Wanted
 Druid Medium
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest Closed
 Rogue Closed
 Shaman Closed
 Warlock Medium
 Warrior Medium
 Paladin Closed
 DK Closed

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
200x200.png

Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 419
-> Nejnovější člen: BelaDorgis
-> Na dovolene: 3
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
Wampejr-Warlock
Wampejr
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 18-06-2017 20:46
Člen

Main char:

Příspěvek: 7
Založený: 18.06.17

Nick: Wampejr
Class a Spec: Warlock main affli/ off destro popř. demo (mám jen chestu z Beth a set legy jinak musím reforge)
Item level v PVE: 385i +při převodu na hordu se mi zrušil q Hearth of Flame se 198 essencema. Bylo mi řečeno od gm že bohužel ten quest musím dělat celý znovu...
Odkaz na Armory: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?ch...lm=Artemis
Na jakém altu/altech tě můžeme zastihnout: Jen tady.
Rotace / priority spellů + využití CD:
-CoE
-Corruption
-UA
-BoD/BoA
-Haunt
-Pod 25 % Drain Soul-držet BoD,SaF,SE,Haunt->corrupt a ua obnovuje drain
-Shadowflame
-Shadow Bolt
Udržujem Shadow and Flame a Shadow Embrance.
CD:
-DS puštím zároveň s blood fury před položením dotek.
-Soul Swap na 2-3 targety kopíruje nahozené dotky z primárního targetu (ne BoD)
-3+ targety tak soulburn + SoCku, shadowflame, soulswap,Soc
Theorycraft: Int>Hit>Haste>Crit
ohledně haste se řídím https://docs.google.com/spreadsheets/.../htmlview#
Destro má stejný haste cap jako affli
U dema jen první haste cap 1573 a zbytek do mastery.
Všímáš si v raidu toho, co se děje okolo? Jsi schopný rychle reagovat na neočekávané situace a případně zachránit pull? Jak dlouho ti zhruba trvá, než ovládneš a plně pochopíš nový encounter? Jsi schopný zvládnout i specifické úkoly v encounterech, které to vyžadují (např. hasit u HC Raga)? Zkrátka, jak jsi na tom s obecným přehledem v raidu:
Myslím si že přehled mám dobrý. Zabité mám 6/7hc s tím že u raga se wipovalo na hašení nebo rootování raga.. Zkoušel jsem si kopat meteor fel flamem ale nebylo to moc pohodlné.. Nijak moc to nežeru ale když už jsem v raidu snažím podat co nejlepší výkon no s worldem to jde málo kdy.
Screen UI v raidu:http://www.imgup.cz/image/LhgX Používám modifikované macra takže nenabindované mám věci ohledně CD. například u destra mám pod BoD taky BoA atd. Jako raid framy mám healbot kvůli Soul stonu na rychlí ress.
FPS a rychlost internetového připojení: Fps nepadá pod 50 net mám stabilní přes kabel.
Vyhovuje ti Raid Time Sobota, Neděle 17:30 - 21:30: Vyhovuje s tím že 1-2 neděle nemůžu kvůli práci samozřejmě předem bych dal vědět.
Četl jsi a bereš na vědomí TOTO?: Ano a hlavně se mi líbí i ,,sice máme alty, ale ve WoW netrávíme všichni všechen volný čas, v případě hezkýho počasí/sportu/... se raid prostě nemusí složit,,
Předchozí Guilda a důvod odchodu: GoP(Ali)- Raidy přes týden přesněji v úterý takže silně nevyhovující. Byl jsem celkem 2 raidy za 2 měsíce.
Jak dlouho hraješ WoW a svou class, jaké máš zkušenosti v oblasti PvE/raidování: Wowko hraju od začátku cata tu na Twinu začínal jsem na Vespru s druidem. Locka hraju asi rok a půl. Zabité mám ve Fl 6 hc s tím že Ragnarose hc mám nacvičeného.
Proč k nám: Podle bosskills jste jedna z nejaktivnějších guild s top hráči a taky kvůli RT.
Kdo ti doporučil Exodus: Někoho bych chtěl napsat no nemám koho b)
Něco málo o tobě (dobrovolné :)): Jsem nekonfliktní, když něco slíbím tak to plním. Mám rodinku a barák takže při pěkném počasí je možnost že tu nebudu což dám předem vědět.

Iperyt
#2 Vytisknout diskuzi
Přidané 19-06-2017 09:54

Administrátor

Main char: Iperyt

Příspěvek: 1826
Založený: 08.04.12

otace / priority spellů + využití CD:
-CoE
-Corruption
-UA
-BoD/BoA
-Haunt
-Pod 25 % Drain Soul-držet BoD,SaF,SE,Haunt->corrupt a ua obnovuje drain
-Shadowflame
-Shadow Bolt
Udržujem Shadow and Flame a Shadow Embrance.

To má být tvůj open nebo co to je?

Destro má stejný haste cap jako affli

Dovolím si nesouhlasit. Affliction warlock teoreticky haste cap má, ale prakticky na něho nedosáhneš ani s DS gearem, rozhodně není totožný s haste capem u destro locka, který končí na 2589 případně u specifických boss killů na 2681 haste ratingu.

Víš jak se chovají DoT s buffy a debuffy ? Zkus mi popsat kdy se na DoTce projeví debuff targetu a kdy se na ní projeví nově získaný buff.

Jak docílíš co největšího DMG u Doomguarda ? Víš co všechno mu zvýší dmg a co naopak ne ?
forum.twinstar.cz/files/signaturepics/sigpic22388_1.gif

Wampejr
#3 Vytisknout diskuzi
Přidané 19-06-2017 12:23
Člen

Main char:

Iperyt)

1)
Omlouvám se to byl můj pokus o prio :( napíšu radši open jak začínám:
Prepot-precast SB-haunt-CoE-pokud se podaří všechny proci tak-DS+blood fury-UA-corrupt-BoD-když se dává hero tak guard.

2)
Ten haste break point jsem myslel těch 2589 ua/immo

3)
Snad jsem otázku pochopil správně no napíšu to jak mi huba narostla. Dlouho jsem nad tím neuvažoval je to taková autimatika takže možná se pletu:
Pokud máme na tergetu samotnou dotku bez proců intelu a bez debuffů jako Shadow and flame a shadow embrance tak po nasazení těchto debuffů na terget musíme dotku zacastit znovu a tím se jí zvedne periodic dmg a crit chance.
Pokud procnou enchy(trinky) tak zase až novým zacastěním dotky bude ovlivněná intelem takže silnější.
Dotky obnovuju nejlépe před posledním tikem cca 3-4s (u BoD 15-0s) nepřijdu o poslední tik(přidá se k nové) a dotka bude silná podle toho či mám procnutý 4set nebo intel enchy (nejlépe všechno)
3a)
Doomguarda ovlivňuje čiště intel a BL (ne haste rat. ani spellpower) nejlépe do proců s BL a pak další BL pro něj.
Edit/
Tak SE zvyšuje ten periodic dmg dotek i v průběhu takže není třeba čekat na 3 stacky (což jsem stejně nikdy nedělal :D )
Zapoměl jsem na CoE je lepší dávat před dotkama (nejsem si jistý či ovlivňuje dotky pokud se nahodí po nich)
Upravil/a Wampejr dne 20-06-2017 21:33

Nuari
#4 Vytisknout diskuzi
Přidané 21-06-2017 13:41

Hlavní Administrátor

Main char: Nuari

Příspěvek: 685
Založený: 14.10.12

Poprosím o vyjádření ty, kteří se v lockovi trochu víc vyznají :).

Alexis
#5 Vytisknout diskuzi
Přidané 21-06-2017 14:10

Člen

Main char: Alexistexas

Příspěvek: 143
Založený: 01.11.15

Ok. Napíšu Salvemu. :troll:
"Everyone has a plan 'till they get Death strike in the face." - Mike Tyson
magicaldandruff.files.wordpress.com/2015/04/blood.gif

Jasagodx
#6 Vytisknout diskuzi
Přidané 21-06-2017 22:41
Člen

Main char:

Příspěvek: 38
Založený: 17.02.17

Před jak dlouho jsi migroval z ali?

Wampejr
#7 Vytisknout diskuzi
Přidané 22-06-2017 04:39
Člen

Main char:

Jasagodx napsal:
Před jak dlouho jsi migroval z ali?

V pátek takže 6 dní. Chtěl jsem o víkendu skočit raid ať mám data z hordy ale nikdo mě nechtěl :| . Navíc jsem čekal až mi gm odpoví na ticket (ten quest a to že jsem točil 12k na dummy :troll: nečekal jsem že budu muset komplet enchantovat, gemovat, reforgovat a nastavovat resetnuté ui)
Dneska mám večer čas tak snad vyjde alespoň 3hc pokud bude někdo skládat.
Upravil/a Wampejr dne 22-06-2017 05:45

Jasagodx
#8 Vytisknout diskuzi
Přidané 22-06-2017 09:40
Člen

Main char:

Tak, že jsi koupil postavu.

Wampejr
#9 Vytisknout diskuzi
Přidané 22-06-2017 10:08
Člen

Main char:

Toto je druhý lock co mám. Koupený loni.

Jasagodx
#10 Vytisknout diskuzi
Přidané 22-06-2017 11:46
Člen

Main char:

Tak,že někde máš maina a sem si chceš nacpat alta. Proti A píšeš, že žádné alty nemáš. Tak jsi si to měl alespoň lépe promyslet,když se k nám hlasis a myslíš, že si neprojedeme všechno? :-)
Upravil/a Jasagodx dne 22-06-2017 11:48

Harakiry
#11 Vytisknout diskuzi
Přidané 22-06-2017 11:58

Administrátor

Main char: Harakiry

Příspěvek: 406
Založený: 10.11.10

Trochu nám osvětli tu situaci s warlockama.
Ex Proud Leader of the Exodus Kinder Mafia! :@

Wampejr
#12 Vytisknout diskuzi
Přidané 22-06-2017 12:23
Člen

Main char:

To že tato postava je koupená neznamená že je to alt. Loni jsem končil s wow nebyl na to čas. Prodal jsem druida a locka. Na konci roku jsem se vrátil a začal expit locka znovu ale max do lvlu 30 než jsem na aukci našel podobného tomu kterého jsem měl. Ali worgen 380i za 1300 no neber to. Jediná další postava je war lvl 3 kterého se mi nechce expit.. Důvod proč jsem šel na hordu je to abych dal přihlášku k vám a posunul se dál a někam patřit než jen chodit world a zabíjet Shannoxe 5min.

Jestli vás to uklidní tak :http://www.imgup.cz/image/Lh4L
Upravil/a Wampejr dne 22-06-2017 14:18

Wampejr
#13 Vytisknout diskuzi
Přidané 23-06-2017 12:21
Člen

Main char:

Teď si to čtu zpětně a omlouvám se, že to vyznělo jakože mám locky dva.
Mám otázku či nechat volné ID nebo ne díky za odpověď.

Iperyt
#14 Vytisknout diskuzi
Přidané 23-06-2017 16:20

Administrátor

Main char: Iperyt

Příspěvek: 1826
Založený: 08.04.12

2) Haste cap a Haste threshold/break point jsou rozdílné věci, ale OK.

3) fuu tady si toho splácal...
- BoA a BoD se neclipují kromě specifických případů. O poslední tick jsi mohl přijít na WotLK kdy haste zkracovalo i dobu trvání dotky jako takové, na Cata tady haste nezkracuje dobu tvání dotky, ale po dosaženém tresholdu ti přidá tick navíc. Tudíž tick dotky na Cata můžeš ztratit pouze předčasným clipováním.

Clipovat to má smysl, jenom když máš na targetu BoD zacastěnou bez buffů a dostaneš silné buffy jako Apocalypse atd a potom má smysl ji zacastit znovu.
BoA tická ze začátku za málo dmg a ke konci tická za větší DMG opět, clipováním přijdeš o nejsilnější ticky z té dotky.

Debuffy jako shadow embrace, curse of elements ... se ti aplikují/započítají v době ticku a není tak třeba kvůli nim DoTky castit znovu narozdíl od buffů, které si drží bonus z doby castu po dobu trvání DoT/HoT.

3a) Píšeš, že doomguard neprofituje z haste a potom píšeš, že profituje z BL... to si trochu protiřečí ne ?

Projel jsem si bosskilly a jsem si vědom toho, že nemáš hotovou staffku, ale že bych z toho jásal radostí...
V theorycraftu máš taky docela mezery a nevíš co s čím a kdy...

Možná kdyby se na tobě zapracovalo a doladilo se to + by se dosbírala staffka tak by se to pohlo k lepšímu.

Nicméně si nemyslím, že sháníme někoho tak nutně aby jsme doufali, že to bude za půl roku OK.

Do main raidů Proti. Možná bych se nebránil tomu tě vzít do nějakého x-tého raidu aby ses podíval jak si stojíš, ale to je spíš věc pro Raid Leadera.
Upravil/a Iperyt dne 23-06-2017 16:25
forum.twinstar.cz/files/signaturepics/sigpic22388_1.gif

Wampejr
#15 Vytisknout diskuzi
Přidané 23-06-2017 16:39
Člen

Main char:

To bude tím, že v psaní přihlášky je toto premiéra, takžé plácám páté přes deváté.
Ohledně bosskillů: vím že to není žádné extra ale většinou jsem chytl takovou partu že se boss zabil když jsem měl cd na guarda a ali w raidy jsou někdy hodně pain. Každopádně to může být lepší a věřím že v partě která nefailuje a zná encounter by to dps bylo větší.

Nuari
#16 Vytisknout diskuzi
Přidané 26-06-2017 18:44

Hlavní Administrátor

Main char: Nuari

Příspěvek: 685
Založený: 14.10.12

Přihláška sice dojem moc neudělala, ale z test raidu jsem slyšel spíš kladné ohlasy, takže bych byl aspoň za šanci, uvidíme jak se ti bude dařit až doskládáš staffku. Pro.

Přejít na fórum: