred a obnovim Rake a hodim Bersekr+ Rip a mezi tím furt obnovuji 3 dotky furt dokola a do toho tocím Shred a Mangle, jsem tam hodím Fucious Bite do Bersekru...

Glyph:

Prime: Rip,Bloodletting,Bersekr
Major: Faerie Fire,Feral Charge,Rebirth
Minor: Dash.Unburdened Rebirth,Mark of the wild

Gemy: Meta - 54 agility + 3% critical effect
Red - 40 agility
Yellow - 20 agility + 20 mastery

Enchanty: Head - Agility 60 + 35 haste
Shouldery - 50 agility + 25 mastery
Cloak - 22 agility
Cheast - 20 all stast
Bracer - 130 agility z Leatherworking
Weapon - 130 agility
Hands - 65 mastery
Legs - 145 stamina + 55 agility
Boots - 60 mastery

execute fazi za kočku: Tak obnovuji Rip pomocí fucious bite a pouzivam normalni rotaci jen nepouzivam rip..

Takl snad jsem na vsechno odpovedel :)

Sleephealer
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-09-2017 21:53

Člen

Main char: Sleephealerr

Příspěvek: 53
Založený: 03.12.16

feral je off tank takže spiš jede dps a to tvoje dps je dost dost spatny takže PROTI

EDIT: Poradí ti s tim internet, Tauri-Veins maji přehledne guidy na každou classu, a kdyby si hodně chtěl tak nenapišeš že potrebuješ poradit protože u ferala , co si budem povidat, moc toho neni, stači znat zaklady.
Upravil/a Sleephealer dne 05-09-2017 21:58

Soft
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-09-2017 23:31

Člen

Main char: Croftak

Příspěvek: 10
Založený: 21.05.17

K rotaci, určitě bych po Faerie fire ppř. po Feral charge (který na většině bossů na open nevyužiješ) začínal Manglem a až po tom bych dával Rake. Ostatní dejme tomu, i když to dělám trochu jinak.
Chtěl jsem po tobě vědět jak řešíš execute fazi, ale ty jsi mi napsal co dělá talent [Blood in the Water]- https://cata-twinhead.twinstar.cz/?sp...pell=80319
Jinak když to shrneme, píšeš nepodstatné, až zbytečné věci jako, kde jaký ench máš a důležité věci, jako je druhá polovina ferala (kočka) úplně vynecháváš viz výše. Dps na to jaký ilvl máš tak je podprůměrné. Ve znalostech ohledně ferala máš také rezervy. Mě osobně jsi nepřesvědčil, že by jsi byl přínosem pro naší guildu. Za mě PROTI

Jen na okraj bych tě chtěl ještě jednou poprosit, jestli by jsi mi napsal, jak by měla vypadat ideálně tvoje execute faze, když máš tak super trinkety na ní jako je Matrix Restabilizer + Ancient Petrified Seed, což je top kombinace na execute fazi. Pokud by jsi napsal úplně perfektně IDEÁLNÍ execute fazi, tak bych byl pro to s tebou zkusit, alespoň na TEST RAID.
Upravil/a Soft dne 05-09-2017 23:33

Morvuud
#6 Vytisknout diskuzi
Přidané 06-09-2017 00:28

Člen

Main char: Morshot

Příspěvek: 73
Založený: 02.01.17

člověk co se k nám hlásí by měl znát minimálně svoji classu na vysoké úrovni, nejsme školka ani agentura na exkurze do 7/7hc firelandů.. až zabiješ Raga, a budeš mít solidní výsledky v dps, můžeš si znovu podat přihlášku... v 10man guildě není prostor pro lidi co ovládají pouze jednu classu/ jednu pozici v raidu..

PROTI

Alexis
#7 Vytisknout diskuzi
Přidané 06-09-2017 14:51

Člen

Main char: Alexistexas

Příspěvek: 172
Založený: 01.11.15

Ke tvé smůle je feral na t12 hlavně o kočce, čímž tvá neznalost rotace a principu debuffů a dotek dělá špatného ferala.
Papparoni napsal:
do toho tocím Shred a Mangle, jsem tam hodím Fucious Bite do Bersekru

To ten Shred a Mangle dáváš na střídačku nebo podle nálady?
Jestli ten "Fucious" Bite dáváš do "Bersekru" jenom "jsem tam", tak už víme, kde je kámen úrazu.

Požadavek na UI v raidu je kvůli tomu, aby jsme viděli, jak si sleduješ procy, buffy, debuffy, % hp targetu, raid. Tvůj screen vypovídá max. o tom, že rád střídáš mounty.

Pokud se chceš věnovat feralovi, tak bych ti doporučil udělat si hybrid talenty na tanka, se kterými budeš moct efektivně switchovat do kočky, když zrovna nemáš co tankovat (Beth, Alys, ...) a hlavně naučit se dps ferala.
Tauri veins má pěkně shrnutý základ. Jak doladit burst fázi, aby jsi neztrácel CP a energy najdeš na jiných fórech, popř. u lepších feralů in-game. Pak už zbývá jen cvičit na Dummy dokud to nebudeš hrát jak pianista. Tam asi zjistíš, že máš blbě rozházený spelly na barech ...
FF, kt. dáš někdy jen jednou za fight na 1 a Maul, kt. pereš na GCD na 6. Berserk s agi trinketem na S-7, S-8 pokud nemáš ruce jak hrábě pravděpodobně klikáš myší (dps loss) a odpálit na tvých bindech burst s Barkskinem je zralý akorát na karpální tunel.

Až budeš ferala plně ovládat, tak to zkus znovu. Do té doby PROTI.
BTW: Jednou za měsíc máme v Holici/Hodolanech wow konferenci, tak pokud nejsi vegan abstinent, tak můžeš dorazit na doučování. :)
"Everyone has a plan 'till they get Death strike in the face." - Mike Tyson
magicaldandruff.files.wordpress.com/2015/04/blood.gif

Shakulin
#8 Vytisknout diskuzi
Přidané 06-09-2017 14:53

Člen

Main char: Shakulin

Příspěvek: 70
Založený: 16.07.15

PRO na test raid za 150k goldů.
When shadow comes to claim our souls,
Some must rise - the light of old.
Names in stone, spirits of legend.
Deeds unknown, yet never forgotten.

These are the Duranin!

Of honor within and of fear without.
Remember them, when in hope you doubt.

Alexis
#9 Vytisknout diskuzi
Přidané 06-09-2017 15:05

Člen

Main char: Alexistexas

Příspěvek: 172
Založený: 01.11.15

Sleephealer napsal:
co si budem povidat, moc toho neni, stači znat zaklady.

Ty nerozeznáš kočku od travel formy, tak nedělej chytrýho. :D
"Everyone has a plan 'till they get Death strike in the face." - Mike Tyson
magicaldandruff.files.wordpress.com/2015/04/blood.gif

Nuari
#10 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-09-2017 21:45

Hlavní Administrátor

Main char: Nuari

Příspěvek: 708
Založený: 14.10.12

Jak psali ostatní, bez znalosti kočky by ses u nás na raidech moc neuživil. Doporučuju využít doučování co nabízí Alex, vyhledat nejlepší kočkodmgery podle bosskillů a trénovat, hodně trénovat :). Kvalitní feral tank + dps, kterému vyhovuje raid time a není přítěží na progressu je potřeba vždy - takže pokud na tom zapracuješ a opravdu s tím pohneš, tak to zkus znovu :). V současném stavu jsem tedy spíš proti.

Iperyt
#11 Vytisknout diskuzi
Přidané 14-09-2017 11:24

Administrátor

Main char: Iperyt

Příspěvek: 1865
Založený: 08.04.12

Proti
forum.twinstar.cz/files/signaturepics/sigpic22388_1.gif

Iperyt
#12 Vytisknout diskuzi
Přidané 14-09-2017 11:24

Administrátor

Main char: Iperyt

Příspěvek: 1865
Založený: 08.04.12

Většina vedení proti.

NEPŘIJAT

Děkujeme za podání přihlášky ale je nám líto.
Zkus štěstí v jiné guildě.
forum.twinstar.cz/files/signaturepics/sigpic22388_1.gif

Přejít na fórum: