Wanted
 Druid Medium
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest Closed
 Rogue Closed
 Shaman Closed
 Warlock Medium
 Warrior Medium
 Paladin Closed
 DK Closed

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
200x200.png

Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 419
-> Nejnovější člen: BelaDorgis
-> Na dovolene: 3
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Přihlášky :: Přihlášky
 Tisk diskuze
Petepowered - Demonology
Soft
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-06-2017 17:52

Člen

Main char: Croftak

Příspěvek: 4
Založený: 21.05.17

Na mě tedy moc dobrý dojem neudělal, na Beth tilac nevěděl, po tak dlouhé době co jsou FL otevřený, že se dá portovat přes lockův port nahoru a i když se mu to řeklo, tak se mi zdálo, že to i tak nedělal. Na Alys neumí létat a umřel a co se týče Raga tak se nechal odjebat výbuchem od seedu. Byl to test raid a čekal jsem, že ukáže to nej co v něm je a tohle mě opravdu neohromilo.

Morvudd
#22 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-06-2017 01:55
Člen

Main char: Morshot

Příspěvek: 41
Založený: 02.01.17

No, plus je, že hraješ demo, takže jsi schopný klikat spoustu spellů a ještě u toho i zdárně přežít bossfight...
Pokud si necháš poradit, tak ti dám PRO, ale druhého Netwa bych tady fakt nechtěl. Používáš totiž moonwellu, a přitom nehardcastíš felguarda.. Celý vtip moonwelly je v tom, že musíš každé dvě minuty hardcastit felguarda, a použít moonwell+jeho demon soul dohromady. Pokud nechceš hardcastit, tak vyměň moonwellu za necromantic + používej inci. A spíš než affli zkus destro, jestli ti půjde, protože učit se na konci firelandů affli, když na dsku bude k prdu, je taky naprd :troll:

Petepowered
#23 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-06-2017 12:23
Člen

Main char:

Příspěvek: 5
Založený: 04.06.17

U Beth thilaca jsem nikdy nechodil nahoru, proto jsem nevěděl že port dosáhne. Výbuch u Raga jsem nezvládl, skočil jsem tam o 0,5s dříve a dopadlo to tak. U Alyse jsem nečekal, že tam hned budu zářit. Nakonec jsem tedy spadnl. Affli hrát umím, jen neumím lítat. Doufám, že jsem Vás za ten test raid moc nenas.al :D
Ale je to celkem jasné, nejsem schopen hrát na Vaši úrovni a tak jak potřebujete. Takže z toho nic nebude.
Upravil/a Petepowered dne 13-06-2017 12:24

Alexis
#24 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-06-2017 14:43

Člen

Main char: Alexistexas

Příspěvek: 143
Založený: 01.11.15

Kolajik napsal:
Hraje si to svoje prostě a snaží se zlepšovat sám, aniž by mu do toho někdo kecal...

Začal bych změnou tiskového mluvčího. Toto je přesně vlastnost, co od hráče na progressu nechceš. V momentě, kdy se příjde na nějakou fintu, co tě zvýhodní v bossfightu (neplést s bugováním!) očekává se svižné osvojení.
Chápu, že některé věci pro tebe byly nové a kde kdo na první lítání u Alys vyspáruje kachličky, ale aby ti u Bethilac několikrát říkal RL, aby jsi chodil nahoru a ty stále kempíš dole je na pováženou. Rag bez komentáře ...
Dal bych ti pár id (2-3 max.) a pokud uvidíme lepší výsledky, byl bych pro si tě tu nechat.
Demu nerozumím, tak soudím pouze organizační věci. WoL analýzu bych nechal spíš na Morvudovi, popř. Sleepovi. :troll:
Upravil/a Alexis dne 13-06-2017 14:47
"Everyone has a plan 'till they get Death strike in the face." - Mike Tyson
magicaldandruff.files.wordpress.com/2015/04/blood.gif

Kolajik
#25 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-06-2017 15:09

Člen

Main char: Kolajik

Příspěvek: 19
Založený: 27.05.17

Petepowered napsal:
... Ale je to celkem jasné, nejsem schopen hrát na Vaši úrovni a tak jak potřebujete. Takže z toho nic nebude.

Pete, to mi moc nenahráváš :D Když už se teda snažím něco pro tebe udělat a pomoct ti, tak se ještě shodíš a mě pomalu s tebou :D

Z tohoto mi to vyplývá, jako kdyby ti bylo úplně jedno, co se s tebou stane a to mne trochu zaráží. Pokud tě to třeba už nebaví, tak to potom chápu, ale myslel jsem si, že chceš dál pokračovat. Nejspíše mne přemohla lítost k tobě, když jsi tam zůstal takhle sám ve staré guildě a vím, že jsi byl dobrým hráčem, ale i já jsem teď na vážkách.. :(

Morvudd
#26 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-06-2017 15:21
Člen

Petepowered napsal:
Ale je to celkem jasné, nejsem schopen hrát na Vaši úrovni a tak jak potřebujete. Takže z toho nic nebude.

nevím, kde jsi na to přišel, nemyslím si, že bychom raidy kdoví jak hrotili (exodus si v době progresu opravdu nebral týdenní volno a neprogresoval celý týden od rána do večera, jako třeba soda), ale i v náborových podmínkách je myslím napsáno, že hledáme hráče, kteří se chtějí zlepšovat :)
Tudíž pokud se chceš sám zlepšovat, tak ti nic nebrání stát se členem, ale nikdo tě přece nebude nutit že

btw vůbec se ti nedivím, žes nikdy nechodil nahoru u betilaca (za demo je to fakt k prdu, zvlášť když demo může tak dobře plošnit dole pavouky), proto je ten offspec affli/destro, s kterým je to mnohem lepší, i když je pořád problém s petem, který se milerád zasekává někde mezi nebem a zemí
Upravil/a Morvudd dne 13-06-2017 15:29

Darkstar
#27 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-06-2017 17:25
Člen

Main char:

Příspěvek: 125
Založený: 05.02.17

Hele nauč se přijímat kritiku, protože jinak se nikdy nikam neposuneš. A nechápu proč píšeš takové poraženecké věci. Jestli chceš k nám tak o to místo bojuj. U nás ve věcech přijetí v podstatě rozhoduje vedení a názory ostatních členů mají v podstatě pouze poradní hlas. Tzn i Kolajikův přehnaný lobbing má menší váhu, když sám je v guildě dva týdny. Pokud jsi spadl, tak si uděleje weak auru na buff na křídla + doporučuju porojít znovu videa na youtubu. Morvood ti tu dobře radí s tím trinketem - nevidím důvod proč si to nenamakruješ. Plus doporučuju si co nejrychleji si osvojit ten off specc.
/w
Rogunna-Druid
Darkstar-Roguna
Publicagentt-Paladin

Netwo
#28 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-06-2017 11:56
Člen

Main char: Netwo

Příspěvek: 33
Založený: 16.10.13

Morvudd napsal:
No, plus je, že hraješ demo, takže jsi schopný klikat spoustu spellů a ještě u toho i zdárně přežít bossfight...
Pokud si necháš poradit, tak ti dám PRO, ale druhého Netwa bych tady fakt nechtěl. Používáš totiž moonwellu, a přitom nehardcastíš felguarda.. Celý vtip moonwelly je v tom, že musíš každé dvě minuty hardcastit felguarda, a použít moonwell+jeho demon soul dohromady. Pokud nechceš hardcastit, tak vyměň moonwellu za necromantic + používej inci. A spíš než affli zkus destro, jestli ti půjde, protože učit se na konci firelandů affli, když na dsku bude k prdu, je taky naprd :troll:

Nejsi ve vedení guildy, tak takové věcy opravdu na tobě nezávisí.
Namyšleně si myslet že vše co děláš ty je nejlepší, ikdyž plno věcí je úplně k hovnu krom tabulky. Jestli si chce namačkat tlačítko 1,2,3 místo toho aby si dal kast sekvenci nebo do prdl na jedno zmáčknutí je jeho věc.

Znovu opakuji že mi to můžeš říct do očí, vyzíval jsem tě několikrát, ale bohužel jsi jen hrdina za obrazovkou a na realitu nemáš koule.

Mirash
#29 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-06-2017 12:11
Člen

Main char:

Příspěvek: 8
Založený: 21.05.17

Po "test raidu", kde byla chybička jen u Beth s portem a Alys s litanim (Pete se jinak k lítání nedostal, takže to chápu, lítal tak po 3 max..)
Já jsem pro, podle mě Pete hraje dobře, ještě dobrat eq jak do mainu, tak podruhé do offu, aby nemusel reforgovat :)

PRO

Ty Netwo nevím proč tu zas vyvadis, chovej se prosím jako dospělej a vyrovnanej člověk - nevyjadřuj se k přihláškám, když jsou to takové hemzy.
Upravil/a Mirash dne 15-06-2017 12:19

Nuari
#30 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-06-2017 13:09

Hlavní Administrátor

Main char: Nuari

Příspěvek: 685
Založený: 14.10.12

Off topic: v obou předchozích přihláškách - to poslední místo kde to patří - rozmazáváte své osobní spory. Kirymu už došla trpělivost a pořešil to po svém, takže oba máte varování, nebo chcete-li "černý puntík". Jeden z vás už ale černých puntíků nasbíral příliš a kirymu došla trpělivost. Reklamujte u kiryho, pouze vzkazuju jeho rozhodnutí protože je líný to sem psát :|.

Co se týče přihlášky - na raidu jsem nebyl, ale z doslechu ti to prý celkem pálí. Když budeš ochotný naslouchat ostatním a jejich radám, tak jsem PRO. Obecně se tady celkem klade důraz na to, aby byli hráči ochotní přijímat cizí myšlenky a na jejich základě se zlepšovat - jet všechno jenom podle sebe většinou nenese ty nejlepší výsledky. Jestli sám víš, že si do toho nenecháš vůbec mluvit a vše jedeš jen podle sebe, tak nevím jestli bys u nás vydržel. U hráčů si ceníme hlavně schopnosti kriticky přijímat informace a tipy ostatních, protože to tě posune v hraní nejdál :).

Myslím že máš dost hlasů pro přijetí, takže si sám rozmysli jestli máš zájem to zkusit a podle toho se to bude vyvíjet dál :).

Alexis
#31 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-06-2017 15:57

Člen

Main char: Alexistexas

Příspěvek: 143
Založený: 01.11.15

Nuari napsal:
Jeden z vás už ale černých puntíků nasbíral příliš a kirymu došla trpělivost. Reklamujte u kiryho, pouze vzkazuju jeho rozhodnutí protože je líný to sem psát :|

Takže po opakované provokaci Morvudem dostal Netwo kick, protože si lidově řečeno nenechá chcát na vanilku ... Logika lvl ČVUT. :troll:
"Everyone has a plan 'till they get Death strike in the face." - Mike Tyson
magicaldandruff.files.wordpress.com/2015/04/blood.gif

Nuari
#32 Vytisknout diskuzi
Přidané 21-06-2017 15:15

Hlavní Administrátor

Tak změna, dostav se příští víkend na raid :)

Darkstar
#33 Vytisknout diskuzi
Přidané 22-06-2017 15:04
Člen

Main char:

Příspěvek: 125
Založený: 05.02.17

Jsem s ním byl BG a na TS byl v pohodě týpek. Pokud zapracuje na výhradách tak si myslím, že bude přínosem pro guildu. Určitě větším než některá současná jelita co tu máme :D
Upravil/a Darkstar dne 22-06-2017 15:05
/w
Rogunna-Druid
Darkstar-Roguna
Publicagentt-Paladin

Jasagodx
#34 Vytisknout diskuzi
Přidané 26-06-2017 13:50
Člen

Main char:

Příspěvek: 38
Založený: 17.02.17

Po 2 test raidech Pro

Morvudd
#35 Vytisknout diskuzi
Přidané 26-06-2017 14:15
Člen

taky jsem pro, warlock a demo má budoucnost

Nuari
#36 Vytisknout diskuzi
Přidané 26-06-2017 18:42

Hlavní Administrátor

Test raidy myslím v pohodě, když doladíš pár drobností tak můžeš točit jako raketa, ale to se dá doladit někdy v průběhu. Za mě pro.

Přejít na fórum: