Wanted
 Druid Medium
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest Closed
 Rogue Closed
 Shaman Closed
 Warlock Closed
 Warrior Medium
 Paladin Closed
 DK Closed

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
200x200.png

Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 438
-> Nejnovější člen: Bordeltatka
-> Na dovolene: 4
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
Angriperen- Arms warrior
desbes
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-09-2017 12:42
Člen

Main char:

Příspěvek: 2
Založený: 03.09.17

Nick: Angriperen
Class a Spec: Orc arms warrior
Item level v PVE: 381.6
Odkaz na Armory (potřeba odlognout v PvE gearu):
http://armory.twinstar.cz/character-s...Angriperen

Na jakém altu/altech tě můžeme zastihnout: Destilace

Rotace / priority spellů (i u healera) + využití CD:
1.Battle shout nahodí kromě 549 str i 10% physical damage při 4/5 setu
2.Charge/ heroic leap podle bosse
3.Rend v battle stanci pro nahození debufu Trauma a Blood Frenzy
4.Colossus Smash
5.Mortal strike v Berserk stanci ten nahodí první stack Slaughter co zvyšuje při každé stacku o 10% větší dmg na Mortal, OP, slam a exekuci, přičemž maximum stacků jsou tři= 30%
6.Overpower v battle stanci, sepnu apparatus+ racialku po skončení zapínám recklessnesku + Synapsi
7. Colossus
8. Mortal a dále podle situce, proců a citů.

Theorycraft:

Strength
Hit Rating 8%
Expertise Rating 26
Critical Strike Rating
Mastery Rating
Haste Rating

Všímáš si v raidu toho, co se děje okolo? Jsi schopný rychle reagovat na neočekávané situace a případně zachránit pull? Jak dlouho ti zhruba trvá, než ovládneš a plně pochopíš nový encounter? Jsi schopný zvládnout i specifické úkoly v encounterech, které to vyžadují (např. hasit u HC Raga)? Zkrátka, jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu:
Jelikož hraju warra od classicu, tak si všímám co se děje okolo, díky max range macru, addonům a hp barům. Novým encounterům se učím poměrně rychle, jen můj výkon na prvním pullu není co se týče dmge vynikající, ale to se snažím napravit dále.

Screen UI v raidu: mám akorát jeden starý
https://nemesisup.cz/files/public/wow...185453.jpg
Současné UI, popřípadě eště dodám z raidu
https://nemesisup.cz/files/public/wow...123007.jpg

FPS a rychlost internetového připojení: většinou se pohybuje okolo 30-60 ms a se 60 fps
Vyhovuje ti Raid Time Sobota, Neděle 17:30 - 21:30: Ano vyhovuje
Četl jsi a bereš na vědomí TOTO? (jedná se o odkaz, ne o Raid Time!):Ano beru na vědomí

Předchozí Guilda a důvod odchodu:
The north remembers, kde jsem byl asi tři měsíce, ale jak jsem tak vydedukoval, je to předměstí UR, takže se tam jen equipovali alti mezi sebou, kteří se potom tahali do UR navíc mě velice štvaolo, že když byl raid, tak se všici domlouvali v UR a ani na FB skupině nic nebylo a o kalendáři ani nemluvě. Důvod odchodu je jednoduchý, na hordě hraje můj bratr, kterému jsem slíbil, že migruju, jelikož mě u ali nic nedrželo.

Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování:
Svou classu hraju přibližně třináct let. Začal jsem na classicu, tam jsem hrál asi tři roky. Pak jsem přešel na TBC, kde jsem byl tři, na wotlku jsem hrával pět let, kde jsem byl u realm first RS 25 hc, ale healoval jsem to se shamanem. A cata hraju dva roky, kde jsem doposavaď zabil ve FL 6/7 hc
Proč k nám: Hledám kvalitní pve guildu, která má výborný kolektiv a kde bych se mohl eště naučit novým věcem.
Upravil/a desbes dne 03-09-2017 13:54

Yomin
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-09-2017 14:44

Člen

Main char: Yomin

Příspěvek: 54
Založený: 07.04.17

Ahoj.

Poprosím o odlognutí postavy v PvE gearu, Tvůj PvP gear nám moc neřekne :).

Každopádně Tvé výsledky na Bosskillech nic moc, pokud pro to nemáš nějaké dobré vysvětlení a nebudeš schopný prokázat, že warra ovládáš, tak PROTI.
I'm a pack animal, and pack needs to be strong to be able to survive and thrive.

Rommius
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-09-2017 17:58

Člen

Main char: Rommik

Příspěvek: 15
Založený: 16.10.16

Nic proti tobe, verim, ze jsi zkuseny hrac, ale ne na FL sezone...pouze 2x cele id zabite 6/7 bez znalosti raga asi nebude dostacujici, navic nic nepises o protu a tankovani, coz je urcite skoda... Proti

desbes
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-09-2017 18:39
Člen

Main char:

Příspěvek: 2
Založený: 03.09.17

Rommius napsal:
Nic proti tobe, verim, ze jsi zkuseny hrac, ale ne na FL sezone...pouze 2x cele id zabite 6/7 bez znalosti raga asi nebude dostacujici, navic nic nepises o protu a tankovani, coz je urcite skoda... Proti

Tank equip mám složený (viz. přiložený odkaz), ale tankoval jsem s ním jen 2 hc k tomu, že mám jen dvě ID 6/7 hc je pravda, ale jak jsem řekl, učim se rychle a v současné době už jedu na 100% svých možností. Co se týče boss activity, tak Vesselka mi padla předposlední ID, před tím jsem chodil s Essencí navíc díky vyšší latency, jsem chodil bez stance dance. Rád bych vám předvedl co ve mě je na nějakém raidu.

Tank eq+ staty
https://nemesisup.cz/files/public/wow...182839.jpg

Dále přikládám screen shot UI z fightu
https://nemesisup.cz/files/public/wow...124615.jpg

Morvuud
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 06-09-2017 00:02

Člen

Main char: Morshot

Příspěvek: 73
Založený: 02.01.17

skládáme jen 7/7hc, a protahovat další lidi už myslím nikdo nebude.. až si zajdeš s někým 7/7hc, tak si můžeš podat přihlášku znovu... do té doby PROTI

Nuari
#6 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-09-2017 22:16

Hlavní Administrátor

Main char: Nuari

Příspěvek: 708
Založený: 14.10.12

Je určitě výhodou, když máš zkušenosti táhnoucí se až ke classicu. Nicméně bychom asi potřebovali vidět i trochu víc zkušeností s aktuálním contentem, abychom věděli, jestli na našich raidech budeš přínosem. Co se týče prota, tak toho stejně využiješ tak u 3 bossů (shannox, beth, alys), takže tam už jsi celkem blízko. Za dmg by to chtělo udělat nějaké pěkné záznamy na bosskillech, abychom viděli, jestli v sobě opravdu máš ten potenciál stát se jedním z nejlepších za svou class. Nemusí to nutně být 7/7HC FL, opravdu pěkné dps u ostatních bossů je myslím dostatečný předpoklad pro to, abychom tě vyzkoušeli sami.

Aktuálně jsem spíš proti, hlavně kvůli nedostatku zkušeností s aktuálním contentem.

Iperyt
#7 Vytisknout diskuzi
Přidané 14-09-2017 11:38

Administrátor

Main char: Iperyt

Příspěvek: 1865
Založený: 08.04.12

Proti
forum.twinstar.cz/files/signaturepics/sigpic22388_1.gif

Přejít na fórum: