Wanted
 Druid Closed
 Hunter Closed
 Mage Closed
 Priest Closed
 Rogue Closed
 Shaman Closed
 Warlock Closed
 Warrior Closed
 Paladin Closed
 DK Closed

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Support
bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-250x250.jpg
Kdo je on-line
-> Hosté on-line: 1

-> Členové on-line: 0

-> Registrovaní členové: 610
-> Nejnovější člen: kolonicnyj
-> Na dovolene: 2
Návštěvy
Číst diskuzi
eXodus :: Pravidla & Oznámení :: Pravidla
 Tisk diskuze
Ranky
Nuari
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 27-11-2015 16:28
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Main char: Nuari

Příspěvek: 740
Založený: 14.10.12

 Rozpis současných ranků v Guildě, podmínky pro jejich získání a udržení, doporučuju přečíst v návaznosti na Aktuální pravidla :)


Guild Master

Práce na plný úvazek, stará se o chod guildy, její prosperitu a dobré jméno. Řeší problémy uvnitř kolektivu a v raidovacím prostředí. Nevděčná práce :)


Officer

Pomocná síla GuM. Řeší akutní problémy v nepřítomnosti GuM, funguje jako jeho zástupce a lze se na něj obrátit v případě důležitých situací. Z řad officerů se rekrutuje Raid Leader, který dozoruje a řídí průběh raidů. V jeho nepřítomnosti na sebe bere tuto zodpovědnost GuM / jiný officer.


Ball of Steel

Ozvěny minulosti, významní hráči, kteří se něčím zapsali do historie guildy. Patří sem nejen předchozí vedení guildy, ale i hráči co již nehrají a ve své době byli hnacím motorem progressu a úspěchů guildy. Někteří z nich se občas ukáží ingame a mají mezi námi své respektované místo.


Raider

Rank pro ty, co to myslí s PvE vážně. All-star hráč, na kterého je spoleh, že svou úlohu odvede na 100%. Reaguje rychle a flexibilně, nenechá se rozhodit krizovou situací u bosse. Svou classu se snaží ovládat na maximální potenciál a jeho výkon tomu odpovídá. Failuje vyjímečně, výborně se orientuje v abilitách encounteru a v taktice na jeho zvládnutí. Nehraje sám za sebe, pro svůj gear a své achievementy, ale cíle guildy jsou i jeho cílem. Je schopen přiznat své chyby, nevymlouvá se a bere odpovědnost za své faily. Neustále se snaží zlepšovat a posouvat své limity. Snaží se svým výkonem zařadit k nejlepším hráčům své classy na Twinstaru. Raider není o tom, dát hraní více času než ostatní, ale o maximální kvalitě hraní když už raiduje. Svým kvalitním hraním dává progressu nejvíc úsilí a na oplátku si zaslouží dostat nejvíc nazpátek, má tedy vyšší prioritu při výběru hráčů do raidu.

Další důležitou složkou Raidera je jeho vystupování. Raider má patřit k herní špičce naší guildy a jako takový nás reprezentuje i svým chováním. Jeho přístup by měl být klidný a přátelský, prost arogance vůči jiným, třeba méně zběhlým hráčům. Výborný gameplay neopravňuje k namyšlenému chování uvnitř nebo navenek guildy. Správný Raider by si nikdy neměl myslet, že je cokoliv víc než ostatní členové guildy. Kvalitního hráče nedělá jen znalost hry, ale i jeho bezkonfliktní a přátelský přístup.


Member

Člen guildy, který si mezi námi již obhájil své místo. Je důležitou součástí guildy a jejího kolektivu. Doplňuje místa na raidu pokud Raider chybí nebo ho dobrovolně pustí. Důležitou podmínkou účasti na raidech je nadprůměrné ovládání své postavy, dobrá znalost encounterů a taktik. Není méněcenný než Raider, oba ranky mají v guildě své místo a navzájem se doplňují. Membeři, kteří prokáží vyjímečné odhodlání a herní schopnosti typické pro Raidera, mají šanci stát se jedním z nich. Jako právoplatní členové guildy mají povinnost dobře reprezentovat guildu svým chováním a veřejným vystupováním.


Nováček

Nový přírůstek do guildy. Očekává se od něj dostání svým slovům z přihlášky, prokázání kvalitního hraní a zapadnutí do kolektivu. Jakožto nováček je podrobován detailnějšímu drobnohledu, jak z pohledu hraní tak chování. Jakmile prokáže své schopnosti a přínos guildě, stává se z něj Member.


Alt

Svázán s vaším jménem, prohřešek alta (špatná reprezentace, ninjalooting...) je brán stejně jako by to byl váš main :). Mohou se účastnit raidů pokud to situace vyžaduje nebo to nepůsobí problémy, maini mají ale vždy přednost.


Zodpovědnost

Vaši známí, kamarádi, prarodiče nebo domácí mazlíčci, které chcete mít v guildě, zajít s nimi občas RHC, world raid, BG, arény nebo si jen tak poklábosit v guild chatu. Nosí pod nickem jméno guildy, platí pro ně tedy stejná pravidla týkající se chování a vystupování na worldu.
Na závěr bych rád dodal, že promote je při tomto dělení ranků celkem subjektivní záležitost, nedá se exaktně říct "buď v guildě ještě další měsíc / nasbírej ještě 50k EP / zajdi ještě 5 raidů a dostaneš promote".
Vaše výkony v raidech, chování vůči ostatním hráčům v guildě, dramata, která (ne)působíte svým přístupem, stížnosti, které na vás (ne)chodí od lidí z worldu jsou to, co nám napovídá jestli si zasloužíte přeřadit na další stupeň. :)
 
Přejít na fórum: